Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Motorola Gleam+

Test telefonu Motorola Gleam+

sirmark 21 Czerwca 2012 21:46

0 0
motorola gleam+W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Motorola Gleam+.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 5
  • -1

    1.  2012-06-23 16:44:46

    to jeszcze produkują takie telefony??

  • 1

    2.  2012-06-23 17:06:55

    A niby czemu mają nie produkować? Nie wszyscy potrzebują extra full mega wypas telefonów.

  • -2

    3.  2012-06-23 18:32:05

    maniek (2), tak ale też nie idźmy w drugą stronę. Takie "niedorobione" klapki też nie są potrzebne. Nawet jeśli jest tania, to przynajmniej mogli dopracować menu. Dobry (nowy) clamschell obecnie kosztuje dużo ZAdużo.

  • 0

    5. ~xyz  2012-06-24 13:48:36  host: 81-219-115-90.adsl.inetia.pl

    Mogliby skorzystać z microsoftowego patentu i zrobić dla smatfonów firmową dołączaną nakładkę/osłonkę z klawiaturą (najlepiej w dwóch wersjach - z telefoniczną i qwerty)

  • 0

    6. ~nirage  2012-10-05 00:20:18  host: 188-112-48-40.net.pbthawe.eu

    ja mam pytanie jak włączyć podświetlenie napisu MOTOROLA?? u mnie nie świeci - a miało ładnie powiadamiać o nieodebranych itp.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-107-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

jowish | 2017-09-22 18:58:18

Wszyscy wszedzie szpiegowani...


~ | 2017-09-22 18:47:57

Bojkot virgin i tigera!


~ | 2017-09-22 18:45:00

Nie kupuje nic co wyprodukował maspex, bojkot tigera na zawsze.


~BB | 2017-09-22 18:39:17

Mam Virgin i faktycznie zasięg internetu jest słaby w roamingu krajowym.


~wer | 2017-09-22 18:16:39

A oferta tez jest dla Taryfy 2012?

Ankieta

Jak oceniasz nową generację iPhone'ów Apple'a?

Apple iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 Plus zaprezentowane

 

Zobacz wynik | Opinie (8)

Archiwum Ankiet