Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Teltonika DPH200 - trochę większa komórka

Teltonika DPH200 - trochę większa komórka

LuiN 27 Maja 2009 13:34

0 0

dphFirma Wel.com, dystrybutor modemów i akcesoriów do mobilnego Internet,u wprowadziła na rynek biurkowy aparat GSM firmy Teltonika - model DPH200. Urządzenie jest odpowiedzią między innymi na potrzeby biznesu i osób starszych.

Aparat telefoniczny DPH200 to nowatorskie urządzenie w postaci klasycznego, stacjonarnego aparatu telefonicznego, w którym montowana jest karta SIM sieci komórkowej (GSM 850/900/1800/1900 MHz). Zachowano możliwość wysyłania i odbierania wiadomości SMS, dostępna jest też książka adresowa - prezentowana na dużym podświetlanym ekranie (65x37 mm, 4 linie, 20 znaków na linię).




Wbudowany akumulator (NiMH 1200 mAh) umożliwia pracę urządzenia przez 120 godzin lub do 10 godzin rozmowy, a zestaw dzwonków i powiadomień SMS pozwolą dostosować aparat do własnych upodobań. Wymiary urządzenia to 220x170x65 mm przy 920 gramach wagi. Cena urządzenia to 699 zł.

Źródło tekstu: Wel.com, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2009-05-27 13:41:35

    Przypominają mi się pierwsze telefony "komórkowe", takie cegły - słuchawka na kablu z tzw. matką :)

  • 0

    2. ~RyChU  2009-05-27 13:48:08  host: eps181.internetdsl.tpnet.pl

    dobra opcja dla starszych ludzi co nie dzwonia czesto:) ten fonik + play fresh :) (nie zebym faworyzowal)

  • 0

    3. ~:))  2009-05-27 14:08:21  host: chello084010144023.chello.pl

    ale coś takiego już jest np. w Erze - dla tzw. stacjonarnej

  • 0

    4. ~marnet  2009-05-27 14:16:28  host: ano34.internetdsl.tpnet.pl

    Cena urządzenia to 699 zł. Skutecznie odstraszy większość chętnych, no chyba że PFRON dofinansuje.

  • 0

    5.  2009-05-27 15:02:26

    Dla starych osób jest dobry telefon z wibracją który noszą sobie w kieszeni a nie muszą biegać z pokoju do pokoju bo kląkier dzwoni i jeszcze cena jaka za woły.

  • 0

    6.  2009-05-27 15:23:26

    Przecież to wygląda jak ten telefon stacjonarny z Ery. :D

  • 0

    7.  2009-05-27 15:28:14

    To jest odpowiedź na potrzeby osób starszych? Za 699 zł? Smiech na sali i puste krzesła. Ciekawe, coż takiego drogiego jest w tym telefonie, że kosztuje tyle, co bardzo przywoita komórka.

  • 0

    8. ~jegomosc  2009-05-27 15:46:35  host: ith162.internetdsl.tpnet.pl

    przy takich wymiarach i takiej wadze telefon powinien miec naprawde dobra baterie ktora wytrzyma zdecydowanie wiecej...

  • 0

    9.  2009-05-27 15:49:13

    w ofertach operatorow byl jakis jablotron czy cos takiego... i chyba nawet w najmniejszych abo kosztowal ponizej 100 zł

  • 0

    10.  2009-05-27 15:50:03

    to mialem na mysli: http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=883#

  • 0

    11. ~maxbike  2009-05-27 16:08:01  host: chello089078064087.chello.pl

    Tylko ta cena 699zł... Za troche plastiku i prosty telefon typu 5110...

  • 0

    12. ~  2009-05-27 16:19:31  host: abjq42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    9# Jablotron GDP-02 w Plusie kosztuje już w Syberyjskiej 55 za 1zł

  • 0

    13. ~Keen  2009-05-27 17:16:02  host: adld47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Erze jest podobny : Netkom ED1 za 239 zł bez umowy. Te 699 wycenione przez WEL to jednak wersja dla biznesu. Net kom : http://www1.era.pl/phones/phone_details.php?type=0&subtype=0 &id_phone=1357

  • 0

    14.  2009-05-27 18:01:00

    Jak dla mnie bardziej ciekawostka, niż przydatne urządzenie, szczególnie za taką kasę...

  • 0

    15.  2009-05-27 22:41:39

    Dla firm Orange rozprowadza podobne urządzenia,ale mają zasilanie sieciowe.Modelu niestety nie pamiętam.Bardzo wygodne urządzenie,takie skrzyżowanie telefonu komórkowego ze stacjonarnym.Wyświetlacz ma bardzo duży z podświetleniem pomarańczowym,dość głośne dzwonki,jak w stacjonarnym.

  • 0

    16. ~Algernon  2009-08-11 11:06:21  host: cnn62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dziś widziałem, że Era bez umowy (a więc i bez simlocka) sprzedaje podobne aparaty za 160 zł! Poza tym, są jeszcze przejściówki na kartę SIM i gniazdko RJ11... Się pytam, GDZIE LOGIKA żeby za pół pensji taki szajs usiłować wypchnąć?!

Dodaj swoją opinię