Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu LG P920 Optimus (Swift) 3D

Test telefonu LG P920 Optimus (Swift) 3D

sirmark 27 Listopada 2011 16:35

0 0
lg p920 optimus 3dW dziale Artykuły ukazał się test telefonu LG P920 Optimus (Swift) 3D.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 2

    2.  2011-11-27 17:28:32

    a kiedy test lumii 800? ;p

  • -1

    3. ~Mucus  2011-11-27 19:42:26  host: cpc2-live4-0-0-cust1341.know.cable.virginmedia.com

    Nigdy, nie ma o czym pisac...;P

  • 0

    4. ~  2011-11-27 21:20:10  host: t13-11.opera-mini.net

    LG nie trzeba testowac by wiedzieć że na bardzo duży procent będzie mieć problemy z zasięgiem.

  • 1

    5.  2011-11-28 07:17:28

    nigdy nie kupujcie nic made in korea bo to szrot!

  • -1

    6.  2011-11-28 12:26:24

    @5, lepiej made in India od Nokii? ;>

  • 1

    7. ~Zbig  2011-11-28 18:16:44  host: abpp157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    4- z czego wynikają Twoje procenty? A może to nie telefon ma problem z zasięgiem tylko operator? Użytkuję LG czwarty rok - jak nie ma zasięgu (wg Twojej oceny - 0,00001%) to mi nie pomoże inny model telefonu.

  • 0

    8. ~chipo  2011-11-29 00:07:25  host: 178235055229.jeleniagora.vectranet.pl

    wprawdzie nie mam P920, ale użytkuję P970 i uważam, że to świetny telefon. Wahałem się dość długo z zakupem tego LG... i nie żałuję, a jak kogoś interesuje chętnie zamienię się z nokią e7-00 na kolejnego LG z serii P9xx :)

  • 0

    9.  2011-11-30 06:58:42

    Tez nie mam 3D, ale mam 2 x i tak jak chipo jestem zadowolona. Ostatnio LG wypuścił na rynek bardzo fajne telefony

  • 0

    10.  2011-11-30 08:01:07

    6.Kamil_K Masz jakiś problem z nokią? Zawsze coś Ci się nie podoba i nawet jak nie ma nic o nokii to i tak zawsze musisz na jej temat coś negatywnego napisać. Jakiś pracownik Nokii Cię pobił?

  • 0

    11. ~parafa  2011-11-30 14:10:09  host: 91.209.141.10

    a propos LG 3D, dopiero co ten model zawitał na nasz rynek, a już pojawił się jego aktualizacja http://www.telepolis.pl/news.php?id=23456&m=0

  • 0

    12. ~Amira  2011-11-30 15:57:59  host: hoa250.internetdsl.tpnet.pl

    Widać firma stara się i dba o swoich klientów, a na pewno dzięki tym nowym Swiftom zyska ich więcej.

Dodaj swoją opinię