Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu HTC Sensation XE

Test telefonu HTC Sensation XE

sirmark 28 Stycznia 2012 19:26

0 0
htc sensation xeW dziale Artykuły ukazał się test telefonu HTC Sensation XE.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~  2012-01-28 19:35:24  host: z37-02.opera-mini.net

    Heh, a ja przez cały czas myślałem, że on nazywa się HTC Sensation XL... PS: Skoro telefon ten był testowany przez Telepolis, to może warto by pouzupełniać brakujące dane techniczne dotyczące tego modelu w katalogu? Nie ma tam podstawowej rzeczy, a mianowicie informacji o tym, czy telefon ten posiada profile...

  • 0

    2. ~  2012-01-28 19:51:16  host: z37-02.opera-mini.net

    ...Dobrze by też było, gdyby w katalogu telefonów, w telefonach które były testowane przez Telepolis, był odnośnik do tychże testów

  • 0

    3. ~Galaxy  2012-01-28 19:56:43  host: u1.gpu45.samsung.co.kr

    I tak każdy głupi wie, że Samsung rządzi, jeśli chodzi o segment high end Smartphone.

  • 0

    4.  2012-01-28 19:57:14

    @1 Sensation XL też jest. To są dwa różne modele.

  • 0

    5. ~  2012-01-28 20:04:03  host: z37-02.opera-mini.net

    A który z nich jest z Beats Audio?

  • 0

    6. ~  2012-01-28 20:11:43  host: z37-02.opera-mini.net

    I który z nich był Białą Sensacją w Play?

  • 0

    7. ~  2012-01-28 20:34:59  host: 87-206-61-242.dynamic.chello.pl

    oba sa z beats audio, i oba sa dostepne w play w kolorze białym.

  • 0

    8. ~bizz  2012-01-28 22:04:39  host: z36-04.opera-mini.net

    @3, HTC to klasa sama w sobie. Nie muszą prześcigać się w benchmarkach, aczkolwiek dobrze by było aby mieli trochę lepsze podzespoły. Ale mają jakość , czyli coś czego brak w Twoich ukochanych Samsungach. Ale fanboj to fanboj. I tak nie zrozumie.

  • 0

    9. ~Operetka mini  2012-01-28 23:30:06  host: z53-14.opera-mini.net

    {8} jaką jakość masz na mysli? Mozesz to rozwinąć?

  • 0

    11. ~bizz  2012-01-29 08:01:03  host: z32-15.opera-mini.net

    @9 , jakość wykonania, obudowa typu unibody wykonana z aluminium, plus wstawki z wysokiej jakości gumowanego plastiku. Dla mnie jakość jest ważna dlatego nigdy nie wezmę żadnego Galaxy.

  • 0

    12. ~  2012-01-29 11:11:08  host: ip-78-30-111-196.free.aero2.net.pl

    Telefon jak telefon, dla mnie jest za ciężki. Minimum dla mnie to do 100 gram, nie lubię nosić cegły.

  • 0

    13.  2012-01-29 11:19:22

    12). Chyba maxymalnie do 100 ;-)

  • 0

    14. ~baxito  2012-01-29 12:58:18  host: z42-03.opera-mini.net

    11@ mialem htc desire i przesiadłem sie na galaxy.s+ i uwierz mi, że materiały nie są zlej jakości. moze.nie takie jak w htc, ale naprawdw dobre.

  • 0

    15.  2012-01-29 17:31:28

    2, przy każdym telefonie w katalogu, który został już przetestowany, jest link do artykułu

  • 0