Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu HTC One V

Test telefonu HTC One V

sirmark 16 Czerwca 2012 13:59

0 0
htc one vW dziale Artykuły ukazał się test telefonu HTC One V.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • -1

    1. ~blackbird  2012-06-16 14:38:55  host: 79-139-93-168.rzeszow.hypnet.pl

    To taki tylko nowszy Desire, tyle że w nowym wcieleniu (czyt. odcinanie kuponów przez HTC). Żeby nie było - sam mam HTC Desire i nie widzę sensu inwestować w taki telefon tylko dlatego że ma Sense 4.0... bo reszta różnic też niczego nowego specjalnie nie wnosi, włącznie z większą pamięcią IMHO

  • 0

    2.  2012-06-16 15:03:14

    @1 A właśnie, że wnosi: dobrą jakość dźwięku i lepszy aparat.

  • 0

    3.  2012-06-16 16:50:50

    @1 a testował drogi pan ten telefon? kto wie, może te kilka małych zmian zmienia "odczucia" związane z tym telefonem :D

  • 0

    4.  2012-06-16 18:17:45

    @1- grzeszysz synu i to mocno;] One V to naprawdę bardzo udany sprzęt, od Desire dzielą go lata świetlne w kwestii aparatu i muzyki. A nowy android i sense to też inna bajka:)

  • 1

    8.  2012-06-17 10:52:52

    @6- Proszę nie podpisywać się moim nickiem! Bateria trzyma zaskakująco długo jak na androida z tymi funkcjami ale to jak już napisał @7- wszystko jest w teście.

  • -1

    9. ~valenrot  2012-06-17 10:56:26  host: 81.219.84.18

    i jeszcze dodam że jest silna wibracja.

  • 0

    11.  2012-06-17 12:26:21

    W porównaniu z Desire warto zainwestować choćby dla wbudowanej większej pamięci - tylko dlatego sprzedałem ten telefon. Ciągle musiałem kombinować z pamięcią, a App2SD już nie wyrabiał :-P

  • 0

    12. ~hopla  2012-06-17 19:33:13  host: mt.pl

    Ja mam Desire S i z pewnością One V nie będzie dużo lepszy od niego ...

  • 0

    13. ~hopla  2012-06-17 19:34:50  host: mt.pl

    Tak sobie myślę czy warto kupić Sony Xperię P zamiast tego obecnego Desire S, bo porównywalne modele HTC są dużo droższe od Sony :(

  • 0

    14.  2012-06-18 09:32:11

    A moze byscie zrobili test najlepszego na rynku telefonu czyli HTC One S ktory bije wydajnosciowo nawet One X!!!!!!!

  • 1

    15.  2012-06-18 11:38:53

    @wyzwolenia: Szeroki test HTC One X opublikowaliśmy w kwietniu. http://telepolis.pl/artykuly.php?id=495

  • 2

    16.  2012-06-18 15:15:09

    @15 Luin czytaj dokładniej: koledze chodzi o test HTC ONE S nie X! :)

  • 0

    17.  2012-06-18 17:53:16

    o, racja - One S mam zaklepany w biurze prasowym HTC i niebawem powinien być wreszcie dostępny. W międzyczasie pod lupą jest niebieski Galaxy S III.

  • 0

    18. ~blackbird  2012-06-19 11:50:25  host: 79-139-93-168.rzeszow.hypnet.pl

    @2 i @4: dla mnie (a myślę że nie jestem jedyny) aparat który używam tylko do zdjęć "roboczych" a muzyki słucham na dedykowanym odtwarzaczu którego w moim skromnym odczuciu raczej nie pobije póki co żaden telefon (Iaudio G3), wydawanie po 2 latach circa 1000 złotych tylko po to żeby mieć nowe oprogramowanie jest pozbawione absolutnie sensu, tym bardziej że na co dzień używam CyanogenMod'a w wersji 7.2 plus launcher ADWL EX (tandem idealny, polecam wszystkim "dizajerowcom"). Powtórzę z naciskiem - nie sądzę żebym był jedyny, który preferuje taki punkt widzenia.

Dodaj swoją opinię