Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Motorola V3x

Test telefonu Motorola V3x

WitekT 18 Października 2006 10:35

0 0
motorola razr v3xW dziale Artykuły ukazał się test telefonu Motorola V3x.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~mirekb  2006-10-18 13:06:30  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    kiedys taki sobie wlasnie sprawie:3g,edge,klapka.wszystko co mnie kręci;-))

  • 0

    2.  2006-10-18 15:33:18

    i stres przy pisaniu smsa :)

  • 0

    3. ~adam.wisnia  2006-10-18 16:26:54  host: 82.160.229.17

    mialem 4 miesiace i sprzedalem (kupilem v3i) - telefon niby ma wszystko co potrzeba ale nie ma nic co by zmusiło do przywiazania sie do niego. Poza tym jak na telefony "cienkie" motki to akurat on (po zlozeniu) nie jest za cienki... za tą kasę lepiej kupic SE w810i ew. w800i (nawet jak sie jest fanem klapek - tak jak ja)

  • 0

    4. ~g2  2006-10-18 18:54:13  host: nat6.gress.com.pl

    ta cała seria W8XX w SE - to tylko reklamowe hasełka. Miałem w810 przez tydzień. Do d*** można sobie wsadzić!

  • 0

    5. ~g2  2006-10-18 18:54:18  host: nat6.gress.com.pl

    ta cała seria W8XX w SE - to tylko przereklamowe hasełka. Miałem w810 przez tydzień. Do d*** można sobie wsadzić!

  • 0

    6. ~  2006-10-18 21:40:57  host: gate2.kaskada.net

    ale nie napisałeś dlaczego ten telefon z serii W mozna sobie włożyć w "miejsce codziennego" użytku tzw. siedzenie heheh?

  • 0

    7. ~szalony  2006-10-19 00:00:38  host: hugehosting.com

    Moja kobieta ma ten telefon i jej bardzo si on podoba :) zreszt mi take . Duym plusem jest 3g .

  • 0

    8. ~rox  2006-10-19 00:49:23  host: abqs180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ty glupi debilu w810i to najlepszy telefon jaki jest na rynku ma wszystko muzyka z tego telefonu to jest maestria aparat jst boski jest maly i stylowy i kosztuje kolo tysiaca wiec jezeli wsadziles go do dupy to jestes skonczonym kretynem juz jestes tak rozruchany ze ciebie cieszylaby tylko lopata w dupie idioto!! ;p

  • 0

    9. ~rox  2006-10-19 00:51:58  host: abqs180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a bym zapomnial jeszcze dodam ze ma najlepsza baterie wiec raczej szybko tego telefonu nie wysrasz cieciu

  • 0

    10.  2006-10-19 07:36:37

    Jeśli jest taka możliwość, to dobrze by było, aby te poprzednie, jak i ta wypowiedź namawiająca do "analnego" zastosownia telefonu komórkowego zostały usunięte. Ta piersza, jest jeszcze w miarę do przełknięcia, ale dwie powyższe to już szczyt infantylizmu. Trudne słowo - nie oczekuję zrozumienia ;) od autora oczywiście...

  • 0

    11. ~lukasm  2006-10-19 09:36:03  host: bpy200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *Dociekliwy: dajmy WitkowiT szansę:)A swoją drogą nie wiem dlaczego dyskusja o wyższości telefonu X nad Y wywołuje tyle emocji.

  • 0

    12. ~getITright  2006-10-19 10:26:03  host: chello087206200186.chello.pl

    @rox - no pewnie że W810i to badziew, tak zresztą jak i każdy SE z wyjątkiem tych z seri P, a tak na marginesie, to ile ty masz lat ? 10 ??? A jak jesteś starszy, to lepiej się nie przyznawaj, bo to by świadczyło o twoim niedorozwoju umysłowym

  • 0

    13. ~klisza  2006-10-19 15:50:53  host: apn-100-176.gprsbal.plusgsm.pl

    @Dociekliwy pierwszy - trudne słowo, no nie mądrusiu? ;)

  • 0

    14.  2006-10-19 20:12:03

    Ech... SirmarK w Dublinie, a ja dziś miałem prelekcję na konferencji - i nie opanowałem tematu. Teraz już nie będę usuwał komentarzy, bo zachwieje to logiką kolejnych.

  • 0

    15.  2006-10-20 09:38:00

    Ciekawa dyskusja na temat telefonu. Praktycznie brak istotnych argumentów, zupełnie jak dzieci, kłócą się ostro, bo: "moja racja jest najmojsza" :)

  • 0

    16. ~getITright  2006-10-20 12:27:40  host: chello087206200186.chello.pl

    @Banditos - za to TY wniosłeś do tej dyskusji masę merytorycznych i istotnych argumentów ;DDD zresztą jeśli chodzi o mnie to ja tu nie prowadzę żadnej dyskusji, ani tym bardziej kłótni, poprostu stwierdzam fakt że wg. mnie WSZYSTKIE (z wyjątkiem serii P) SonyEricssony są bardzo niskiej jakości, co miałem okazję nieraz sprawdzić, i tyle, a stwierdzam ten fakt bo rażą mnie takie wypowiedzi jak 10-letniego @rox, niech sobie zda sprawę że różne są gusta i opinie na dany temat, pomijam już drastycznie niski poziom jego wypowiedzi, co wiele tłumaczy jeśli chodzi o jego preferencje wobec SE...

  • 0

    17. ~Ruter  2006-10-23 23:07:31  host: catv.sml.pl

    Ta Vka jest slaba nie lepiej sobie sprawic Treo 700w albo SPV M5000 jak moj kumpel sam mam SpV M3000

  • 0

    18. ~rumun.krk.mwe.tsw  2006-12-24 15:00:57  host: bon199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sam mam teraz v3x i jest zajebista nie mam z nią zadnych problemów jedyny model na jaką jestem w stanie ja zamienić to nokia N93 jedyne co mnie w niej denerwuje to to że ma troszke słaby głośnik ale pozatym to jest potęga

  • 0

    19. ~problem  2007-01-02 15:02:58  host: 83.71.85.130

    mam v3x i ostatnio kupiłem sobie do niej kabel usb forever i zabardzo niewiem z kąd wziąśc oprogramowanie żeby na ekranie wyskoczył model mojego telefonu.. pilnie proszę o kontakt gadu-gadu 7953850 email: nowaxtrans@yahoo.de pilne!!

  • 0

    20. ~anakonda_84  2007-07-06 15:18:50  host: 88-199-134-2.tktelekom.pl

    czy ktoś mi powie czy ten telefom ma mocne wibracje??? chce sobie kupić V3x ale potrzebuje telefonu z mocnymi wibracjami i mam dylemat... poradzcie coś.

Dodaj swoją opinię