Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu LG KP500

Test telefonu LG KP500

sirmark 1 Lipca 2009 14:02

0 0
lg kp500W dziale Artykuły ukazał się test telefonu LG KP500.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~  2009-07-01 14:52:54  host: ip-89-174-83-96.multimo.pl

    Do 7 nie kazdemu umts potzrebny - co nie zmnienia faktu ze specyfikacja i tak ladna, ale z autorem testu co do slabej jakosci dzwieku z glosnika sie nie zgodzę. Moze ma takie zboczenie bo za duzo samsungow przetestowal? Tez sie obawialem wsumie o dzwiek ale tu naprawde glosno i wcale nie jest znieksztalcony - na sluchawkach tez bardzo dobrze. A co do wypowiedzi w trybie wideokamery? To i tak l;epiej nioz w se ktory zatrzymal sie na 176x144, to jest low-end nie wymagajcie cudow chociaz i tak telefon swietny.

  • 0

    10.  2009-07-01 15:16:37

    @4-5 mialem w reku telefon - wiekszosc znajomych kupuje wlasnie ten model, bo albo nie zalapala sie na f480, albo na viewty. nie podoba mi sie w nim wykonanie (plastik, ktory sie sciera), obsluga dotykiem moze i lepsza niz w viewty, ale mimo wszystko telefon ten jest okrojony funkcjonalnie, i nadaje sie 'tylko' do dzwonienia i pisania. co do jakosci dzwieku - nie zebym byl audiofilem, ale jak dla mnie dzwiek w tym telefonie jest niewiele lepszy niz ten ktory wydobywa sie z serii E nokii. menu tez mnie denerwowalo, zanim doszedlem do tego jak skopiowac zdjecie z karty na telefon minelo 5 minut, bo brak w nim jako takiego menedzera plikow i wszystko trzeba robic z poziomu galerii. za te pieniadze wole jednak avile.

  • 0

    11.  2009-07-01 15:18:57

    LuiN - areny na dluzej nie mialem w reku, ale zrobila na mnie pozytywne wrazenie. coz... trzeba bedzie kiedys zweryfikowac.

  • 0

    12. ~  2009-07-01 15:21:49  host: ip-89-174-83-96.multimo.pl

    Teraz jest alternatywa no ale cookie jest juz troche na rynku a avila weszla. Ogolnie LG jest niedoceniany a ostatnio warto przyjrzec sie tej firmie. Wyobrazcie sobie ze mojej kolezance wypadl na ulicy i samochod poturbowal telefon pozdzierany ale wszystko w nim dziala. Plastik? Hmm metal czy aluminium podniosloby cene a nie takie bylo zalozenie producenta. Jak masz wypasiony telefon to wiadomoze bedzie ci sie wydawal ten lg okrojony. Poza tym kazdy telefon powinien i sluzy do dzwinienia i do pisania. W tym posluchac muzyki czy cyknąć zdjęcie wystarczy zupelnie, chociaz i tak wystarczyloby 2mpx ale z dobra optyką.

  • 0

    13.  2009-07-01 15:24:16

    11, thonka - zdecydowanie, zdjęcia też trzeba obejrzeć na komputerze, bo matryce mają mnóstwo wypalonych i żarzących się pikseli. No i nie wolno trzymać w kieszeni telefonu ekranem do nogi - bardzo łatwo się odblokowuje i zaczyna wysyłać SMS-y. Zawilgocony po dłuższej rozmowie ekran może zacząć szwankować - dotykamy w jednym miejscu, a wybierana jest ikona znajdująca się 3 cm dalej. Pierwszą sztukę testową telefonu zamordowałem tym, że włączyłem nieobsługiwany plik filmowy. Aha - i jeszcze SMS-a spróbuj napisać (o ile nie jesteś nerwową osobą:).

  • 0

    14.  2009-07-01 15:49:56

    @13 widze wiecej wad niz sie poczatkowo wydawalo ;) co do samego pisania czegokolwiek - tu zaden telefon dotykowy mi sie nie podobal po za iphonem i co moze zdziwic nokia 5800, ale tylko z ta duza klawiatura, bo na tym malenstwie to ledwo co widac ;)

  • 0

    15.  2009-07-01 16:01:55

    14 - do listy trzeba jeszcze dodać HTC Magic (ew. G1), Pixona i Omnię HD. Nokia 5800 hmm... jest nieco słabiej niż na iPhonie i w/w.

  • 0

    16. ~iskra  2009-07-01 16:54:54  host: xdsl.152.c69.petrotel.pl

    LuiN w arenie co chcesz nazwac wysokim poziomem muzycznym ? brak mozliwosci przewijania utworow czy moze brak equlizera ?...

  • 0

    17. ~  2009-07-01 17:23:05  host: t12-01.opera-mini.net

    Cookie jest tanszy od avili i wcale nie gorszy. f480 kosztuje dwa razy tyle a viewty tez drozszy. Imho i cookie i avila to udane lowendy z ladnymi dotykowymi ekranami. Nokia i se w tej klasie Nie Istnieja

  • 0

    18. ~  2009-07-01 17:28:08  host: t12-01.opera-mini.net

    Luin pamietaj ze Androidy maja ekrany pojemnosciowe to zupelnie inna klasa. Przy okazji Avila w saturnie 729 to chyba 30zl wiecej niz play bez umowy, cookie za to 639zl

  • 0

    19. ~  2009-07-01 17:32:22  host: t12-01.opera-mini.net

    azeby dopelnic calosci avila z 10zl mixtura 499 a cookie 469 przy 30zl avila 249 cookie 199zl . Jak widac w mixturze 10zl na 30mies oba telefony tansze o okolo 200zl niz w sklepie dobra cene

  • 0

    20.  2009-07-01 17:35:32

    Avila w Play karcie kosztuje 699 zl, Cookie nie wiem, nie srawdzalem ale pewnie jeszcze mniej o kilka złotych.

  • 0

    21.  2009-07-01 17:39:36

    Cookie LG KP500 w ofercie z karta 659 zl.

  • 0

    22. ~  2009-07-01 17:42:03  host: t12-01.opera-mini.net

    Tomiq to patrz mixtura 10, wychodzi 200zl taniej nawet jak doliczyc 300zl zobowiazania to de facto masz ile taniej wydajesz 800zl masz 300zl na koncie i avile. I jak nie kochac play

  • 0

    23. ~  2009-07-01 17:44:39  host: t12-01.opera-mini.net

    Z cooki analogicznie lepiej brac mixture nawet jakby odrazu skonczyc umowe doladujac za 300zl tego samego dnia. Mamy de fatco 200zl w kieszeni

  • 0

    24. ~  2009-07-02 00:20:21  host: 80.51.91.245

    kiedy wreszcie na telepolis bedzie dostepny newsletter???

  • 0

    25.  2009-07-02 09:14:23

    16. - bardzo dobrą jakość rozmów, stosunkowo mocny głośnik, rewelacyjne słuchawki i transmiter FM.

  • 0

    26.  2009-07-02 09:16:53

    18, pamiętam - mam w końcu G1 i Magic-a na stanie. Pamiętam też, że ekran pojemnościowy trafił do iPhone'a, Omnii HD i (o dziwo) Areny. Pamiętać trzeba, że ekrany oporowe też mają swoje zalety, a jeśli dobrze przygotować taki ekran to da się nawet i multitouch odpalić. Pixon bardzo dobrze się broni.

  • 0

    27.  2009-07-02 11:01:32

    innov8, innov8, proszę bo się popłaczę...

  • 0