Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telewizyjne nowości w cennikach Play

Telewizyjne nowości w cennikach Play

LuiN 23 Sierpnia 2016 14:22

7 5

Sieć Play wprowadziła do swojej oferty dwa nowe urządzenia: przystawkę Google Chromecast 2 i telewizor Krüger&Matz KM0248 z ekranem FullHD o przekątnej 48 cali.



google chomecast 2 2015 krugermatz km0248

Cena Chromecasta jest mocno przesadzona. Poza promocją sieć wyceniła gadżet na 409 zł, a w ofercie Play na kartę na 329 zł. Tymczasem poza ofertą sieci urządzenie kosztuje około 170 zł w dużych sklepach z elektroniką. Play proponuje Chromecasta 2 za 1 zł przy dowolnym abonamencie.




Z kolei 48-calowy telewizor Krüger&Matz KM0248 poza promocją wyceniony został na 2179 zł, a w ofercie Play na kartę na 1739 zł. Za 1 zł dostaniemy go w abonamentach od 115 zł, a za 99 zł wraz z taryfą za 105 zł miesięcznie.

Również i w przypadku telewizora ceny zostały zawyżone. Sam producent na swojej stronie oferuje urządzenie za 1599 zł, a w polskich elektromarketach figuruje już ono jako produkt archiwalny.

Zobacz: zmiany w cenniku urządzeń sieci Play

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 19
  • 2

    1. ~~~~  2016-08-23 14:43:20  host: ddo67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie się i tak nie znają i kupią, bo będą wierzyć w każdą reklamę i słowo konsultantów.

  • -5

    2. ~jacek  2016-08-23 14:55:48  host: 85.219.163.130

    105zl miesiecznie = 55zł usługa 50 zł rata = 50zl x 24miesiace = 1200zl + do[lata 99 zl przy odbiorze = 1299zl. cena sklepowa 1599zl. mysle ze wyglada to sensownie

  • -1

    3. ~pabloki  2016-08-23 15:00:00  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    kula śniegowa play toczy się dalej i ludzie się będa łapać. coraz częśćiej widc że śnieżka play nabrała zanieczyszczeń. nasz challenger jest challengerem już tylko z nazwy. teraz jest to mysz wyglądająca z nory. wyzsze ceny usług , urządzeń... to wkrótce sprawi że znów mniej klientów wybierze play. czuję że będzie taki czas że na rynek walnie wiadomość że play kupiła firma jakaś taam.

  • -3

    4. ~pabloki  2016-08-23 15:02:00  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    2 sprzet archiwalny

  • -2

    5. ~Hanka  2016-08-23 15:40:12  host: 188.146.72.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Kiedy w TV Play puści mój ulubiony serial - Moda na sukces????

  • -2

    6. ~Hah  2016-08-23 15:55:23  host: 84-10-54-235.static.chello.pl

    Najpierw wyłączenie wizytówki głosowej a teraz ta cena Chromecasta z kosmosu. Rzeczywiście Play nie daje sobie rady z logicznym myśleniem coś ostatnio. Czyżby niedługo mieli wpaść na pomysł 4 groszy za spr. stanu konta? Wszystko zaczyna iść w złym kierunku.

  • 2

    7. ~jacek  2016-08-23 16:17:25  host: 85.219.163.130

    moze i archiwalny ale za 1299zl kup cos lepszego na raty

  • -3

    8. ~Janekkkk  2016-08-23 16:26:29  host: 89-74-34-124.dynamic.chello.pl

    Polacy lecą już po ten tv do Play ,przecież go będzie nasz kochany papież (adamczyk)reklamował. :)

  • 0

    9.  2016-08-23 16:36:12

    Zawyżona cena w cenniku nie powinna dziwić, tak jest z całym sprzętem u operatorów. O ile w przypadku smartfonów można to jeszcze jakość tłumaczyć (np. customizacją softu), o tyle w przypadku takich akcesoriów argumentów (poza rzekomym kosmicznym rabatem) brak. Chromecast niedługo będą rozdawać za darmo na co drugiej ulicy.

