Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telewizyjna reklama "blue connect w telefonie"

Telewizyjna reklama "blue connect w telefonie"

WitekT 19 Maja 2006 20:50

0 0
Od poniedziałku, wraz z nową ofertą Ery blue connect w telefonie, pojawią się jej film reklamowy w telewizji. Nasi czytelnicy mogą zobaczyć go już dziś.

Szerzej o ofercie blue connect w telefonie pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: reklama oferty blue connect w telefonie (plik .mpg; 4 MB).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~szalony  2006-05-19 21:34:26  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    czy link do video jest dobry ? coś mi nie działa :/

  • 0

    2.  2006-05-19 21:37:49

    szalony: a Ty ściągasz czy próbujesz obejrzeć na naszej stronie? ;)

  • 0

    3. ~robs  2006-05-19 21:39:04  host: gw1.eranet.pl

    działa tylko ściągaj ze strony www a nie mobilnej

  • 0

    4. ~ szalony  2006-05-19 21:43:31  host: arw57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To ja szalony :) cos na www nie moge sie zarejestrowac :/ juz dziala :) mam sentyment do wersji mobilnej i dlatego mi nie dzialalo ;) Panie Witku kiedy zmiana wersji www i pda Telepolis ?

  • 0

    5.  2006-05-20 11:09:02

    zasysam - zaraz bedę oglądał:)

  • 0

    6. ~  2006-05-20 11:14:35  host: cbm108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ma pytanie: czy komuś podoba się ta reklama?

  • 0

    7. ~szalony  2006-05-20 11:47:55  host: arw57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak zwykle reklama ladna ale tylko omamiajaca i wprowadzajaca w blad !!!

  • 0

    8. ~Kamil  2006-05-20 12:34:51  host: bzo152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Reklama rzeczywiście oszałamiająca ale co do treści to trochę dziwi mnie to że Era ma największy zasięg w Polsce. Ale z tego co się orientuje to Plus ma największy zasięg. Czyżby Era nas okłamała?

  • 0

    9. ~badenov  2006-05-20 13:46:43  host: 82.160.255.199

    Reklama nawet fajna, bc ma dość konsekwentne reklamy jak do tej pory

  • 0

    10.  2006-05-20 14:46:04

    Mi sie ta reklama nie podoba. Mam pytanie czy Era jest jakos powiazana kapitalow z makdonaldem?

  • 0

    11. ~Onyx-22  2006-05-20 17:56:23  host: 160-moo-10.acn.waw.pl

    Bo wy nic nie rozumiecie - ta reklama jest skierowana do mieszkańców tego miasta, w którym mieszka bohaterka tej reklamy, a nie dla nas :-P No chyba że ma ktoś apartament na 30 piętrze ;) to TAK - stać go na ten internet

  • 0

    12. ~rumun  2006-05-21 12:06:59  host: grendel.wsh-kielce.edu.pl

    Szczerze mówiąc wole sto razy tą reklame niż jakieś bazgroły

  • 0

    13. ~kate  2006-05-26 20:41:15  host: fb30.internetdsl.tpnet.pl

    czy ktos zna tytul i wykonawce tej piosenki co leci w tle reklamy?? czekam na info.

  • 0

    14. ~oker123  2007-03-05 17:39:48  host: abex177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja też chciał bym wykonawcę lub link do piosenki która leci w tlę tej ów reklamy

  • 0

    15. ~tyśka  2007-06-05 19:54:10  host: avu39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    powiedzcie mi jak się nazywa ta muzyczka z reklamy, bo mi sie podoba ;D

  • 0

    16. ~silver  2008-02-11 04:58:16  host: x34216194.jaskom.pl