Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tell chce mieć 400 salonów

Tell chce mieć 400 salonów

WitekT 14 Sierpnia 2006 11:48

0 0

Tell, dystrybutor usług sieci Orange, zamierza mieć docelowo 400 salonów, nie tylko sieci Orange.

Na koniec tego roku nasza sieć może urosnąć do 250 sklepów, czyli na kolejne lata zostałoby jeszcze 100-150. Obecnie mamy 6% rynku, ale w ciągu około roku, dwóch chcielibyśmy uzyskać 10-12% - powiedział Rafał Stempniewicz, prezes Tella.

Kluczowym dla spółki rynkiem jest rynek prowizji za przyłączenie abonenta do sieci – to kwota około 700-800 mln zł rocznie.
Tell posiada obecnie 157 punktów sprzedaży, podpisał umowę na przejęcie kolejnych 13, które zaczną działać od 1. września.

Jego spółka zależna Connex zajmująca się sprzedażą detaliczną sprzętu telekomunikacyjnego, ale też m.in. usług prepaid i neostrady tp, ma około 1000 tzw. komisów sprzedających głównie usługi prepaid.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet