Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telewizja w wyższych opcjach neostrady

Telewizja w wyższych opcjach neostrady

LuiN 8 Stycznia 2010 12:50

0 0
Od początku marca usługi telewizyjne TP będą dostępne nie tylko dla wariantów usługi 1 i 2 Mb/s, ale też w wyższych opcjach neostrady: 6, 10 i 20 Mb/s.

Telekomunikacja Polska już wysłała do swoich obecnych klientów neostrady z TV informację o zmianach w cenniku i w regulaminie. Jak czytamy na blogu Wojciech Jabczyńskiego, rzecznika Grupy TP, wprowadzane zmiany nie są podstawą do rozwiązania umowy bez konsekwencji.

Od 1. marca ruszyć mają nowe promocje na pakiety neostrady wraz z cyfrową telewizją.


Źródło tekstu: Grupa TP     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2010-01-08 12:54:11

    Ogólnie chyba spoko (tzn sam fakt wprowadzenie usługi tv do 6,10 itd...), no ale więcej coś będzie można powiedzieć po 1 marca.

  • 0

    2. ~~  2010-01-08 12:56:23  host: 77-253-102-159.adsl.inetia.pl

    Błąd wprowadzone zmiany NIE SA PODSTAWA DO ROZWIĄZANIA UMOWY BEZ KONSEKWENCJI. Cytat z bloga rzecznika "Do klientów neo z tv wysłaliśmy już informację o zmianie w cennikach i regulaminie. Od razu zaznaczę, że nie daje ona możliwości wypowiedzenia umowy bez konsekwencji. W podanej informacji zawarte zostały ceny na czas nieokreślony i dlatego nie należy się do nich przywiązywać. Od 1 marca ruszą promocje i wtedy zdradzimy więcej szczegółów. Myślę, że będziecie zadowoleni."

  • 0

    3.  2010-01-08 12:57:02

    ależ ja otrzymałem właśnie te regulaminy i na dwóch dokumentach pisze wyraźnie, że w przypadku wypowiedzenia umowy TP przysługuje roszczenie odszkodowawcze? Zresztą sam Jabczyński też tak pisze, cyt: "Od razu zaznaczę, że nie daje ona możliwości wypowiedzenia umowy bez konsekwencji." redakcjo, czytać wolniej ze zrozumieniem ;P

  • 0

    4. ~  2010-01-08 13:00:23  host: psyche.cst.tpsa.pl

    no i "Jak szytamy" ;-)

  • 0

    5.  2010-01-08 13:04:10

    2-4, sam nie wiem jak to wyszło, że "szytałem" i "nie" zjadłem. Dziękuję za szybkie zwrócenie uwagi!

  • 0

    6. ~Telewizja  2010-01-08 13:59:32  host: aejo253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja bym chciał wszystkim dostawca tv przypomnieć o 2 sprawach cyfrowy polsat swoja potege zbudował na tym ze na poczatku jego pakiet byl za dobre cene 29,9 (1zł dziennie) - teraz tez nie jest tak zle 38zł. Telewizjanakarte tez ma duza dynamike sprzedazy bo jest za 10zł miesiac. Wiec zamiast robic jakies pakiety za 50-60zł. Niech zrobia dobra oferte za 20-30zł, kazdy bedzie to miała, bedzie duzo userów = koszty stale beda do podzialu na wiecej osob. Telewizja obecnie to malo ciekawych programow i obojetnie ile sie zarabia nie ma sensu placic za nia duzych pieniedzy.

  • 0

    7. ~Scenic  2010-01-08 15:35:47  host: 188.33.134.211

    Takie coraz wyższe opcje neta a siec[stan kabli] ciągle ten sam.Dopóki ich nie wymienia siec się będzie zapychać.U mnie z powodu za dużej liczby użytkowników nie da się zrealizować zamówienia Neostrady.Jak wszyscy sobie wezmą 6 MB zamiast 1 MB to na pewno stan się polepszy :]

  • 0

    8.  2010-01-08 15:39:43

    @7. Wiesz, akurat ostatnie posunięcia tp mogą świadczyć o tym, że w niedługim czasie coś z tymi kablami może być robione, najpiew zwiększyli prędkości, teraz to wprowadzenie tv do wyższych opcji neo (wiadomo, że na starych kablach to może nie pókść). Nie mówiąc już o porozumieniu z uke, które zakłada inwestycje w sieć.

  • 0

    9. ~:))  2010-01-08 16:37:31  host: 188.33.25.66

    albo czegoś nie rozumiem, albo informacja jest źler napisana - można było mieć TV z mniejszą szybkością, a z większą nie...?

  • 0

    10. ~  2010-01-08 16:47:12  host: 213-92-154-135.serv-net.pl

    do tp: obnizcie ceny internetu i zniescie oplate za linie. Po co znowu dodawanie kolejnych bajerow, wiekszosc ma juz telewizje w domu.

  • 0

    11. ~  2010-01-08 18:27:19  host: ip-94-42-41-243.multimo.pl

    Wiadomo ile procent centrali obsługuje łącza co najmniej 6Mb/s? Będzie z 5%?

  • 0

    12. ~n  2010-01-08 18:55:43  host: public-gprs24971.centertel.pl

    11. Pewnie wszystkie centrale obsługują 6 Mb, najsłabsze karty mają max do 8 Mb, czyli 100% :)

  • 0

    13.  2010-01-08 19:06:35

    @9. Dobrze rozumiesz, telewizja (IPTV) na większości łącz daje radę tylko na niższych prędkościach. Dziwi mnie natomiast że nie można zamówić TV z satelitą i większej opcji neo - to rozwiązanie nie obciąża łącza. A może właśnie to się zmieni od marca... może chodzi o to że wyższe opcje będą dostępne tylko z TV SAT???

  • 0

    14.  2010-01-08 20:43:30

    No to ma być w promocjach neostrada tp+ usługa tv oraz Internet z usługą tv i telefonią internetową. Tak pisze na tych kartkach z dzisiejszą datą którą miałem wczoraj :D

  • 0