Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu LG P760 Swift L9

Test telefonu LG P760 Swift L9

sirmark 16 Grudnia 2012 21:08

0 1
lg p760 optimus l9W dziale Artykuły ukazał się test telefonu LG P760 Swift L9.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: w     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 1

    1. ~G  2012-12-17 12:33:03  host: afer149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to poczytamy. jaka jest opinia Telepolis o L9. Dziękuje

  • 0

    2. ~  2012-12-17 13:37:53  host: v12-09.opera-mini.net

    Mam teraz Samsunga Wave S8500. Warto go zmienić na LG L9?

  • 0

    3. ~  2012-12-17 13:40:47  host: v12-09.opera-mini.net

    @up pomijam wielkość ekranu. Natomiast nam super amoled, a L9 nie.

  • 0

    4. ~  2012-12-17 14:35:13  host: ip-78-30-104-215.free.aero2.net.pl

    Super Amoled to shit, najlepszy jest IPS.

  • 0

    5.  2012-12-17 15:13:07

    chyba najbardziej interesujacy obecnie telefon cena/jakość

  • -1

    6.  2012-12-17 19:28:56

    @2 Tak, jeśli nie odstrasza Cię Android. Mnie tak, do tego wolę lepszą jakość wykonania telefonu niż stertę aplikacji do zabawy, więc polecam Wave3 po S8500. Jeśli chcesz Androida z dobrym wykonaniem, to któryś z HTC ONE.

  • 1

    7. ~  2012-12-17 23:13:16  host: v56-01.opera-mini.net

    Android mnie nie odstrasza. W domu jest tablet z nim więc jestem przyzwyczajony. Do kolegi, który twierdzi, że IPS jest lepszy od Super Amolenda. Mnie się wydaje, że to SA lepiej oddaje kolory. Czerń jest chyba lepsza. Ale może się mylę więc proszę o opinie.

  • 0

    8. ~  2012-12-18 13:12:23  host: 91.215.45.132

    Całkiem, całkiem...

  • 0

    9.  2012-12-18 13:14:19

    Super Amoled jest Fantastyczny.Płytkie zdanie ? No ale co tu więcej pisać.

  • 0

    10. ~L9 user  2012-12-18 17:22:15  host: 195.160.253.4

    używam L9 od premiery na rynku. Cena/jakość - nie ma niczego lepszego obecnie na rynku. Bateria - nie ma niczego lepszego obecnie na rynku(nawet ponad 2 dni na jednym ładowaniu). Wyświetlacz jest duży, rozdziałka wystarczająca , świetny telefon dla ludzi którzy lubią przeglądać internet i portale społecznościowe. Przy takich rozmiarach telefon jest naprawdę lekki i można się do niego szybko przyzwyczaić. System działa płynnie, tylnia klapka mogłaby być lepiej wykonana. Ogólnie w moim odczuciu warty swej ceny.

  • 0

    11.  2012-12-19 16:16:07

    Zgadzam sie L9 jest bardzo dobrym telefonem, jednym z lepszych na rynku, w dodatku za niewielkie pieniądze jak smartfon tego kalibru

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-107-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

jowish | 2017-09-22 18:58:18

Wszyscy wszedzie szpiegowani...


~ | 2017-09-22 18:47:57

Bojkot virgin i tigera!


~ | 2017-09-22 18:45:00

Nie kupuje nic co wyprodukował maspex, bojkot tigera na zawsze.


~BB | 2017-09-22 18:39:17

Mam Virgin i faktycznie zasięg internetu jest słaby w roamingu krajowym.


~wer | 2017-09-22 18:16:39

A oferta tez jest dla Taryfy 2012?

Ankieta

Jak oceniasz nową generację iPhone'ów Apple'a?

Apple iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 Plus zaprezentowane

 

Zobacz wynik | Opinie (8)

Archiwum Ankiet