Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu HTC 7 Trophy

Test telefonu HTC 7 Trophy

sirmark 6 Lutego 2011 19:22

0 0
htc 7 trophyW dziale Artykuły ukazał się test telefonu HTC 7 Trophy.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~  2011-02-06 20:22:58  host: host-057.skynet.net.pl

    telefon fajny z wyglądu ale wp7? żal powinien być do wyboru albo android albo windows #1

  • 1

    2. ~gosc  2011-02-06 21:55:21  host: dfa217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja zawsze Telepolis.pl wymiata :D . Telefon tez b.dobry .

  • 0

    3. ~pabloK  2011-02-06 22:18:51  host: 77-255-51-47.adsl.inetia.pl

    telefon super a system badziewny.Wole juz bada.Ale najlepiej to android proste

  • 0

    4. ~as  2011-02-07 08:17:50  host: 77-255-74-111.adsl.inetia.pl

    zobaczymy czy system sie przyjmie. Aparat fotograficzny wyjątkowo kiepski - pal licho kolory ale ten zupełny brak ostrości - tragedia.

  • 0

    5. ~gt  2011-02-07 08:31:02  host: 212.38.193.178

    Fascynujące dla mnie jest to, że mimo iż w rzetelnym teście system dostaje pozytywne opinie - w komentarzach zawsze widać modę na "nie mam, nie widziałem, ale ponarzekam"...

  • 1

    6. ~ds  2011-02-07 09:30:48  host: user-109-243-202-166.play-internet.pl

    Tak jest jak dzieci oceniają telefony które widzą na zdjęciach, albo ktoś w Saturnie lub MM coś powiedział. Na temat Symbiana ciągle przewijają się komentarze o tym że przestarzały, WM7 też do d**y. Neokids przesiadly się z 3310 na Androida, a co bardziej żałobne iOS.

  • 1

    7. ~ds  2011-02-07 09:34:06  host: user-109-243-202-166.play-internet.pl

    Miało być zasobne. Każdy świadomy znajdzie w tych systemach coś dla siebie. Niekoniecznie najlepszym rozwiązaniem zawsze jest Android.

  • 0

    8. ~db  2011-02-07 09:42:24  host: 78.133.244.110

    Google ma ogromny potencjał pomysłów i to jest główny powód, aby wchodzić w Androida. Padł UNIX, pada Windows, kiedyś padnie Android.

  • 1

    9.  2011-02-07 12:54:53

    @6 słuszna uwaga... ja od lat korzystam z symbiana i w zupełności mi wystarcza, ale co ważniejsze potrafie wykorzystać to co oferuje i użytkuje go bo najbardziej mi odpowiada, a nie przesiąde sie na Antka bo jest taka moda która za chwile przeminie bo ktoś wymysli coś innego...

  • 0

    10. ~  2011-02-07 15:00:19  host: z02-09.opera-mini.net

    Android to zabawka inteligentnych inaczej...symbian jest dla wymagających użytkowników

  • 0

    12. ~  2011-02-07 15:40:44  host: r17-08.opera-mini.net

    @ 11 nie wiesz jaki masz fon?

  • 0

    13. ~r  2011-02-07 17:00:47  host: public-gprs85647.centertel.pl

    #9: na symbiana moda już dawno przeminęła i jakoś nic sobie z tego nie robisz :-P

  • 1

    14.  2011-02-07 18:09:28

    @13 bo symbian to sprawdzony system... W poscie chodzilo mi o to ze nie poddaje sie atkualnym przemijajacym trendom mody... Uzytkuje to co mi odpowiada i z czego jestem zadowolony( a z WM i Antka nie bylbym zadowolony- uzytkowalem oba przez jakis czas i nie przypadly mi do gustu...)

  • -1

    15. ~...  2011-02-07 18:22:47  host: 178.182.60.47.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    GDZIE JEST MODERACJA? Zgłosiłem @10 do moderacji kilka razy. (inne posty też) Pozostałe były równie chamskie i niemerytoryczne jak @10. Tamte skasowano. Pytam się dlaczego nie skasowano @10? Co to za zwyczaje dzikie że pozwala się kogoś obrażać bo ma taki a nie inny system w telefonie?

  • 1

    16. ~  2011-02-07 20:04:37  host: z06-04.opera-mini.net

    @15 uspokój się kapusiu

  • 0

    17. ~...  2011-02-07 23:55:29  host: pc14-216.btk.net.pl

    @16 Jestem spokojny, dlatego nie wyzywam nikogo od kapusiów.

  • 0

    18. ~Octopus  2011-02-08 07:58:52  host: 82-210-131-229.home.aster.pl

    Jak dzieci... Ad. tematu, sprzęt wydaje się ciekawy , ale soft pozostawia (jak to z windą) wiele do życzenia. Może dlatego samsung stawia ja jakość a nie ilość. (pozytywnia praca z i9000 i tab-em)

Dodaj swoją opinię