Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Teraz kolej na Interię

Teraz kolej na Interię

WitekT 8 Grudnia 2004 15:17

0 0

Portal Interia.pl uruchomił Halo! Interia.pl - usługę, która za pośrednictwem numeru 0708 108-107 umożliwia tanie, wysokiej jakości połączenia telefoniczne.

Obecnie Halo! Interia.pl oferuje połączenia ze 101 kierunkami w ruchu międzynarodowym i międzymiastowym, zarówno do operatorów stacjonarnych, jak i komórkowych.
Opłata za połączenie, niezależnie od kraju z którym realizowane jest połączenie, wynosi 35 groszy brutto za minutę. W ruchu międzynarodowym oznacza to - w porównaniu z planem standardowym TP SA - oszczędności rzędu od 76% do nawet 95%. Dla połączeń międzymiastowych usługi telefoniczne realizowane są o 28% taniej.

Korzystanie z usługi możliwe jest poprzez zadzwonienie z telefonu stacjonarnego na numer 0708 108-107 a następnie wybranie numeru docelowego tak, jak w przypadku połączeń realizowanych w tradycyjny sposób. Dla połączeń międzynarodowych należy zatem wybrać 00, numer kierunkowy kraju, numer strefy numeracyjnej w kraju połączenia oraz numer abonenta a dla połączeń międzymiastowych należy wybrać cyfrę zero, numer międzymiastowy i numer abonenta.

Źródło tekstu: interia.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet