Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test netbooka Nokia Booklet 3G

Test netbooka Nokia Booklet 3G

LuiN 14 Marca 2010 09:26

0 0
nokia booklet 3g W dziale Artykuły ukazał się test netbooka Nokia Booklet 3G.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 1

    1. ~jajo  2010-03-14 09:59:17  host: dlo11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telepolis bawi sie w Notebookcheck :P?

  • 0

    2. ~Tylko tak dalej :)  2010-03-14 10:05:32  host: 81-219-7-218.adsl.inetia.pl

    Super nareszcie jakieś inne testy oprócz telefonów widać że się Telepolis coraz bardziej rozwija WIELKIE BRAWA !!.

  • -1

    3. ~  2010-03-14 10:36:41  host: 213-92-154-135.serv-net.pl

    matryca blyszczaca? a co bedzie widac w dzien na tym ekraniku? Niewiele!

  • 0

    4.  2010-03-14 11:24:30

    No i przyszła pora na test. Brawo.

  • 1

    5.  2010-03-14 13:28:38

    Wortale komputerowe zaczęły testowac telefony a na telepolis można poczytać testy komputerów. Koniec świata czy jednak naturalna tendencja?

  • 0

    7. ~  2010-03-14 14:47:29  host: t15-07.opera-mini.net

    Dla rynku to dobrze, że jak się okazuje mamy kolejny wortal komputerowy obok takiego niemieckiego, jak: www.notebookcheck.net - wystarczy jeden klik i wyskoczy strona w wersji polskiej.

  • 0

    8.  2010-03-14 16:38:35

    Panowie to lapek producenta jak dotąd tylko komórek, no i jakby nie było ma wejście na kartę sim więc żaden cud że napisali o tym:-) O modemach 3G itp też piszą a co to ma do komórek?

  • 0

    9.  2010-03-14 18:53:00

    7 - ta i znajdź mi na notebookcheck test Bookletu (nie wspominając o polskojęzycznym teście na tej witrynie)... 5, rcicho - raczej naturalna tendencja, są newsy o netbookach w ofertach operatorów, więc czemu by nie test? Szczególnie, że producent jest dość "komórkowy":)

  • 0

    10.  2010-03-14 20:30:55

    #7. od razu mowie, ze telepolis nie ma w planach przeksztalcenia w typowy vortal komputerowy. Taki test to tylko efekt przenikania sie pewnych technologii i sprzetu.

  • 0

    11.  2010-03-14 20:47:12

    @7: owszem są tam testy po polsku, ale nie dość, że pisane gorzej (optycznie) niż na telepolis, to nie ma Bookleta :(

  • 0

    12. ~paki  2010-03-14 21:00:52  host: chello089079171160.chello.pl

    bawiłem się ostatnio na prezentacji Nokii tym urządzeniem , całkiem ciekawe, przede wszystkim solidnie wykonane z bardzo dobrych komponentów. Ciekawe tylko czy chwyci..

  • 0

    13. ~  2010-03-15 06:42:54  host: t01-11.opera-mini.net

    Technologie przenikają i jeszcze w większym stopniu będą przenikać. Już dzisiaj z netbooka po kabu HDMI wyświetlamy na TV materiały HD. Za chwilę do tego celu zamiast netbooka użyjemy telefonu - ciekawe, który producent pierwszy nam to zafunduje. Przy okazji interesujące jest, jaką rozdzielczość optyczną mają obiektywy montowane w aparatach cyfrowych telefonów.

  • 0

    14. ~xxx  2010-03-15 08:54:24  host: dur34.internetdsl.tpnet.pl

    Już jest np. SE vivaz. Nagrywa filmy w HD oraz umożliwia odtwarzanie ich na telewizorze

  • 0

    15. ~  2010-03-15 10:12:26  host: 212.2.99.199

    To nie to co miałem na myśli. Żeby przeprowadzić transmisję po kablu HDMI w netbooku jest złącze HDMI. W telefonie będzie to złącze micro HDMI - żeby wszystko fajnie chodziło będzie użyty procecor od 1GHz wzwyż. Poza tym chodzi nie o 720p, a o 1080p. Oczywiście poprzez złącze telewizyjne czy nawet gniazdo Jack 3,5mm przekażę obraz z telefonu do do TV, ale to nie jest to, co po kablu HDMI. Obraz 720p a zwłaszcza 1080p przekazywany po DLNA nie będzie płynny - będzie się rwał. Poza tym nie koncenrujmy się tylko na Symbianie. Może nas miło zaskoczyć platforma MeeGo oparta przecież na Linuksie.

  • 0

    16.  2010-03-15 16:05:24

    @15: A Maemo to co :P ?

  • 0

    17. ~  2010-03-15 16:53:32  host: t10-11.opera-mini.net

    @16 Chyba na Telepolis była na ten temat informacja, ale przy jakiej okazji, to nie pamiętam :-).

Dodaj swoją opinię