Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TeliaSonera: grudniowy TOP10

TeliaSonera: grudniowy TOP10

WitekT 29 Grudnia 2005 11:16

0 0

TeliaSonera, skandynawski operator komórkowy, przedstawiła listę najczęściej kupowanych telefonów w grudniu.

Ranking grudniowy (Ranking listopadowy) - Telefon – Uwagi




1. (2) Samsung SGH-X640 - SP + R
2. (1) Nokia 5140i - SP + R
3. (7) SonyEricsson K300i - SP + R
4. (4) Nokia 3120 - SP + R
5. (2) SonyEricsson T290i - SP + R
6. (6) SonyEricsson K750i - SP
7. (5) SonyEricsson W800i - SP
8. (8) SonyEricsson K700i - SP
9. (N) Samsung SGH-Z140 - SP
10. (9) Samsung SGH-X480 - SP + R

Uwagi:
N - nowość w zestawieniu,
R – telefon sprzedawany z kartą prepaid Telia Refill,
SP – telefon sprzedawany z kartą postpaid Telia SurfPort.

Źródło tekstu: TeliaSonera     

Dodaj do:
w sumie: 9
  • 0

    1.  2005-12-29 11:33:58

    coś cieniutko....same szajsungi i SE. I jeszcze na 2 miejscu Nokia5140i ..eee...cienizna.

  • 0

    2. ~robs  2005-12-29 11:43:39  host: 213.158.197.32

    a co nas obchodzi skandynawia?

  • 0

    3. ~Tomek960  2005-12-29 11:47:20  host: aou82.internetdsl.tpnet.pl

    No to pozycja Nokii chyba troche słabnie. W Ameryce same Motki a na Skandynawi SE i Samsungi :)

  • 0

    4. ~qhcik  2005-12-29 17:13:42  host: 194.150.184.1

    Czy Polscy operatorzy nie mogliby czegoś takiego udostępnić??
    Sorka D@rio a jaki phone Ty masz??

  • 0

    5. ~pawelek32  2005-12-29 18:59:52  host: abzj234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    haha. nawet u siebie nokia daje ciała.

  • 0

    6.  2005-12-29 19:34:02

    ciekawe kiedy polacy sie obudza ze nokia to nieoplacalny biznes

  • 0

    7. ~issa  2005-12-29 22:07:55  host: gprs1.plusgsm.pl

    Ja używam NokioEricssona , model k500i6288 :-) Nie ma lepszego zestawu jak na moje potrzeby. Dodatkowo zainstalowałem na 6822 MiniOperę Low , a nie wersję specjalnie dedykowaną Nokii 6822 i w końcu działa tak jak trzeba. Naprawde rewelayjne telefony. Używałem też kiedyś krótko Samsunga N100 , zwykle "spadkowo" po żonie , która zmienia na lepsze modele i to bardzo solidne telefony.

  • 0

    8.  2005-12-30 04:14:49

    pewnie zależy to od ich ceny - u nas byłoby podobnie tj. na 1 miejscu pewnie ten co w ofercie jest po 1,22 no a ze az tak promuje sie u nas nokia to co innego - ludzie kupuja bo pamietaja ze to dobre tlefony (tak było kiedyś) to tak jak z samochodami (czyt. VW , Mercedes itp)

  • 0

    9. ~zofia  2005-12-30 10:46:21  host: gate.malnet.pl

    issa: a kogo obchodzi czego ty używasz? Znów te same teksty rodem z gsmonline: " a ja mam tel.xxx i jestem najszczęśliwszy na świecie, bo producent xxx pomyślał o mnie puszczając go na rynek" - chyba że, ci płacą za tę grafomanię?

Dodaj swoją opinię