Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tesla pracuje nad własnym serwisem streamingowym

Tesla pracuje nad własnym serwisem streamingowym

Isand 24 Czerwca 2017 20:28

2 2

musk

Ku zaskoczeniu wszystkich (a szczególnie Spotify) Tesla rozpoczęła przygotowania do uruchomienia własnego serwisu streamingowego.

Tesla prowadzi rozmowy na temat potrzebnych licencji ze wszystkimi liczącymi się wytwórniami muzycznymi. Przecieki z przedsiębiorstwa Elona Muska sugerują, że głównym celem tego posunięcia jest integracja własnego serwisu z samochodami. Sami producenci nie są pewni czy nowy serwis ma być dostępny wyłącznie w samochodach Tesli czy też powstanie np. wersja mobilna.




Obecnie Tesla współpracuje ze Spotify i nabywcy jej samochodów (poza USA) mogą korzystać z usług szwedzkiego serwisu. Dlaczego Amerykanie zamierzają w takim razie uruchomić własny serwis? Odpowiedź znajdziemy w słowach rzecznika prasowego Tesli. Powiedział on, że celem są wyjątkowe doznania w samochodzie i możliwość wyboru dowolnego źródła muzyki a także zaoferowanie klientom maksimum szczęśliwości.

Obecnie Spotify posiada 50 milionów użytkowników. Na drugim miejscu znajduje się Apple Music z 27 milionami.

Źródło tekstu: phonearena, wł     

Dodaj do:

Tagi: streaming

w sumie: 16
  • 0

    1. ~Hotelarz  2017-06-24 21:27:58  host: user-46-112-132-1.play-internet.pl

    Nic nie przebije YouTube.

  • 0

    2. ~  2017-06-24 22:21:14  host: 90.254.174.50

    Ciekawe jak dlugo wierzyciele beda to (Muska) ciagnac.

  • -4

    3.  2017-06-24 22:26:11

    Tesla nie może już pracować, bo zmarł dawno temu...

  • -4

    5.  2017-06-24 23:36:30

    4). No nie wiem, trochę jednak korzystasz z jego wynalazków i patentów
    :-P

  • -2

    6. ~  2017-06-24 23:40:40  host: host-81-190-140-245.dynamic.mm.pl

    @5 Ale wiesz że on kolaborował z III Rzeszą, a w późniejszym okresie współpracował z aparatem bezpieczeństwa PRL? Dlatego dobrze, że zdech!!!

  • -2

    7. ~.rara  2017-06-24 23:44:49  host: 186-107-251-85.baf.movistar.cl

    może to kwestia tego, że spotify ma generalnie kiepską bibliotekę (libspotify), która ostatnio tak jakby umarła jeżeli chodzi o rozwój...

  • -3

    8.  2017-06-25 00:03:35

    6). Tesla i PRL..? pierwsze słyszę.

  • -1

    9. ~  2017-06-25 00:04:38  host: host-81-190-140-245.dynamic.mm.pl

    @8 Jestem doktorem nauk historycznych, zaufaj mi, że tak było.

  • 0

    10. ~Calm7  2017-06-25 00:26:45  host: biz99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    3,5,8). (_|_) :-*

  • -2

    11. ~  2017-06-25 00:58:38  host: 90.254.174.50

    6. Twój sta*y kolaborował z PRL. Tesla umarł w 1943.

  • -3

    13.  2017-06-25 07:09:36

    11). on jest dochtor hystoryii, kolaborował korbą od Żuka
    ;-D

  • -1

    18. ~welkin  2017-06-25 13:28:02  host: staticline-31-183-44-100.toya.net.pl

    Podziwiam inwestorów wspierających pomysły Muska - zwłaszcza w obliczu odcięcia strumienia federalnych funduszy na wspieranie OZE w Stanach.

  • 0

    19. ~  2017-06-25 13:38:30  host: host-81-190-140-245.dynamic.mm.pl

    @11 @13 wiem, że wielu z was mnie nienawidzi itd ale jestem takim beznadziejnym czlowiekiem, takim gównem, takim nikim, nawet nie da się znaleźć odpowiedniego epitetu na moją osobę. jestem nikim, zwykłym śmieciem, który nie ma zupełnie nikogo i jedyne miejsce, gdzie może wylać swój żal i ból dupska jest jakieś cichociemne miejsce w internecie. wiem, jestem żałosna. żałosną miękką pipą. nie chce mi się żyć, błagam o to by wreszcie zdechnąć, tylko o to proszę już codziennie, zdechnąć

  • -2

    20. ~  2017-06-25 13:53:12  host: 90.254.174.50

    18. Tyle już włożyli, że jakby teraz przestali to by nic nie odzyskali. Muszą więc pompować i wierzyć w końcowy sukces.

  • 0

    23.  2017-06-25 18:57:05

    19). oj tam, daj spokój, nie dołuj tak.
    Trzeba jeszcze żyć
    :-)

  • 0

    24. ~###  2017-06-25 19:10:38  host: n09-03-02.opera-mini.net

    @19 ja nie znalazłam tej apki na Google co opisujesz. Podaj jakiś url gdzie ją znależć. Bardzo mi pasuje treść elektroniczna i wile osób z niej skorzysta. Tylko szybko odpisz.

Dodaj swoją opinię