Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Apple iPhone 4

Test telefonu Apple iPhone 4

LuiN 10 Grudnia 2010 02:45

0 0
apple iphone 4W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Apple iPhone 4.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 57
  • 0

    47. ~code  2010-12-12 12:54:37  host: 89-78-99-80.dynamic.chello.pl

    po co instalować, skoro na wstępie w iOS jest już dobrze. nie poprawia się czegoś, co działa wyśmienicie. czy wcześniej było w lepszym wydaniu? było, a czy w lepszym - rynek zweryfikował.

  • 0

    49. ~xTRA  2010-12-12 14:21:40  host: passat.interkam.pl

    IPhone 2G zrewolucjonizował rynek (App Store, dotyk pojemnościowy, proste menu), ale widać inni idą w zaparte.

  • 0

    50.  2010-12-12 14:30:29

    Moim pierwszym Apple był właśnie Newton jeszcze przed powrotem Jobs'a do firmy. Nie dyskredytuję produktów innych firm, nawet używam. Ale jeśli dotyk to tylko pojemnościowy. To podstawowa rewolucja jaką przyniósł iPhone, podobnie jak Newton rysik (zresztą najwygodniejszy z jakiego korzystałem, a korzystałem z wielu). Na koniec niespodzianka dla wszystkich Apple-haterów zmylonych moim nickiem: iPhone 4 używam jako tabletu, kamery, modemu, konsoli, notatnika... Natomiast jako telefonu używam pewnego bardzo rzadko spotykanego urządzenia innej firmy: dorównującego wykonaniem urządzeniom Apple (jak i ceną)... Nie powiem aby nie budzić kolejnych haterów. Pozdrawiam.

  • 0

    51. ~PLAY  2010-12-12 14:37:17  host: z08-04.opera-mini.net

    Morze tak a morze nie. Tyle w temacie

  • 0

    52. ~wilk100  2010-12-12 15:04:41  host: host-217-172-255-8.lodz.mm.pl

    hehe uwielbiam newsy o iphone . Zażarta i bezpłciowa dyskusja. Dobry sprzet musi kosztowac i tyle. Chcesz miec to kupujesz i masz , a zazdrosci wylewane sa tutaj własnie.Taki np @46 HD2. Wiem boli cie to ze nacioles sie w tej hd2 na windowsa a myslales ze bedziesz mial cos fajniejszego niz iphone. A tu ci system umarł a ze wspieraja go jedynie fani z xda to tez boli bo polowa z tych pesudo aplikacji potrafi wieszac system. Wiem mialem i przerabialem ten temat . WM6.5 jest fajny ale na polce w supermarkecie.

  • 0

    53. ~HD2  2010-12-12 17:32:54  host: dql113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Znowu was zaskocze - aż przykro się z wami spierać bo ewidentnie to nierówna walka. Widzisz od wielu miesięcy na HD2 mam do wyboru WM 6.5 i androida. Co ciekawe nie wymaga łamania softów jak w waszych ajfonach, tylko wrzucam dystrybucję na kartę i śmigam. Nawiasem mówiąc na dniach/tygodniach będzie już najnowszy android 2.3 na xda już są zaawansowane prace pod tym kątem. Więc @52 człowieku - argumenty rzeczowe poproszę. Ja raczej ze swoje HD2 jestem zadowolony. W sumie mogę napisać, że na HD2 funkcjonują już bez problemu 3 platformy systemowe i już trwają prace nad WP7. Więc czekam dalej ...

  • 0

    54. ~wilk100  2010-12-12 17:42:35  host: host-217-172-255-8.lodz.mm.pl

    @53 Na hd2 , andek odpalony z karty sd chodzil jak dziad i zarł baterie i nie zaprzeczaj bo nie uwierze , testowałem rózne romy i to samo , z tego co pamietam nie wszystkie funkcje działaja , chocby thetering wifi z którego korzystam. Ja nie mowie ze masz nie byc zadowolony z hd2 , kazdemu wg potrzeb wiec daj na luz z ios.

  • 0

    55. ~HD2  2010-12-12 18:50:56  host: dql113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zgadza się ale tak było na początku. Dziś pobór energii jest porównywalny z urządzeniami z androidem w salonie. Prędkość - no cóż, nie wiem jak było wcześniej ale froyo 3.3 z xda śmiga szybciej niż WM. Nie wiem jak z theteringiem wifi - nie sprawdzałem. Dobra kończę dyskusję bo znowu ktoś rzuci frazesa i trzeba będzie mu tłumaczyć, że błądzi.

