Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TELKO.in - nowy projekt TELEPOLIS.PL

TELKO.in - nowy projekt TELEPOLIS.PL

WitekT 20 Listopada 2013 17:26

24 5

TELKO.in to nowy projekt TELEPOLIS.PL, skierowany głównie do biznesu i kadry zarządzającej firmami telekomunikacyjnymi. Redaktorem naczelnym nowego serwisu będzie Łukasz Dec.

TELKO.in zdecydowanie głębiej poruszać będzie tematykę związaną z otoczeniem biznesowym telekomunikacji i kwestiami regulacyjnymi nie tylko na poziomie polskim, ale i światowym. Będzie kompendium wiedzy zarówno dla wielkich, giełdowych firm, jak i lokalnie działających telekomów. TELEPOLIS.PL dalej pozostanie serwisem podejmującym przede wszystkim tematy konsumenckie.




Łukasz Dec był twórcą i redaktorem prowadzącym serwis rpkom.pl, wydawanym przez Gremi Business Communication (dawna Presspublika, wydawca dziennika Rzeczpospolita). Jako dziennikarz od wielu lat zajmuje się telekomunikacją. Jego zastępcą będzie Witold Tomaszewski, redaktor naczelny TELEPOLIS.PL.

Do momentu startu nowego serwisu, co planowane jest na początek przyszłego roku, wiadomości z serwisu TELKO.in będą pojawiać się na łamach TELEPOLIS.PL w odpowiednio oznaczony sposób. To da przedsmak tego, czym zajmować będzie się nowy portal.

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 84
  • 0

    69. ~T.Hunter  2013-11-21 10:50:38  host: 212.160.172.70

    Nie mam pojęcia jak Witek sobie da radę dwa serwisy prowadzić... Gratuluję stalowych nerwów, zwłaszcza po komentarzu @49...

  • 0

    70. ~  2013-11-21 11:11:37  host: abxi210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    64. Ja uważam, że to dużo. Jednak jak mam płacić to oczekiwałbym jakości, a tu jej nie doświadczam. Felietony niczego nie wnoszą, testy zawierają rażące błędy, hejterów cała masa, a na forum naganiacze. Jeszcze cię zwymyślają w komentarzach. To nie jest warte żadnych pieniędzy.

  • 1

    71.  2013-11-21 11:16:53

    70: hmmm... to co tu jeszcze robisz? Jesteś masochistą? Jak Ci źle, nie pasuje, to przecież są inne serwisy, prawda? :-)

  • 0

    72. ~Calm7  2013-11-21 11:26:40  host: n06-03-03.opera-mini.net

    69). Hunter. Tamten komentarz? To zobacz tego drapichrusta spod 70) Do takich to trzeba mieć nieziemską cierpliwość...

  • -1

    73. ~  2013-11-21 11:48:29  host: abxi210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    71. Masz jakiś problem z emocjami czy nie rozumiesz co czytasz? To tu nie można już mieć własnego zdania?

  • 0

    74. ~  2013-11-21 11:58:07  host: n07-06-08.opera-mini.net

    trzeba zająć nick komentarzowi 49, jeśli będzie oddzielna rejestracja w nowym serwisie, uprzedzić :)

  • 2

    75.  2013-11-21 14:50:21

    73: ja żadnego problemu nie mam. :-) Po prostu nie rozumiem ludzi, którzy korzystają z produktu, który im nie odpowiada. Ja w takich przypadkach zawsze szukam innego, lepszego. Nie męczę się z tym, co mi nie odpowiada.

  • 0

    77.  2013-11-21 16:04:39

    Namakon: a dlaczego mam to odbierać jako atak? Gadasz ze mną jak równy z równym, kulturalnie, to i ja kulturalnie odpowiadam. :-) A ja odwrócę pytanie - a czemu Presspublika widziałą sens malutkiego rpkom.pl? Wbrew pozorom pracownicy globalnych telekomów nie mają globalnej wiedzy, niemało dowiadują się z mediów, choćby z wywiadów. Nie zawsze mają dostęp do jakiś ciekawych opracowań. Nie zawsze zauważą to, co media. A mniejsze telekomy, choćby lokalne sieci kablowe, mają jeszcze trudniej. W TELKO.in będzie np. dużo o regulacjach, ustawie szerokopasmowej, nowelizacjach prawa. Powinno być sporo gościnnych wpisów fachowców w temacie, którzy dzielą się wiedzą. Na to naprawdę jest zapotrzebowania i mówię to na podstawie opinii właśnie tych podmiotów, do których kierujemy nowy serwis. :-)

  • 0

    78.  2013-11-21 16:25:11

    Nowa wersja mobilna działa na mojej Nokii 113 lepiej niż poprzednia. A już się bałem, że dostosujecie ją tylko do smartfonów.

