Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Motorola RAZR2 V9

Test telefonu Motorola RAZR2 V9

sirmark 27 Lipca 2008 17:58

0 0
W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Motorola RAZR2 V9.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~zibi  2008-07-27 18:08:36  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    Ktoś się chyba nudził i zrobił nikomu nie potrzebny test ... ;-)

  • 0

    2. ~zibi  2008-07-27 18:15:29  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    Nie macie w redakcji (bo chyba redakcja istnieje) jakiegoś cyfrowego kompaktu, którym można nagrać filmik? Takie np. AVI 320x240? Era tekstowych testów sprzętu odchodzi w przeszłość. Teraz każdy szanujący się portal zamieszcza testy wideo.

  • 0

    3. ~@zibi  2008-07-27 18:26:32  host: ads237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niewiem jak ty ale ja wole czytac niz sluchac testu... 1. klasyczny sposob i zawsze dostepny niepotrzebne glosniki bo to jest w praktyce wymagane by sie dowiedziec o sprzecie 2. plus czytania jest taki ze przypominasz sobie pisownie:P 3. no a do plusow videotestow moge na pewno stwierdzic ze widac jak sie z niego korzysta i mniej wiecej rozmiar urzadzenia jak ktos ma orientacje przestrzenna :P

  • 0

    4. ~RyChU  2008-07-27 18:26:55  host: ads237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sorry to byl moj komentarz tylko skierowany do zibiego xD

  • 0

    5.  2008-07-27 18:49:09

    A nie można by było połączyć jednego z drugim? Tzn. do testu obrazkowego dołączyć krótki filmik prezentujący telefon. Niekoniecznie nawet musiałby jakiś lektor nawijać. Ot taki filmik pokazujący menu telefonu, jego rozmiary w porównaniu z innym czy coś tam innego.

  • 0

    6. ~zibi  2008-07-27 18:58:25  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    TELEPOLIS.PL to fajny portal. Zaglądam tu od dawna. Uważam jednak, że trzeba trochę go odświeżyć, np. dodając do tekstowych opisów (lub do bazy telefonów) także krótkie filmiki. Bo jak wiadomo jeden obraz jest wart tysiąca słów. Polecam uwadze następujący przykład: www.infosyncworld.com/news/n/9618.html

  • 0

    7. ~mnc  2008-07-27 21:38:37  host: 86-63-64-40.sta.asta-net.com.pl

    ale marudzicie, zajrzyjcie na pasjagsm - tam nawet w bazie telefonow nie ma fotek, suche, czesto okrojone tabelki, w ktorych jest pelno bledow :P

  • 0

    8.  2008-07-27 21:56:55

    #7 jaka pasja - taki portal ;D

  • 0

    9.  2008-07-27 22:12:43

    odpowiem ogolnie. To jest tekst nowego testera, wiec zapewne trzeba dociagnac pare rzeczy.. Jakies dluzsze wideo to przyjemny dodatek, ale musimy sie do tego przygotowac, tym bardziej ze kazdy z nas mieszka w innym miescie i do tego jest nas malo.. A robienie bylejakiego wideo prezentujace telefon (a nie tylko to jak on nagrywa) to strata czasu. Swego czasu zamiescilismy pare produkcji zaprzyjaznionej firmy, i opinie byly dosc miazdzace.

  • 0

    10. ~RyChU  2008-07-27 23:17:11  host: adb104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jaki z tego morał drodzy ludzie? przez dłuuuuuuuuugi czas się nie doczekacie filmów w testach xD

  • 0

    11.  2008-07-27 23:44:07

    #10. grunt to optymistyczne podejscie.. :P

  • 0

    12. ~zibi  2008-07-28 00:42:30  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    @SirmarK: Ja wcale nie domagam się produkcji typu Matrix. Mnie wystarczy 2-3 minutowe wideo. Zrobione na luzie.

  • 0

    13. ~@ 12  2008-07-28 04:06:56  host: 15-pra-22.acn.waw.pl

    wejdź sobie na youtube i oglądaj filmiki do woli

  • 0

    14.  2008-07-28 09:08:02

    Brakuje zdecydowanie kilku zdań na temat dostępności u operatorów i cen w promocjach na dzień publikacji testu, w sumie może mało istotna informacja z punktu widzenia testu, ale istotna ;-)

  • 0

    15.  2008-07-28 11:23:12

    Czemu mój komentarz zniknął? :/

  • 0

    16.  2008-07-28 12:42:15

    #15. jaki komentarz?

  • 0

    17. ~  2008-07-28 13:01:13  host: aef140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    moze wyslales go w przestrzen kosmiczna o.O xD

  • 0

    18.  2008-07-28 14:34:49

    #16, o tym, ze ten test wygrał konkurs an forum. #17, niwe wysłałam, wiem, bo sprawdzałam czy sie dodał. I jestem kobietą ;]

  • 0

    19.  2008-07-28 15:06:21

    butterfly: a sprawdz no swoje komentarze pod artykulem ;)

  • 0

    20.  2008-07-28 17:56:04

    Właśnie na to wpadłam xD Sorry ;]

Dodaj swoją opinię