Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu LG GD510

Test telefonu LG GD510

sirmark 4 Czerwca 2010 18:41

0 0
lg gd510W dziale Artykuły ukazał się test telefonu LG GD510.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18.  2010-06-04 22:49:07

    PLAY@ - miałem w reku, i wcale nie twierdzę że są kiepskie, tylko tu mówimy o modelu GD510 a nie wszystkich telefonach LG.

  • 1

    19.  2010-06-04 22:52:53

    PLAY@ - niby wszystkie volkswageny są bardzo dobre, jednak model Passata B6 dowodzi że potrafią też ładnie spieprzyć. Co wcale nie zmienia faktu że generalnie robią dobry sprzęt.

  • -2

    20. ~  2010-06-04 23:05:51  host: 088156127244.stk.vectranet.pl

    prawie jak moja biznesowa nokia 1112 hahaha

  • 1

    21.  2010-06-04 23:23:41

    #15: zależy jakie wady komu wydają się krytyczne a jakie zalety kluczowe. Wszystko zależy od osobnika. A watów aż tak strasznie się nie boje bo byłbym się zamknął w klatce Faraday pewnikiem. A jak czegoś używam intensywnie to wybieram rzeczy mniej szkodliwe. Np. chleb kupuję lepszy nie gorszy, buraki to samo. Dlaczego z telefonami miałbym podejmować decyzje na innych zasadach? A Ty jak nie zwracasz uwagi co jest zdrowsze a co mniej to już współczuję, rób tak dalej a daleko zajedziesz :-D

  • 1

    22. ~  2010-06-04 23:52:22  host: t11-16.opera-mini.net

    Telesfor@ - luzik, to był żart ;-) Sam pewnie przyznasz że nie masz pewności co w tym Twoim "zdrowym" chlebie siedzi. Również ja unikam siedzenia "okrakiem" na odbezpieczonym granacie, jednak kto wie dziś co faktycznie jest zdrowe, pan Heniu dietetyk, czy może sprzedawca sokowirówki z telezakupów mango? Należy mieć zdrowy rozsądek i nie popadać w skrajności Dobranoc Hose.

  • 2

    23.  2010-06-05 00:03:16

    #22: zgadza się, nie popadać w skrajności. W chlebie nie wiem do końca co jest bo musiałbym zboże sam uprawiać. I to gdzieś w dżungli żeby mi nic się do niego nie dostało. Nasiona też jakieś specjalne by musiały być. No ale jak wiem że coś jest zdrowsze to wybieram to zdrowsze. A zdrowsze są rzeczy naturalne. Pan Henio jest niepotrzebny ze swoją wiedzą. No ale jedzta dalej te czipsy i kolą popijajta, hehehe. Przemysłowy pokarm dla miej rozgarniętych. Ale ogólnie luzik.

  • 1

    24.  2010-06-05 00:30:06

    23.Ja uprawiam mogę Ci pożyczyć hyhy ;)

  • 0

    25. ~  2010-06-05 09:55:04  host: v03-15.opera-mini.net

    o kochani taki telefon to do smietnika a nie dla ludzi, sar strasznie wysoki: 1.360 W/Kg.

  • 0

    26.  2010-06-05 10:42:13

    Ja go mam i jest spoko :) avila jest od niego dużo gorsza, ale jakby nie było są to telefony z niskiej półki. Nie oznacza to jednak, że zwykłemu użytkownikowi, jak i temu bardziej wymagającemu przypadnie do gustu

  • -1

    27. ~jajo  2010-06-05 12:13:35  host: acqw224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ekran oporowy, brak jakiejkolwiek szybkiej komunikacji, brak wifi. Odpada.

  • 0

    28. ~ruf  2010-06-05 14:22:29  host: chello089076121120.chello.pl

    Ciekawe kiedy LG zacznie robić ekrany pojemnościowe :D

  • 0

    29.  2010-06-05 19:11:52

    #24: dzięki, niestety nie mam pola :) #25: no i to jest dobry powód by omijać ten fon. Bez 3G wifi i tak sieje. Słabizna. Ogólnie najmniej promieniują klapki bo antenka najdalej od głowy. Tylko czy ktoś widział męską klapkę? A w ogóle jaki "męski" telefon polecacie?

  • 0

    30. ~T Mobile  2010-06-05 22:52:56  host: 92-55-195-22.net.pbthawe.eu

    @25 Lepszy zasięg ;> Zależy jeszcze kto ile dzwoni. Jak ktoś nie wisi na słuchawce xx godzin to chyba nie ma się czego obawiać.

  • 0

    31.  2010-06-05 23:19:21

    #30: Lepszy zasięg? To bzdura. Bo np. klapki mają zwykle niższy sar a jakoś nie znaczy to że mają marny zasięg. Tak, nie ma się czego obawiać. Ale oczywiście najlepiej jest wcale nie dzwonić. Puścić eska w krytycznych sytuacjach :-D

  • 0

    32.  2010-06-05 23:28:11

    21. Na klapce mej dawnej N6103 zasięg trzymał a kupiłem dotykowca i ni huhu jak z domu nie wyjdę to se nie zadzwonię niestety ;P

  • 0

    33.  2010-06-05 23:28:22

    31. Na klapce mej dawnej N6103 zasięg trzymał a kupiłem dotykowca i ni huhu jak z domu nie wyjdę to se nie zadzwonię niestety ;P

  • 0

    34. ~Franco Baresi  2010-06-06 07:42:50  host: aama204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie wiedziałem o tym że telefon może dodać bądź odjąć komuś męskości. Jak ktoś jest zniewieściałą pipką to żaden telefon go "prawdziwym facetem" nie uczyni. Jak ktoś szuka dobrej funkcjonalnej i stosunkowo niedrogiej klapki polecam clamshella od Samsunga GT-S5510. W wersji czarnej jak najbardziej nadaje się dla faceta. Mam taki od kilku miesięcy i spisuje się na medal. Telefon piękny stylistycznie i świetnie wykonany. Wole go tysiąc razy bardziej niż te tanie dotykowce od siedmiu boleści. Zajmuje bardzo mało miejsca w kieszeni, a po rozłożeniu robi się całkiem spory. Ma choćby UMTS i radio z RDS-em, ogólnie jest lepiej wyposażony od tego LG z testu.

  • 0

    35. ~  2010-06-06 08:24:11  host: t20-03.opera-mini.net

    E51 niby telefon klasyk ale SAR ma takze wysoki. Jesli ktos wisi na telu godzinami to ma to znaczenie. Oczywiscie ze dobrowolnie nie ma co samemu sie narazac. Ten LG mi nie lezy, ze tak powiem.

  • 0

    36.  2010-06-06 09:25:12

    #34: może odjąć, może. A jak chcesz się przekonać to kup sobie i używaj np. coś takiego http://tiny.pl/htp66 szczególnie jak wyjmiesz to w miejscu publicznym to zobaczymy czy ktoś z przechodniów nie parsknie śmiechem.

  • 0

    37. ~T Mobile  2010-06-06 21:00:31  host: 92-55-195-22.net.pbthawe.eu

    @44 Nie se tylko sobie ;p

Dodaj swoją opinię