Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Alcatel One Touch 918D

Test telefonu Alcatel One Touch 918D

sirmark 30 Sierpnia 2012 13:06

0 0
alcatel one touch 918dW dziale Artykuły ukazał się test telefonu Alcatel One Touch 918D.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 3

    1. ~  2012-08-30 21:43:12  host: z48-04.opera-mini.net

    Alcatel. Moj pierwszy w zyciu telefon komorkowy - Alcatel One Touch Max. Kosztowal sporo kasy a minuta ponad 4 zlote. Jedyne kupony byly za 99 pln i trzeba bylo jechac do salonu Ery 23 km w jedna strone. To byly czasy...

  • 0

    3.  2012-08-31 12:14:21

    Nie wiem jaki cel ma producent wypuszczając na rynek tak niedopracowanego smartfona. Nikt rozsądny w tym przedziale cenowym nie spodziewa się cudów, no ale te kilka samoistnych resetów na dobę to jest zgroza. To powinno być karalne. Taki Samsung Gio bije go na głowę, a kosztuje podobnie.

  • -2

    4.  2012-08-31 12:38:27

    1: max cena minuty wowczas na polskim rynku: 3,66 w taktaku.

  • 1

    5. ~  2012-08-31 13:10:01  host: z58-11.opera-mini.net

    @4 kolego podaj mi swojego maila. Mam pierwsza ulotke tak taka do dzisiaj i jestes w bledzie. Wysle Ci skan i sie zdziwisz.

  • 1

    6. ~  2012-08-31 13:22:20  host: adog233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe czy te resety występują też w pozostałych egzemplarzach, bo jeśli nie, to daremne twoje pultanie. I nie bredź że Samsung kosztuje podobnie, bo jest dużo droższy. Ten Alcatel kosztuje poniżej 400 zł.

  • -1

    7. ~  2012-08-31 13:23:49  host: ehu112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    5, ja też chcę się zdziwić, rzuć skan na tdgl@interia.pl

  • -1

    10. ~  2012-08-31 16:01:50  host: ehu112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Coś długo nr 5 preparuje ten "skan" :>

  • 0

    12.  2012-09-01 19:52:49

    @11 A ja Cię miałem za porządnego gościa:P

  • 1

    16. ~eight  2012-09-02 09:44:35  host: adop216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fajnie że Alcatel znowu wraca do gry, zauważyłem, że producent ma w ofercie dużo DualSIMów. To dobrze o nim świadczy, bo telefonów na dwie karty wcale nie ma za wiele na polskim rynku. A kto nie chce może sobie kupić inny model niż ten testowany. Pamiętam np. prosty, dotykowy OT710D którego ludzie bardzo sobie chwalili za jakość rozmów i wykonanie.

  • -2

    17. ~  2012-09-02 12:00:50  host: accj9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    żadne wraca do gry tos chińskie buble i ze starymi alcatelami laczy ie tylko nazwa

  • 0

    18.  2012-09-02 13:12:43

    @12 trzeba się śmiać ze wszystkiego xD

  • -1

    19.  2012-09-02 17:07:20

    @6 - pewnie sprzątasz w siedzibie alcatela, skoro tak zawzięcie bronisz tego pseudo smartfona, który jakbym dostał gdzieś w gratisie, to bym podpierał nim drzwi, żeby się nie zamykały od przeciągu. Gio może i jest trochę droższy, ale są też Galaxy Mini, który nie resetuje się jak się na niego spojrzy...

  • 0

    20. ~  2012-09-02 17:08:48  host: adod43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bardzo fajny telefon, mam go od tygodnia i wcale mi się nie restartuje

  • -1

    21.  2012-09-02 17:09:37

    Poprawka: ...jest też Galaxy Mini...

  • 0

    23. ~  2012-09-02 18:43:50  host: z08-06.opera-mini.net

    zeby tylko nie resetowal sie jak samsung galaxy mini

  • -1

    24. ~tjm  2012-09-02 19:32:27  host: z26-04.opera-mini.net

    wróciliby z one touch easy, a nie jakieś smartphony wciskają!

Dodaj swoją opinię