Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu HTC Desire, przygotowany przez HTC

Test telefonu HTC Desire, przygotowany przez HTC

LuiN 27 Lipca 2010 18:36

0 0
htc desire HTC postanowił zacząć recenzować swoje własne telefony. Pierwszym z nich jest jedno z najpotężniejszych urządzeń tajwańskiego koncernu - smartfon HTC Desire.

Dwa poniższe filmy w szybki i przejrzysty sposób prezentują możliwości HTC Desire. Warto w tym miejscu przypomnieć, że nowe egzemplarze urządzenia nie będą już miały ekranów AMOLED od Samsunga, zastąpią je ekrany Super LCD marki Sony.





Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: HTC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 1

    1.  2010-07-27 18:57:20

    Test>Ocena+Cena~ Zakup ;)

  • 1

    2. ~  2010-07-27 19:29:17  host: 81-219-70-226.adsl.inetia.pl

    nie weim czy w przypadku 'recenzowania' telefonu przez jego producenta możemy mówić w ogóle o teście..ja bym to raczej nazwał prezentacją możliwości..

  • 0

    3. ~PatrykOS  2010-07-27 20:45:15  host: 14.179.wmc.com.pl

    @2, zwyczajna reklama, no :D

  • 0

    4. ~  2010-07-27 22:50:28  host: t23-04.opera-mini.net

    A czy mozna liczyc na test *nowego* Desire na telepolis.pl? rcicho

  • 0

    5.  2010-07-27 23:07:26

    Obecnie mam Magica, chcę kupić coś nowszego z Androidem. Zastanawiałem się nad Desire, Galaxy S i Milestone. Po tych filmikach to dochodzę do wniosku, że zbytnio nie odczułbym przesiadki z Magica na Desire. Owszem płynniej, zwłaszcza przeglądarka ale poza tym w zasadzie żadnej wartości dodanej. Zostaje zatem Milestone i Galaxy S. Miał ktoś podobny dylemat?

  • 0

    6. ~jastrzomb_nocny  2010-07-28 00:13:29  host: host-109-107-16-121.ip.media3.com.pl

    reebop spójrz na procesor w Milestone i Galaxy S i przestań mieć dylemat Ja miałem podobny potem spojrzałem, poszedłem do sklepu wziąłem oba do ręki włączyłem zobaczyłem jak działają i przestałem mieć wątpliwości ;-)

  • 0

    7. ~Maciej  2010-07-28 00:52:26  host: chello089074036012.chello.pl

    Wybór wcale taki oczywisty nie jest. Milestone możesz spokojnie podkręcić (procesor) do 1 GHz i masz to samo co Galaxy, a do tego jest jeszcze sprzętowa klawiatura qwerty, co dla wielu nie jest bez znaczenia. Zależy co potrzebujesz. Desire prezentuje się nieźle, ale też jakiegoś wielkiego skoku technologicznego ani softowego nie widzę w stosunku do poprzednika.

  • 0

    8. ~meme  2010-07-28 03:20:58  host: 095160107169.warszawa.vectranet.pl

    niech mi ktos potwierdzi, czy htc desire obsługuje transmisję CSD tzn. czy spełnia rolę zwykłego modemu zewnętrznego dla połączeń typu data ? (przy podłączeniu do peceta poprzez bluetooth, czy w systemie winxp pojawia się w urządzeniach jako modem ?)

  • 0

    9. ~  2010-07-28 07:59:30  host: five.zetobi.com.pl

    jesli chodzi o wybor miedzy milestone a galaxy s to wybor moze byc prostszy biorac pod uwage to ze motorola zastanawia sie czy wypuszczac aktualizaje do milestone. I niestety nie ma mozliwosci wgrania nieoficjalnych wersji systemu na milestone. Galaxy s ma zapowiedziane aktualizacje i jest zlamany dzieki czemu mozna wgrywac nieoficjalne oprogramowanie :)

  • 0

    10. ~sid  2010-07-28 08:03:58  host: 212.160.172.70

    @9 na motke tez sie ja, jak ktos umie to zrobi;)

  • 0

    11. ~Maciej  2010-07-28 12:21:56  host: 170-162-251-94.net.stream.pl

    Motorola zapowiedziala przeciez, ze Milestone dostanie aktualizacje, zlamana jest dawno (zrootowany system), wiec to tez zaden argument.

  • 0

    12. ~Poll  2010-07-28 13:31:53  host: tr1-97.netfala.pl

    @8 ja bym Ci powiedział bo żona ma HTC Desire ale nie wiem jak to się sprawdza. Ciemny jestem jeśli o to chodzi.

  • 0

    13. ~meme  2010-07-28 17:19:17  host: 095160107169.warszawa.vectranet.pl

    @8: po pierwsze, czy po podłączeniu tego htc do kompa (zwłaszcza po BT, ew kablem) w managerze urządzeń (w winxp), pojawia się jakiś modem (wykorzystujący BT) korespondujący z tym htc ?

Dodaj swoją opinię