Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu LG E400 Swift L3

Test telefonu LG E400 Swift L3

sirmark 23 Września 2012 09:37

0 0
lg e400 swift l3W dziale Artykuły ukazał się test telefonu LG E400 Swift L3.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    2. ~  2012-09-23 16:15:48  host: ip-37-209-138-99.free.aero2.net.pl

    @1, popieram, miałem KU990 z PLAY w ONE45 nie polecam tej marki.

  • 0

    3. ~prefix  2012-09-23 19:21:30  host: host-89-231-130-39.rawamaz.mm.pl

    a ja mam wręcz przeciwne zdanie, jestem bardzo zadowolony z produktów L, i nigdy nie były one jakoś szczególnie uciążliwe w użytkowaniu, a przecież żaden producent nie jest w stanie zagwarantować bezawaryjnosći całej serii produktów.

  • 0

    4. ~jajo  2012-09-23 19:34:34  host: user-94-254-146-103.play-internet.pl

    Ale wystarczy trafic taki wadliwy egzemplarz u czlowiek zraza sie do marki. Moj dawny kt520 w serwisie byl 3 razy. Za to z tv 3d lg jestem zadowolony.

  • 2

    5.  2012-09-23 19:35:03

    @2 i na podstawie styczności z mniej niż z 3 modelami oceniasz wszystkie produkty Producenta? BRAWO! rodzice są pewnie z ciebie dumni! To tak jak ja bym stwierdził, że TY masz ograniczoną inteligencje, więc wszyscy Europejczycy też są tacy... Sorry ale gdy człowiek widzi takie wpisy to tylko ma ochotę zostać seryjnym mordercą...

  • 0

    6. ~  2012-09-23 20:47:02  host: z44-10.opera-mini.net

    Od pięciu lat mam LG KU250 - ciągle dobrze służy w sytuacji awaryjnej i na wyjazdy. Miałem KF750 - najlepiej wykonany slider, nie zaszkodziło mu zalanie. Bliscy mają GT540 i poza pękającą obudową baterii wszystko ok.

  • -1

    7. ~LGWN  2012-09-24 00:49:35  host: 159-205-225-179.adsl.inetia.pl

    No niestety.. LG to robi tylko dobre lodówki proszę Państwa. Wiem to z doświadczenia. W sumie troszkę kiszka mieć telefon z tym Logo, zupełnie nie wiem czemu myśli tak znakomita większość osób potencjalnie zorientowanych w telefonii komórkowej.. no ale takie są realia.

  • 0

    8. ~  2012-09-24 03:03:14  host: 193-34-3-1.chelmnet.pl

    Lg its de best

  • 0

    9. ~belor  2012-09-24 08:09:15  host: cyb49.internetdsl.tpnet.pl

    ad 7 - e, tam ja mam plazme LG i bardzo sobie chwalę ;) A co do telefonów to marka jak każda inna.

  • 0

    10. ~  2012-09-24 09:37:45  host: z18-08.opera-mini.net

    pamietacie kidys jezdzily trabanty i syrenki, dla wiekszosci byl to obciach ale posiadacze nie rozumieli tego... LG to taka syrenka...

  • 0

    11. ~  2012-09-24 09:44:27  host: z26-03.opera-mini.net

    Applefan? oon tez bez sensu o motoryzacji pisal.

  • 0

    12. ~S3 User  2012-09-24 09:55:03  host: gru212.internetdsl.tpnet.pl

    A na Galaxy S3 jest już nowy Android 4.1.1. Rzeczywiście przyspieszył.

  • 0

    13. ~  2012-09-24 10:53:36  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    #7 Do niedawna mówiło się, że samochody koreańskie to kiszka. Ale czasy się zmieniają i to bardzo!

  • 0

    14.  2012-09-27 17:54:43

    Nie rozumiem waszego zdania, ze posiadanie LG to kiszka. ja mam i nie uważam, zeby była to kiszka, niektórzy moi znajomi, majacy telefony z innych firm też przymierzają sie do kupna nowości z LG. LG robi dobre telefony, tylko trzeba najpierw być posiadaczem, zeby to zrozumieć.

  • 0

    15. ~prefix  2012-09-29 11:01:18  host: host-89-231-130-39.rawamaz.mm.pl

    myślę, że wielu z tych ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że LG na przestrzeni ostatnich lat zrobiło znaczny skok jeśli chodzi o poziom produkowanych przez siebie telefonów komórkowych, niektórzy pewnie nawet nie meli telefonów LG w ręku i stąd te krzywdzące opinie.

  • 0

    16.  2012-10-22 11:04:58

    LG od jakiegos czasu produkuje najlepsze smartfony na rynku - niebawem premiera Nexusa 4, to będzie cacko!

  • 0

    17. ~prefix  2012-10-22 19:27:48  host: host-89-231-130-39.rawamaz.mm.pl

    moim zdanie ostatni robią jedne z lepszych produktów, a Ci którzy uważają inaczej po prostu nie mają pojęcia nt. najnowszych produktów firmy LG, chociażby Nexus 4 o którym wspomniałeś, zapowiada się na prawdziwy kombajn.

Dodaj swoją opinię