Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TeliaSonera: wrześniowy TOP10

TeliaSonera: wrześniowy TOP10

sirmark 28 Września 2006 11:41

0 0

TeliaSonera, skandynawski operator komórkowy, przedstawiła listę najczęściej kupowanych telefonów we wrześniu.

Ranking wrześniowy (Ranking sierpniowy) – Telefon – Uwagi




1. (1) SonyEricsson K800i - SP
2. (3) Nokia 1110
3. (4) SonyEricsson Z530i - SP + R
4. (2) SonyEricsson W810i - SP
5. (5) SonyEricsson K750i - SP
6. (6) Nokia 5140i - SP + R
7. (7) Nokia 6020 - SP + R
8. (10) SonyEricsson W300i
9. (N) Motorola V360 - SP
10. (8) Motorola C380

Uwagi:
N - nowość w zestawieniu,
R – telefon sprzedawany z kartą prepaid Telia Refill,
SP – telefon sprzedawany z kartą postpaid Telia SurfPort.

Źródło tekstu: TeliaSonera     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1.  2006-09-28 12:09:46

    5 telefonow sonyericssona, ładnie sam uzywam tylko telefony se,

  • 0

    2. ~Ktos  2006-09-28 12:32:29  host: 194.204.151.190

    A ja uzywam tylko nokii.
    I nie zmienie na SE. :))
    Kwestia gustu kazdego z nas :)

  • 0

    3. ~Iskierka  2006-09-28 13:03:13  host: akm187.internetdsl.tpnet.pl

    Mi się podobają SE i chciałabym jakiegos kupic, tylko dużo osób mówi że dżojstiki się psują w SE i odradza je... nie wiem cio mam robić...

  • 0

    4. ~k  2006-09-28 13:25:46  host: luxgw.thiel-logistik.com

    no ładnie k800i na pierwszym miejscu... tam pewnie każde dziecko z kieszonkowego może go sobie kupić... ehhh, ja przeznaczyłem na mojego całą wypłatę... pozdr...

  • 0

    5.  2006-09-28 14:19:32

    a mi sie nie podoba ani SE (fatalne menu), ani nokia (bo nokia) :-P

  • 0

    6.  2006-09-28 15:19:09

    a mi sie SE podoba bardzo bo ładny ale te dżojstiki - ble:P wiec Nokia:)

  • 0

    7. ~dt  2006-09-28 16:09:59  host: wap.plusgsm.pl

    SE jak najbardziej tak ale tylko wtedy gdy Gprs/Edge/Umts i Symbian beda na 1 pokladzie.

  • 0

    8.  2006-09-28 16:25:10

    se sa bardzo ladne:) ach ta linia moze rownac sie tylko z ceglami:D

  • 0