  • 0

    56.  2010-12-12 20:38:42

    iPhone jest dla ludzi którzy nie potrafią tego samego zrobić na telefonie ze 2 razy tańszym. Zaawansowany użytkownik da sobie rade nawet z zamysłami Jobsa i zrobi z iPhonem co będzie chciał. Apple doi tych najmniej zorientowanych tak jak pozostali producenci. Tylko jest delikatna różnica w skali ;)

  • 0

    57. ~  2010-12-12 21:29:53  host: 178.180.88.45.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    56: ...a piękne kobiety są dla tych którzy nie radzą sobie z brzydszymi. Zaawansowany samiec poradzi sobie nawet z trzystukilowym monstrum ;)

  • 0

    58. ~peem  2010-12-12 22:31:27  host: host-89-231-114-174.warszawa.mm.pl

    Wow, piękna dyskusja :-) Ciekawe jakim fanbojem jestem ja? Mam: iMac, MacBookAir, iPad, iPhone, Time Capsule, Apple TV i bardzo miło mi się z tego korzysta. Pewnie ktoś powie, że jestem frajerem, bo za te pieniądze to można hoho albo jeszcze więcej nakupować różnego sprzętu ;-) A ja nie czuję się lepszy ani gorszy. Po prostu pasuje mi Apple, lubię na tym pracować, lubię zastosowane tu rozwiązania i tzw usability. Peace!

  • 0

    59. ~TomekO  2010-12-12 22:48:05  host: z06-04.opera-mini.net

    @57 nie wiem co Ty robisz z telefonem ale do kobiety mu troche brakuje. Dla mnie to takie programowalne urządzonko. Miałem wm a teraz symbiana i nic mi nie brakuje.

  • 0

    60. ~TomekO  2010-12-12 22:52:36  host: z06-04.opera-mini.net

    @58 peem dużo kosztuje ta chińszczyzna. Skoro Foxconn jest w stanie to zrobić to pewnie może inny tańszy sprzęt a ja sobie już z oprogramowaniem dam radę ;)

  • 0

    61.  2010-12-12 22:59:53

    58: Piękny zestaw :)

  • 0

    62.  2010-12-12 23:04:42

    59: Miałem m.in. NewtonOS, WindowsCE, GeOS, EPOC, Symbian, WM i wreszcie iOS. Zawsze czegoś brakuje i dlatego jest rozwój.

  • 0

    65. ~TomekO  2010-12-12 23:32:11  host: z07-07.opera-mini.net

    Dla mnie dobry telefon to taki który będzie miał dobre podzespoły. Oprogramowanie jest drugorzędne bo raczej większość sprzętu obsługiwana jest przez obecne systemy. Można portować sobie systemy na różne telefony byle dostać sam tani sprzęt. Producenci bronią się nogami i rękami przed taką swobodą. Apple to drugi biegun.

  • 0

    66. ~code  2010-12-13 01:04:36  host: 89-78-99-80.dynamic.chello.pl

    czyli bez różnicy, czy oprogramowanie będzie w formie okien, ikon, czy tekstowej? :) kupując urządzenie nie kupujesz tylko podzespołów; kupujesz oprogramowane urządzenie i w zależności od tego, jak oprogramowanie jest napisane, tak lepiej lub gorzej będzie się telefon obsługiwać.

  • 0

    67. ~Tommy  2010-12-13 09:09:18  host: user-188-33-174-2.play-internet.pl

    Htc Hd2 którego miałem przez 5 mies, wyleczył mnie z pisania smsów, gdyż klawiatura ekranowa jest tragiczna. Teraz mam Iphone4 i szokiem jest dla mnie można świadomie i dobrowolnie katować sie dotykiem na Win 6.5.

  • 0

    68.  2010-12-13 11:35:55

    Masz sprzęt na którym instalujesz co chcesz a nie to co Apple wciska za grube pieniądze. Dzisiaj kupując smartphone muszę kupić oprogramowanie ale może się to zmieni tak jak w PC. Cena sprzętu tego iPhona to pewnie góra 500 zł. a reszta oprogramowanie ? Jeżeli ktoś nie potrafi znaleźć oprogramowania Apple za dodatkowe 2500 zł. dostarczy bardzo chętnie.

  • 0

    69. ~masterok  2010-12-17 03:12:40  host: rados.sukcesnet.pl

    iPhone to kupa! dziekuję

Dodaj swoją opinię