Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu LG P970 Swift Black

Test telefonu LG P970 Swift Black

LuiN 28 Września 2011 15:17

0 0
lg p970 swift blackW dziale Artykuły ukazał się test telefonu LG P970 Swift Black (znanego też jako Optimus Black).

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~  2011-09-28 16:30:57  host: 173.254.204.139

    LG ma słaby zasięg

  • 0

    2.  2011-09-28 16:50:51

    Tak czułem, że do 4. października pojawi się test jakiegoś telefonu.

  • 0

    3.  2011-09-28 18:20:26

    @ 1 to sieć może mieć słaby zasięg, a nie marka telefonu.

  • 0

    4.  2011-09-28 18:55:42

    No i doczekałem się testu swojego telefonu. Dzięki! :)

  • 2

    5. ~  2011-09-28 19:42:51  host: host-89-229-133-232.chelm.mm.pl

    Czekałem na to. Szkoda, że tak późno, zważywszy, że fon jest o rok spóźniony.

  • 0

    6. ~  2011-09-28 19:43:31  host: host-89-229-133-232.chelm.mm.pl

    @4, muszę Cię zmartwić. Moja sieć Play ma pełny zasięg na Nokii, a na P970 połowę... :/

  • 1

    7.  2011-09-28 20:41:10

    @6 podejdź do problemu w inny sposób: dla nokii to już max możliwości a LG jedzie dopiero na pół gwizdka:P

  • -3

    8. ~  2011-09-28 20:48:20  host: host-89-229-133-232.chelm.mm.pl

    Super. Twoja fantazja nie zna granic. chelm.mm.pl.

  • -1

    9. ~janusz  2011-09-29 07:54:31  host: 212.160.172.70

    @6 - bo pewnie masz standardowe ustawienia, czyli "automatyczny wybór sieci". Wybierz sobie w ustawieniach połączeń "tylko 2G" i po problemie. Ja internetu używam tylko po WiFi, więc mam wyłączone 3G.

  • -1

    10. ~czosnek  2011-09-30 07:40:54  host: ip-213-155-179-66.ps.net.pl

    @7 a w tej bajce były smoki?;p

  • -1

    11. ~  2011-09-30 12:42:08  host: bnh247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tomunia chciał być ironiczny, ale mu nie wyszło :)

  • 0

    12. ~  2011-09-30 14:09:38  host: 212.160.172.70

    @1 skąd to wiesz miałeś p970 ? @ ciekawa aluzja choć wydany juz rok temu , spuźniony jest test >lol< 1.Jako użytkownik różnych telefonów w porównaniu do s+ czy s2 Lg p970 ma słabszy zasięg 3g jedynie jeżeli kożystam z przesyłu danych (np. orange ,obiektywnie w różnych miejscowościach inne sieci ten sam problem ) 2. Jak zwykle na telepolis udzielają sie spamerzy ,dzieci co nie mają co robić z czasem 3. co do testu super że jest obiektywny mogę pochwalić za stwierdzenie :"szczery" telefon , co uznaję za obietywną ocenę ,w porównaniu do ceny i możliwości jeden z 4 telefonów na rynku który warto mieć , minus jak zwykle bateria (są lepsze) troszku ciut za mało pamięci choć tylko w przypadku uruchomienia wszystkich aplikacji , co do wyświetlacza Nowa - Duzy plus choć s2 ma podobny (może nie tak jasny ale barwy bardziej przyjemne ) ocena 10/10

  • 0

    13. ~  2011-10-01 06:51:31  host: host-89-229-135-131.chelm.mm.pl

    Ten test obiektywny? Dziwne stwierdzenie odnoszone do testu TELEFONU, w którym jest zaledwie wzmianka o jakości rozmów i to w zdaniu o zasięgu.

  • 0

    14.  2011-10-05 21:05:56

    Nie wiem skąd macie informacje, że LG ma słaby zasięg. To chyba zalezy od sieci a nie od modelu telefonu

  • 0

    16. ~Amira  2011-10-06 11:11:38  host: hoa250.internetdsl.tpnet.pl

    Zawsze znajdzie się coś do czego można się przyczepić ;) Mi tez zawsze się wydawało, że zasięg zależy od sieci a nie telefonu. A co do Swifta Black, to model bardzo udany i wiem, że z zasięgiem nie ma żadnego problemu :)

  • 0

    17. ~prefix  2011-10-10 11:24:46  host: 91.209.141.10

    Jak to mówią człowiek uczy się przez całe życie, ja też zawsze myślałam że zasięg to sprawa sieci,a nie marki telefonu, a tu proszę takie fantazje??? Myślę że akurat marka LG niema nic wspólne z twoim kiepskim zasięgiem!

  • 0

    18. ~  2011-10-10 11:31:01  host: z23-08.opera-mini.net

    17: Nie podważaj moich słów, miałem LG KU990 Viewty i na wsi w ogóle nie łapał zasięgu.

  • 0

    19. ~prefix  2012-03-04 14:27:10  host: host-89-231-130-39.rawamaz.mm.pl

    Polecam poniższy artykuł, może pomoże Ci wyciągnąć wnioski na temat związku marki telefonu z jej zasięgiem http://nt.interia.pl/news/lepszy-zasieg-komorki,1606489

Dodaj swoją opinię