Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Terminy i ceny iPhone w Europie

Terminy i ceny iPhone w Europie

WitekT 17 Września 2007 12:17

0 0

apple iphoneiPhone w końcu pojawi się w europejskich sieciach - 12. listopada w niemieckim T-Mobile, a 29. listopada we francuskim Orange. Pojawi się także w brytyjskim O2, choć termin nie jest jeszcze znany. Wersja telefonu przeznaczona na Stary Kontynent będzie lepiej wyposażona niż ta dla USA.

Przede wszystkim telefon będzie miał moduł 3G ze wsparciem dla HSDPA - to największa różnica w porównaniu z amerykańską wersją. Dodatkowo, europejski iPhone będzie miał 16 GB wbudowanej pamięci, w porównaniu do 8 GB (a wcześniej i wycofanej już wersji 4 GB) w USA.




Ujawniono także pierwsze szczegóły cenowe. W Niemczech telefon będzie kosztował 499 euro przy taryfie za 60 euro (wliczone 300 minut i 150 SMS-ów). Dostępne będą także taryfy za 50 euro (wliczone 200 minut i 100 SMS-ów) oraz 70 euro (wliczone 400 minut i 200 SMS-ów). We Francji iPhone został wyceniony na 300 euro, choć nie wiadomo w jakiej taryfie.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 65
  • 0

    46. ~r  2007-09-17 23:35:49  host: chello084010106085.chello.pl

    #41: tylko szkoda, że Apple nie przyłożyło się solidniej do podstawowych funkcji w swoim produkcie. Porsche jednak włożyło do 911 kapitalny silnik, zawieszenie itp. itd. No ale cóż. Na Porsche mnie nie stać a na iPhone'a nie mam chęci. ;-)

  • 0

    47. ~kikulo  2007-09-17 23:46:23  host: chello062179023129.chello.pl

    46.~r, zwróć uwagę, że napisałem "przerysowując"

  • 0

    48. ~r  2007-09-18 00:40:06  host: chello084010106085.chello.pl

    #47: oki, w porządku ;-)

  • 0

    49.  2007-09-18 00:47:14

    ***WitekT*** czytałem dzisiaj na kilku niemieckich stronach, że ta ulotka jest sfałszowana, więc nie wiem już, co o tym myśleć, ale wkrótce się i tak okaże :-D

  • 0

    50. ~Sb  2007-09-18 01:11:10  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Można powiedzieć, że O2 UK to taki odpowiednik naszego Play ?

  • 0

    51. ~Sb  2007-09-18 01:12:59  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Tam K800i kosztuje 100Ł pre-paid...

  • 0

    52. ~asd  2007-09-18 07:55:43  host: proxy2.anon-online.org

    A czy bedzie miec mozliwosc wysylania sms-ow?

  • 0

    53. ~asd  2007-09-18 08:04:58  host: proxy2.anon-online.org

    A gdzie kupie w polsce CECT P168 bo ma lepsze parametry i podobno jest tansza

  • 0

    54. ~x2  2007-09-18 08:06:40  host: nat-pr2.aster.pl

    a kogo to obchodzi - złom

  • 0

    55. ~Gal  2007-09-18 09:15:38  host: 213-238-115-87.adsl.inetia.pl

    kikulo - jestem soba i mam prawo recenzowac kogo chce. Tak samo jak mam prawo pisac iz iPhone to odpustowa tandeta dla dzieciakow o charakterze yapiszonow.

  • 0

    56. ~Gal  2007-09-18 09:19:41  host: 213-238-115-87.adsl.inetia.pl

    Anonim - "Nie potrafi interpretowac htmla? To by wogule nioc nie wyswietalala." - nie masz pojecia o czym piszesz. *Kompletnie*. Safari, mimo iz jest do pozna beta, zachowuje sie gorzej niz swego czasu przegladarka Kameleon, a bylo to ponad 10 lat temu. O tym ze sie wysypuje i wiesza nei wspomne.

  • 0

    57.  2007-09-18 10:35:33

    Kilka newsów: http://skocz.pl/iphone_PL

  • 0

    58. ~mrzolwik  2007-09-18 12:07:52  host: aayj187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niestety zgodnie z tym, co piszą na http://www.macrumors.com/ nowy iphone nie ma 3g/hsdpa i ma tylko 8gb. Wczesniej pisali cos o wlaczeniu 3g w lutym.

  • 0

    59. ~  2007-09-18 18:04:44  host: w3cache.tpnet.pl

    56 tak Gal anonim widze ze ty masz ogromne pojęcie na kazdy temat. Takze nie mow mi ze sie na czyms nie znam, skoro robie to i umiem to robic. Swoja droga prówbowałes napisac jaką kolwiek przegladarke? Takze swoje oceny wsadz sobie głęboko ....

  • 0

    60. ~  2007-09-18 18:07:33  host: w3cache.tpnet.pl

    to dlaczego zachowuje sie gorzej? Co jest jej problemem? Wyjasnij to bo widze ze znasz sie na wszystkim *Kompletnie*. A moja rada - odpuść sobie komentowanie rzeczy o których nie masz zielonego pojęcia.

  • 0

    61.  2007-09-25 10:47:21

    Anonim - nie masz pojecia o czym piszesz, potworze. Znam sie na IT i GSM - to moj zawod, ale widze ze mamy tutaj kogos genialnego, cytuje: "Swoja droga prówbowałes napisac jaką kolwiek przegladarke?" - rozumem chlopcze ze piszesz przegladarki internetowe? To posluchaj - jest spore bounty na przeportowanie Mozilli na MorphOS - dla takiego asa jak Ty to dwa dni pracy. ROTFL!!! :DD

  • 0

    62. ~  2007-09-25 22:19:47  host: akq82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie pisze przegladarek chlopcze tylko propgramuje i to w roznych jezykach poczynając od niskopoziomowych takze nie mow mi geniuszu na czym sie znam a na czym nie . Jezeli ty tak znasz sie na IT i GSM jak na przeglądarkach to współczuje ludziom którzy mają doczynieia z twoją wiedzą bądz tez uslugami ( cokolwiek tam robisz bo mało mnie to obchodzi) ROTFL

  • 0

    63. ~  2007-09-25 22:22:46  host: akq82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A swoją drogą to napisałem jedną przeglądarkę na własny użytek i spisywała się całkiem dobrze ( podstawowa bez żadnych udziwnien). Pochwal sie czyms podobnym geniuszu skoro sie znasz na wszystkim ROTFL

  • 0

    64. ~  2007-09-25 22:31:37  host: akq82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gal jestes znawcą GSM mówisz? ROTFL zaraz padne:) przejrzale mtwoje posty:) Gal- Hmmm - skad wiecie czy jestescie w 3G czy po GPSie? tristan- Pojawia sie znaczek na wyświetlaczu. e.l.o - GPRSie, GPS to nawigacja satelitarna Jak widac twoja wiedza na temat gsm jest przeogromna:) LOOOOOL

  • 0

    65. ~  2007-09-26 11:19:31  host: akq82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gal potworze:) Jak ja lubie takich "specjalistów":)

Dodaj swoją opinię