Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu myPhone 1080 Duro

Test telefonu myPhone 1080 Duro

sirmark 23 Lutego 2011 01:14

0 0
myphone 1080W dziale Artykuły ukazał się test telefonu myPhone 1080 Duro.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • -5

    1. ~r  2011-02-23 05:47:57  host: public-gprs201222.centertel.pl

    ale bajerek ten smartfon. Tylko firma słabowata. A wiadomo, teraz dobra marka ro podstawa. Nie kupię bo koledzy z klasy się będą śmiać ;-)

  • 3

    2.  2011-02-23 06:44:11

    @1 twoj komentarz ma byc smieszny??? bo nie rozumiem... dobrze ze sie pojawiaja testy telefonow low endowych a nie tylko telefonow dla burzuazji i wlascicieli ziemskich kiedys o to toczylem wojny i jak widac bylo warto ;]

  • 0

    3.  2011-02-23 06:45:34

    btw czy mi sie wydaje czy to jest pierwszy test telefonu zrobiony przez Ringa?

  • -1

    5. ~  2011-02-23 10:24:21  host: p21-05.opera-mini.net

    Ten fonek powinien kosztowac najwyzej ok.120zl,a nie399zl!!!.to pazerna burzujska kpina!

  • -2

    6. ~  2011-02-23 10:25:53  host: aaun254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja się wyleczyłem z chińskiej mysli technicznej 10 lat temu za pomocą baterii paluszków chi wat czy jakoś tak były co prawda 4 razy tańsze niż japońskie ale mniej więcej ale za to 4 razy mniej czasu trzymały i wyciekały niszcząc sprzęt, ciekawe czy majfony się rozłażą i mają wyciekające baterie , byłem na blogu majfona są tam same pozytywne opinnie o tych telefonach , wię c spróbowałem dodać negatywną opinnię nie przeszła przez moderację co prawda nie próbowałem dodać pozytrywnej więc nie wiem czy puszczają tylko pozytywne opinnie czy sami je napisali a dodadawanie kometarzy to pic na wode, a ch jeszcze jedno nie dawno kupiłem chiński rower ,wydaje się niby nic prostszego zrobić rower , jednak chińczycy udowadniają że nawet roweru nie potrafia zrobić

  • 1

    7.  2011-02-23 11:07:13

    Telefon dobry dla babci/dziadka

  • -2

    9. ~zulugula  2011-02-23 12:33:10  host: public-gprs189871.centertel.pl

    @7 Cóż za odkrywcze stwierdzenie.

  • 0

    10. ~  2011-02-23 13:42:19  host: t19-15.opera-mini.net

    Ponieważ wśród czytelników znajdują się osoby niepoczytalne jak osoba piszącą z gaja.tp.net więc zrobię raz wyjątek i napiszę że post #5 nie jest mojego autorstwa, choć często mam host p, ale to już widzimisie opery z tymi literami. Też się zgadzam, że cena jest wygórowana. Nic dziwnego, że nokia w segmencie tanich aparatów zmiata konkurencje, skoro za ten telefon życzą sobie od 350zł.

  • 0

    11.  2011-02-23 14:24:05

    Pomijając klase produktu, bo wiadomo, są różne potrzeby... ale po nazwie newsa (oraz samego telefonu), myślałem, że będzie to jakiś myPhone zdolny do nagrywania 1080i/p :D A tu taki zonk :P

  • 0

    12. ~  2011-02-23 14:32:27  host: t13-12.opera-mini.net

    To qasikoma-bosch byl o dwa stopnie wyzej!.kupie toto za 50zl jako rezerwe w rezerwacie.popieram @5

  • 0

    13.  2011-02-23 14:33:26

    darnkenes- 1)pan prezes ma zawsze racje, 2)w przypadku kiedy jest inaczej obowiazuje pkt nr 1

  • 0

    14.  2011-02-23 16:59:05

    :D no, to sobie kupię babci na urodziny ;P

  • 0

    15. ~x25vv  2011-02-23 19:40:35  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    straszny szrot. po 2 miesiącach użytkowania wyłamało się złącze ładowania. 2 razy naprawiany na gwarancji. nie polecam.

  • 0

    16.  2011-02-23 23:20:14

    ja tam czekam na 6410i ;)

  • 0

    17. ~dobrze wybrałam  2011-02-24 07:35:25  host: bvm10.internetdsl.tpnet.pl

    długo się zastanawiałam ale teraz gdy wymieniałam swoją Omnie na ten myPhone w końcu wiem co to dobry phone.

Dodaj swoją opinię