Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TelForceOne podpisuje umowę dystrybucyjną z PTC

TelForceOne podpisuje umowę dystrybucyjną z PTC

LuiN 3 Czerwca 2008 10:06

0 0

3. czerwca zarząd TelForceOne powziął informację o podpisaniu Umowy Dystrybucyjnej pomiędzy emitentem a PTC, która ustanawia TelForceOne. dystrybutorem pakietów startowych HEYAH i kuponów.

Przedmiotem umowy jest podjęcie współpracy w zakresie sprzedaży pakietów startowych HEYAH oraz kuponów doładowujących, a także regulacja ogólnych zasad dystrybucji towarów. Umowę podpisano na czas nieokreślony.
W ocenie zarządu TelForceOne zakrojona na szeroką skalę kampania reklamowa, budująca rozpoznawalność marki HEYAH, oraz dynamicznie wzrastający udział tego operatora w rynku pozwala szacować, że wartość transakcji generowanych na podstawie niniejszej umowy może być istotna.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~intrygant  2008-06-03 14:41:20  host: 213.227.110.180

    "dynamicznie wzrastający udział tego operatora w rynku" - Mimo najszczerszych chęci zarządu, nie wydaje mi się, by wzrost usług pre-paid w PTC można było opisać tymi słowmai. Z drugiej strony, jeśli chodzi o wzrost kosztów usług i, idąca za tym, konieczność częstszego doładowywania, to sprawa wygląda już bardziej kolorowo. Ku uciesze prezesów. Na szczęście ostateczna decyzja należeć będzie do użytkowników. To telekom ma być dla klienów, a nie klienci dla telekomu. Niestety w naszym kraju zawsze będzie dominować przekonanie, że łatwiej jest wykorzystywać niewiedzę drobnych kilentów, wciskać ciemnotę, że "najtańsze" minuty i sms'y rzeczywiście są "najtańsze" i w ogóle świat jest wspaniały, piękny a życie lekkie, przyjemne i za darmo. Bo przecież świat należy do Ciebie. A nie Ty do telekomu.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-111-99.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet