Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Nokia 2690

Test telefonu Nokia 2690

sirmark 18 Lipca 2010 21:11

0 0
nokia 2690W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia 2690.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 7

    3.  2010-07-18 21:26:56

    #1. dosc swiadomie wybieramy modele. Nie jestes zainteresowany to nie czytaj.

  • 2

    4.  2010-07-18 21:37:57

    @3: a mi sie wlasnie podoba to, ze testujecie rozne telefony, nie tylko smartfony za 2 patyki ale tez telefony dla ludu za rozsadna cene. Tak trzymac:)

  • 2

    5. ~  2010-07-18 21:41:50  host: t03-04.opera-mini.net

    Bardzo dobrze. Akurat większość ludzi interesują tańsze modele.

  • -3

    6. ~Hetman Jeremi  2010-07-18 21:42:59  host: 88-199-30-10.tktelekom.pl

    No tak, ale co tu testować, można rozmawiać i tyle...

  • 1

    7. ~  2010-07-18 21:48:47  host: ip-89-174-123-208.multimo.pl

    dokladnie - naprawde zaawansowane telefonny to odsetek w ogole jaki ludzie kupuja, tak trzymac

  • 0

    8.  2010-07-18 22:32:59

    7230 przeczytałbym :o)

  • -1

    9. ~PatrykOS  2010-07-18 22:43:28  host: 14.179.wmc.com.pl

    6 ma rację. Co tutaj jest do testowania? Co jest pod zieloną,a co pod czerwoną słuchawką? ...

  • 0

    10. ~  2010-07-18 23:16:11  host: public10891.cdma.centertel.pl

    9- jeszcze wiadomo że aparat nie jest najwyższych lotów :) a pamiętam jak kiedyś kupilem siemensa cx65- wtedy aparat vga to było coś :)

  • 0

    11.  2010-07-18 23:45:09

    Ale skoro low-endy, to nie macie jak brać telefonów, które robią się popularne? Akurat ten model Nokii zbyt wielkim powodzeniem się nie cieszy. Wspomnianą 7230 jest zainteresowanych dużo osób, podobnie z niektórymi low-endowymi LG, czy Samsungami.

  • 1

    12.  2010-07-19 00:26:03

    Wszystko się rozbija o to, czy producent ma aktualnie jakiś model do wypożyczenia. Nie testuje się tego, co się chce, tylko to, co da się wypożyczyć.

  • 0

    13.  2010-07-19 01:18:39

    Biorąc pod uwagę ceny tych telefonów, to można by raz na jakiś czas delikatnie przyciąć budżet i kupić takiego low-enda za te 200zł w celach testowych ;) .

  • 0

    14.  2010-07-19 12:20:29

    @11: no tak. nie wiem czy byly testy np. LG GD 330 i Samsunga C3050. Telefony, ktore sa u opow za 1 zl w kazdym abonamencie i wydaje mi sie, ze sa to popularne telefony. Jakby nie patrzec to te 2 modele sa chyba jednymi z lepszych albo najlepsze wybierajac taryfe Rodzina 20 w erze. Osobiscie wolalbym chyba ktoregos z tych niz Alcatela OT 800- jakos nie mam przekonania do marki, ktora sie teraz obudzila ze snu i probuje sie brac za telefony

  • 0

    15. ~  2010-07-19 13:49:04  host: 178.56.31.89

    Cieszę się z testu bo szukam smieciowego telefonu do podtrzymania 3go sluZbowego nuneru;)

  • 0

    16.  2010-07-19 15:09:35

    @16 No wybacz że nie wszyscy mają hajs na smartfony, takie opinie można sobie wsadzic bo serwis jest o wszystkich telefonach a nie tylko dot. nowinek.

  • 0

    17.  2010-07-19 16:39:50

    @13, a potem sprzedawać i tak dalej? Za dużo by z tym roboty było.

  • 0

    18.  2010-07-19 16:48:22

    @17 Oddać na cele charytatywne, dziecku, babci, cokolwiek ;) .

  • 0

    19. ~kowcio  2010-07-19 17:30:54  host: public81456.xdsl.centertel.pl

    Orson, Ty myślisz że stać redakcję żeby kupować telefony do testów i rozdawać je? Wątpię w to, szczerze. Po to jest możliwość wypożyczenia żeby wypożyczać, a nie kupować. Chyba, że zasponsorujesz z pensji moderatora? :lol: hehe ;-)

  • 0

    20.  2010-07-19 22:11:31

    A no tak, zapomniałem. 5 zł za godzinę siedzenia moda na forum :-D.

  • 0

    21.  2010-07-19 23:28:11

    12, Oscypek - nie do końca. Ten akurat model z premedytacją wybraliśmy do testów, bo Czytelnicy prosili o testy prostych telefonów.

  • 0

    22.  2010-07-20 00:05:09

    Bardzo dobre posunięcie, droga Redakcjo! Testujcie również modele dla przeciętnego Kowalskiego. Tak trzymać! :)

Dodaj swoją opinię