Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu HTC Desire HD

Test telefonu HTC Desire HD

sirmark 4 Czerwca 2011 10:15

0 0

htc desire hdW dziale Artykuły ukazał się test telefonu HTC Desire HD z najnowszą wersją oprogramowania Android 2.3.3.



Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.





Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~T  2011-06-04 10:43:31  host: z30-15.opera-mini.net

    Test z pewnością przeczytam ale litości... Test telefonu -rok chyba po jego premierze!!!

  • 1

    2.  2011-06-04 10:46:16

    Po pierwsze - to jest test z Androidem 2.3.3, a to dość ważne. Po drugie - nie rozumiem wylewanych żali. Mamy takie telefony, jakie mamy - nikogo nie zmuszamy do czytania.

  • 1

    3.  2011-06-04 10:54:47

    "Jeszcze się taki nie narodził żeby każdemu dogodził" B-)

  • 0

    4. ~kl  2011-06-04 13:37:53  host: host-46-186-74-32.dynamic.mm.pl

    Czy na zdjęciach to Gdynia Pogórze? :)

  • 0

    5.  2011-06-04 13:46:27

    4, kl - nie, to głównie Lublin.

  • -1

    6. ~ja  2011-06-04 15:02:50  host: 77-253-110-231.adsl.inetia.pl

    Zamiast sie obruszac na uwagi o "przeterminowanych" testach, skontaktujcie sie z piszacymi w komentarzach, masa ludzi na najnowsze telefony, a czesc z tej masy potrafi napisac sensowny test, ktory redakcja moze udoskonalic. Bo testowanie rocznych telefonow jest z Waszej strony lekko zenujace. Przeciez mozna kupic na allegro, przetestowac, po czym sprzedac z niewielka strata tydzien-dwa pozniej!

  • 1

    7.  2011-06-04 15:11:07

    ja: obruszamy się dlatego, że tego typu komentarze są bezsensowne i nic nie wnoszą. A wolnego budżetu na takie zakupy (a trzeba mieć na przynajmniej 2 telefony) po prostu nie mamy.

  • 0

    8. ~  2011-06-04 18:30:53  host: z12-09.opera-mini.net

    kiedy test HTC SENSATION i SGS2?? A test jest ok.

  • 0

    9. ~Colo  2011-06-04 21:16:31  host: public-gprs75554.centertel.pl

    A teraz do testów dwa macie skąd? Kupiliście? Uchodzący za jeden z lepszych portali z branży winien czynić to wcześniej.... Dużo mniej poczytny portal (smartmobile.pl) HTC DHD testował jakieś 7miesiecy temu a jakiś miesiąc temu SGS II.... i Z tego co wiem to wtórne prowadzi jeden czlopak, hobbysta.... Pozdrawiam.

  • 0

    10.  2011-06-04 21:21:39

    Colo: uwierz, że nie masz pojęcia, że zdobycie telefonów do testów NIE JEST TAKIE PROSTE i tylko wydaje Ci się, że my powinniśmy (i możemy) mieć wszystko szybko. Uwierz, że chcielibyśmy, ale pewnych rzeczy nie jesteśmy w stanie obejść. Teoria tutaj zupełnie rozmija się z praktyką.

  • 0

    11. ~Colo  2011-06-04 22:48:04  host: public-gprs75554.centertel.pl

    Pewnie i o pewnych rzeczach nie mam pojęcia, ale: ja jako umiarkowanie interesujący się telekomunikacja wymieniam tel co 6-12 mcy. To co ile wymieniasz Ty i Twoi współpracownicy? Nie chodzi o tel. do testów, Nie może to być tel. prywatny? smartfony "top" a do takich należy DHD, winny być testowane na bieżąco, a tak to jesteście sto lat za.... (choć portal cenie, to testy macie daleko zapoznione....).pozdrawiam.

