Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tell sfinalizował kupno Havo

Tell sfinalizował kupno Havo

WitekT 21 Grudnia 2006 11:18

0 0
Tell uzyskał zgodę Centertela na finalizację przejęcia sieci Havo. Operator nie skorzystał z prawa pierwokupu, które mu przysługiwało.

Tell podpisał umowę kupna Havo 20. listopada. Tym samym nastąpiło spełnienie jednego z zastrzeżonych w umowie warunków zawieszających zamknięcia transakcji, polegającego na uzyskaniu oświadczenia Centertela o rezygnacji z przysługującego mu prawa pierwokupu bądź niewykonaniu przez niego tego prawa w udzielonym mu terminie.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~xyz  2006-12-22 10:12:28  host: rev-27.malnet.pl

    no i ładnie...

  • 0

    2. ~mikołaj  2006-12-22 15:10:03  host: host-81-190-128-7.olsztyn.mm.pl

    operator nie jest zainteresowany kupowaniem dilerów więc nie ma się co dziwić.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet