Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu LG E900 Swift 7

Test telefonu LG E900 Swift 7

sirmark 28 Sierpnia 2011 16:06

0 0
lg e900W dziale Artykuły ukazał się test telefonu LG E900 Swift 7.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 7

    1.  2011-08-28 19:09:30

    Jednym słowem świetny telefon z wyglądu i parametrów, tylko ta bateria 1500 mAh ciut za mało pojemna jak na ten sprzęt.

  • -3

    2. ~gt  2011-08-28 20:21:39  host: 178-73-20-226.home.aster.pl

    "2-3 dni podczas normalnego użytkowania telefonu, z uruchomionym facebookiem, WiFi i odbieranie kilku rozmów dziennie" - Jak dla mnie, to na obecne czasy nie ma powodu do poważnego narzekania.

  • -3

    3. ~  2011-08-28 21:03:51  host: z31-03.opera-mini.net

    ciekawe czy poprawili koncowke mocy?

  • -3

    4. ~ekhm  2011-08-29 07:23:10  host: acsz186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeśli nie ma kart SD, to jak np wrzucić do niego muzykę? Przez kabelek i działa jak pamięć? Bluetooth?

  • 0

    5.  2011-08-29 08:27:31

    4, ekhm - kabelek + Microsoft Zune na komputerze.

  • -3

    6. ~ekhm  2011-08-29 09:31:46  host: 199.67.203.142

    dzięki za odpowiedź :) przymierzam się do przedłużenia umowy jesień/zima i czekam na nokie z WP7 Mango - mam nadzieję, na coś fajnego, bo LG średnio mi podchodzi.

  • -3

    7. ~  2011-08-29 14:22:48  host: 212.160.172.70

    Menu straszne. Te wielkie ikony (na co komu Outlook?) takie dla wszystkich i dla nikogo. Marne to.

  • -3

    8. ~asd  2011-08-29 17:14:54  host: 89-75-55-188.dynamic.chello.pl

    @7 Do tego żeby odbierać pocztę geniuszu?

  • -3

    9. ~  2011-08-29 17:33:48  host: 212.160.172.70

    @8: Teraz są dżimejle, zią!

  • 5

    10. ~spod hotelu  2011-08-29 17:40:06  host: eas62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mialem ten telefon, szybko padla koncowka mocy i bez zasiegu caly czas az poszedl na recykling

  • -3

    11. ~asd  2011-08-29 17:47:18  host: 89-75-55-188.dynamic.chello.pl

    Outlookiem się odbiera dżimejla...zią!

  • -2

    12.  2011-08-29 19:56:51

    Ciekawe czy da się tego Windows Phone synchronizować pod Linuksem?

  • 1

    13.  2011-08-29 20:24:18

    @ekhm, LuiN - od jakiegoś czasu jest w sieci aplikacja do zrobienia z telefonu z WP7 pamięci masowej. Sprawdzone - działa idealnie. Nie potrzeba żadnych Zune'ów i innych podobnych zbędnych. :-)

  • -1

    15. ~audyt i dzokej  2011-08-30 12:10:42  host: hfg34.internetdsl.tpnet.pl

    ..i do tego reklama z dzokejem-zenada-przeciez pracownicy plusa zamiast sprzedawac i usmiechac sie do klienta czekaja tylko na audytora przy ktorym musza walic wierszyki z kartki ,a jak zapomna o jednym zdaniu sa pozbawiani i tak skromych pieniedzy. sztuka dla sztuki-gdyby obslugiwac z tej kartki prawdziwych klientow to nie zarobilibysmy na wode z sola!!! potem jakis rozkapryszony smarkacz napisze na forum ,ze w plusie sie sprzedawcy nie znaja czy zle zostal obsluzony bo mu nie chcieli sprzedac lg 3d za 1zl w taryfie 29gr. popracujecie tu troche to podejdziecie do sprzedawcow zupelnie inaczej!!! i juz sie ciesze na odpowiedzi z cyklu: "bylo sie uczyc to bys nie pracowal w plusie" albo "jak ci zle to sie zwolnij" nie bede tego komentowal bo same te wypowiedzi sa odpowiednim komentarzem do poziomu ich autorow.pozdrawiam ze sklepu plusa czekajac na dzokeja....a moze kawe??

  • 0

    16. ~wzrusz  2011-08-30 12:10:54  host: 212.160.172.70

    Chlip... 3mam kciuki, dacie radę, polkomtele!

Dodaj swoją opinię