  • 0

    79. ~  2013-11-21 17:42:51  host: ip-78-30-86-140.free.aero2.net.pl

    To macie na czasie temat na start: wielkości łapów jakie trzeba wręczyć żeby załatwić kontrakt telekomunikacyjny.

  • 0

    80. ~Namakon  2013-11-22 08:09:01  host: 81.219.84.18

    @77 kwestia doświadczeń, zwykle powątpiewanie w pomysły adminów spotyka się na polskich forach z warczeniem tych ostatnich :) Niemniej po części mnie przekonałeś i pozostaje mi życzyć powodzenia.

  • 1

    81.  2013-11-22 12:17:59

    Namakon: my tu wyznajemy inną zasadę - z każdym rozmawiamy jak równy z równym i każdego traktujemy tak, jak on nas. Jest fajna, kulturalna i rzeczowa rozmowa - my tak samo. Jak ktoś wchodzi nam na głowę albo stosuje wycieczki osobiste - odcinamy się podobnie i jesteśmy opryskliwi. ;-)

  • 0

    82. ~  2013-11-22 12:40:56  host: abbc248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wyznawanie zasad to jedno, znajomość zasad drugie, ale stosowanie ich to trzecie. Umiejętność czytania to jedno, rozumienia drugie, a analizowania trzecie. Aby móc to robić trzeba być często otwartym na dyskusje w gronie rozsądnych dyskutantów, bo można się od nich wiele nauczyć. Trzeba też się nauczyć przyznawania racji innym i być krytycznym wobec siebie, a także posiadać umiejętność przyswajania i analizowania wiedzy. Trzeba też czasami we własnym odczuciu zniżyć się do poziomu innego dyskutanta, aby móc jakoś się rozwijać. Zderzenie z zasadą: kto nie jest z nami jest przeciwko nam może być jednak bolesne. Jako osoba ściśle związana z branżą, ale często o nieco innych poglądach czuję się wykopany glanami z tego portalu, a do tego wielokrotnie zmieszany z błotem. Mimo wszystko życzę powodzenia.

  • 1

    83.  2013-11-22 12:51:13

    82: ale my zawsze chętnuie rozmawiamy, byle kulturalnie i merytorycznie! Ba, ja osobiście uwielbiam polemiki, bo one zawsze poszerzają horyzonty. Ale dość mam włażnienia mi na głowę czy traktowania jako kogoś gorszego - niczym sobie na to nie zasłużyłem i nie zamierzam tego tolerować. Nie będę legitymizował chamstwa swoim uczestnictwem w rozmowie. Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi. :-)

  • -1

    84. ~  2013-11-22 12:58:25  host: abbc248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    83. Oczywiście, że rozumiem. Włażenie na głowę traktowanie mnie jako kogoś gorszego jest złe. Tyle, że ja to właśnie napisałem. Mam dość bycia poniewieranym.

  • 0

    85.  2013-11-22 12:59:35

    83: a kto Tobą poniewiera?

  • 0

    86. ~  2013-11-22 13:14:56  host: abbc248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    85. Wiele osób tutaj. A Tobą?

  • 2

    87.  2013-11-22 13:27:28

    85: jest paru trolli, ale staram się ich szybko pacyfikować. Generalnie staramy się usuwać komentarze, w których komentujący nawzajem się wyzywają lub robią niemerytoryczne przytyki.

  • 0

    88. ~  2013-11-22 14:19:55  host: abbc248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    87. Być może jestem za stary, ale nie potrafię przez to przebrnąć. W znacznej części wpisów w komentarzach czy na forum jest chęć obrażenia innej osoby. Nie ma mowy o merytorycznej dyskusji na zasadzie wlazłeś między wrony itd. ... Możesz tu pewnie pomyśleć, że tutejszy poziom traktuje jako niski. W pewnym sensie tak, ale nie bierz tego ad personam. Nie chodzi o to, żeby cię obrazić, a jedynie wyrazić pewne rozczarowanie tym czego można tu doświadczyć. Rozumiem zatem chęć stworzenia czegoś nowego, choć może idea powstania tego była inna niż mi się wydaje.

  • 0

    89.  2013-11-27 11:12:23

    Ciekawe co z tego wyniknie.

Dodaj swoją opinię