  • 1

    10. ~Calm7  2016-08-23 16:42:51  host: acgr64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie wiem o co niektórym chodzi w tym oczernianiu Playa, płacą wam za to czy co? Play jest najlepszą siecią spośród W4.

  • 0

    11.  2016-08-23 17:07:59

    Z ciekawości: jaki jest najbardziej kompatybilne urządzenie typu Chromecast, które mogłoby pracować zarówno z komórką JAK i z komputerem? W lapku mam skopany HDMI i jest pytanie, w jaki sposób przenieść obraz z niego na TV/monitor. Jakieś pomysły Panowie?

  • 0

    12.  2016-08-23 17:36:43

    #11: miałem chromecasta 2 teraz mam raspberry pi 3 z kodi na pokładzie, jeżeli chodzi o przesyłanie obrazu z laptopa to wynalazek google działał sprawnie, bez jakiś większych problemów, do tego bardzo prosta konfiguracja. W raspberry nawet nie próbowałem czy tak się da.

  • 0

    13.  2016-08-23 17:38:00

    przy okazji poprawcie błąd, 2 razy macie w tekście "chomecast" r Wam uciekło;)

  • -1

    14. ~Janekkkk  2016-08-23 18:08:15  host: 89-74-34-124.dynamic.chello.pl

    @ 10 Chłopcze stajenny ,a kto Ci tu Play oczernia, ja go chwalę,jedyny operator który co miesiąc przyznaje mi rekompensatę 20 zł tak już od 8 miesięcy za źle działającą usługę w Rbm na kartę hehe, ładując konto przez aledrogo z miesięcznym opóźnieniem za 78 (100 z) średnio ich noliit za 30 zł wychodzi mnie 4 zł.Będzie chyba trzeba pogadać z januszami z alegro ,dobry sposób na zarobek, tępy naród dalej kupuje u nich tzw. Darmowe lte( na 100 dni to można z każdego startera za 5 zł włączyć kodem )

  • -1

    15.  2016-08-23 20:08:21

    Wczoraj x-kom sprzedawał Chromecast za 79zł

  • 0

    16. ~Pytlik  2016-08-23 21:04:45  host: hod17.internetdsl.tpnet.pl

    Ludzie i tak coraz mniej oglądają telewizję a operatorzy, komórkowi, kablowi i satelitarni cały czas nam wciskają usługi telewizyjne tak jakby to były lata 90-te i nie było żadnych innych rozrywek. Ja od kilku lat zrezygnowałem z kablówki, mam jedynie bezpłatną telewizje DVB-T (ponad 20 kanałów) i całkowicie mi to wystarcza. Jak chce zobaczyć coś więcej to jest internet i vod.

  • 0

    17.  2016-08-23 22:05:03

    Jeśli ktoś pamięta rewolucję związaną z czerwoną łapą, na początku nie wiadomo z czym była związana (czerwona łapa była wszędzie na bilbordach i innych reklamach) później okazało się że to heyah, zwojowali ładny kawałek rynku, ale dalsze losy tej marki są obecnie znane każdemu. Play po równie rewolucyjnym wejściu stał się obecnie jednym z wielkiej czwórki, więc przyszedł czas strzyżenia klienta, "gwiazdy" w reklamach jeśli można je tak nazwać z biegiem czasu przestaną napędzać klientów bo sami klienci zaczynają już widzieć co jest grane... Dziś Play w pewnych wariantach jest lepszy od konkurentów, w innych polega, koniec rewolucji, może teraz przy czterech ładnie rozbudowanych operatorach okaże się wreszcie że to jakość sieci i jej faktyczny zasięg jest kluczowy dla klienta skoro oferty już są bardzo podobne.

  • 1

    18.  2016-08-24 02:11:56

    @13, Robaas - dzięki!

  • 0

    19. ~  2016-08-24 09:20:44  host: apn-77-112-102-13.dynamic.gprs.plus.pl

    @10 Ciekawe pod jakim względem. Ani technika, ani oferta, ani obsługa klienta. Więc pod jakim?

Dodaj swoją opinię