  • 0

    12.  2011-06-05 01:12:43

    Zastanawia mnie jeden fakt. Jako jeden z największych polskich portalów nie możecie się dogadać z producentami na "wypożyczanie" modeli które służą jako dema? Testy dobrych telefonów na poczytnych portalach tylko zachęcają do kupienia. Możecie spróbować powalczyć. Wiem że porównanie do gsmarena.com które jest chyba najpopularniejszym serwisem w UK może być lekko nie na miejscu, ale oni dostali Samsunga Galaxy S II zanim była jego premiera. Dostali do testów jeszcze ten z 1GHz dwurdzeniówką a potem 1.2GHz jak już wyszedł więc muszą mieć jakieś układy z producentami. Polskie odziały większych producentów na pewno też mają taką możliwość (przynajmniej taką mam nadzieje).

  • 0

    13. ~poldi85  2011-06-05 01:15:11  host: aeii36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nareszcie:) Nie ma co narzekać, tylko się cieszyć, że test się pojawił!

  • 0

    14. ~Bender  2011-06-05 08:39:15  host: 095160099219.warszawa.vectranet.pl

    Spore różnice od pierwszego Desire, ale jeden kiepski element został ten sam - głośnik. Rozmówcę słychać słabo, dzwonki prawie w ogóle, no może za wyjątkiem paru fabrycznych. Czyli jedna z podstawowych rzeczy w telefonie leży, co przy tej cenie jest żenujące.

  • 0

    15. ~  2011-06-05 08:48:22  host: 77-255-229-121.adsl.inetia.pl

    @Gazo jeśli producent dostarczy Ci telefon przed premierą do testów, oczekuje czegoś w zamian... "czego" domyśl się sam :) Owszem fajnie by było gdyby redaktorzy TELEPOLIS robili testy dwa dni po premierze, ale niestety, jak piszą nie śpią na kasie. Więc jeśli test ma być obiektywny, to nie ma mowy o telefonie prosto od producenta, bo za zbyt obiektywna opinie drugi raz fonu do testów nie dostaniemy ;)

  • 0

    16.  2011-06-05 09:06:43

    @15 Możesz zatem poczytać testy na GSM Arena. Nie uważam że są subiektywne. Wypisują wady i zalety telefonu. Weź po uwagę też że w tej chwili telefony nie mają dużo wad i nie ma na co narzekać a każdy test dla producenta jest reklamą (jak ktoś kiedyś powiedział "nie ważne co piszą, byle żeby nie przekręcali nazwiska/nazwy") więc i tak coś z tego mają.

  • 0

    17. ~  2011-06-05 12:12:05  host: z26-10.opera-mini.net

    @16 nie maja wielu wad :-) Tos mnie rozbawil. To ciiekawe dlaczego mam smartfona prawie 5letniego i uwazam ze nie mam go na co wymienic. Mimo ze czasem niewidzialna reka rynku stara sie w nim cos namieszac nadal mam pare funkcji czy ergonomii ktore w nowych smartach sa ograniczane lub chrzanione

  • 0

    18.  2011-06-05 13:54:23

    Doczekaliśmy się już Cha Cha w Polsce, cena 1299zł - http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/htc-chacha.bhtml#after Search-htc+cha+cha

  • 0

    19. ~  2011-06-05 16:10:28  host: 77-254-8-122.adsl.inetia.pl

    Ja tam nie narzekam. Co mi po teście w dniu premiery, gdy telefon jest drogi? Po czasie potanieje, pojawia się również poprawki w sofcie i będą zbliżone konkurencyjne modele innych producentów do porównania.

  • 0

    20.  2011-06-05 21:14:13

    Testy na Telepolis urzekają mnie dokładnością, długością i jakością. Moim zdaniem powinniście jednak pomyśleć o współpracy z użytkownikami. Wielu z nich to starzy wyjadacze i ich wiedza z pewnością jest nie mniejsza niż wasza.

Dodaj swoją opinię