Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu HTC S730

Test telefonu HTC S730

sirmark 24 Marca 2008 16:45

0 0
W dziale Artykuły ukazał się test telefonu HTC S730.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~TWDonald  2008-03-24 16:56:08  host: ip-157-25-236-83.multimo.gtsenergis.pl

    W Święta nie macie co robić? ;)

  • 0

    2.  2008-03-24 18:26:24

    TWDonald - test czekał na odpowiednią okazję:)

  • 0

    3. ~  2008-03-24 18:27:32  host: eai61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może telepolis.pl zostałoby MVNO?? :) http://youandmni.codivate.pl/dokumenty/dokumenty_epc.html

  • 0

    4. ~  2008-03-24 18:51:37  host: nat-mo4.aster.pl

    W końcu coś poza Nokią ;-) s730 to niezły smaczek a może by tak zrobić test "staroci" czyli Kaisera? ;)

  • 0

    5. ~mateo  2008-03-24 19:46:18  host: acji1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    3: co za matoły z MNI... rzucili się na MVNO, a teraz sami nie mają pomysłu i chcą się sprzedać... eh.

  • 0

    6. ~  2008-03-24 21:42:27  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    kaiser to juz staroc.lepszy by byl test htc touch cruise...pda ktore jak ktos zobaczy to pusniej nie daje spac po nocach...

  • 0

    7.  2008-03-24 21:53:20

    Moze stary, ale jary :) BTW "Pusniej" ? ;)

  • 0

    8. ~jojo  2008-03-24 21:59:09  host: egg93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja wiem, że smartphon HTC to nie SGH-F500, ale ponawiam pytanie: Kiedy zobaczę test Samsunga? Zdaje się, że chyba zapowiadaliście go wcześniej? ;-)

  • 0

    9.  2008-03-25 07:18:17

    8, jojo - niebawem ;]

  • 0

    10. ~Templariusz  2008-03-25 11:10:52  host: staticline23090.toya.net.pl

    To się nazywa telefon :D A nie jakieś tak sz(nokie) :P

  • 0

    11. ~  2008-03-25 12:17:10  host: 80.51.91.252

    @10 dziecko, idź już do szkoły... za dużo wrzucasz tych emotikon...

  • 0

    12. ~  2008-03-25 16:29:50  host: acku89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tempelraiusz nie mondruj sie

  • 0

    13. ~Do Moderatora  2008-03-26 12:36:51  host: 87-205-59-61.adsl.inetia.pl

    Ja rozumiem, że Telepolis chce zarobić na reklamach ale reklamy których nie można zamknąć to jest szczyt chamstwa, czasem pięć razy trzeba odświeżać stronę żeby coś normalnie przeczytać. Albo ktoś partaczy te reklamy albo robi to celowo mi ten portal przez to coraz bardziej się obrzydza a przecież na innych też są reklamy ale można je zamknąć a tu nie można.

  • 0

    14. ~Templariusz  2008-03-26 16:58:06  host: staticline23090.toya.net.pl

    Dokładnie. Też mnie to irytuje!

  • 0

    15.  2008-03-26 21:56:46