Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telewizja w komórce w Hiszpanii

Telewizja w komórce w Hiszpanii

WitekT 5 Lipca 2005 10:01

0 0

Nokia poinformowała, że będzie współpracowała z Abertis Telecom i Telefonica Moviles Espana nad mobilną telewizją.

Firmy startują z programem pilotażowym umożliwiającym odbiór programów w standardzie DVB-H (ang. Digital Video Broadcasting-Handheld). Projekt wspierany jest przez lokalne i ogólnokrajowe kanały telewizyjne.
Projekt, który jest pierwszą tego typu inicjatywą w Hiszpanii, będzie trwał od września 2005 roku do lutego 2006 roku w Madrycie i Barcelonie. 500 użytkowników w tych dwóch miastach będzie mogło oglądać wysokiej jakości przekaz sześciu stacji telewizyjnych na Nokii 7710 wyposażonej w specjalną przystawkę do odbioru DVB-H.

Źródło tekstu: Dow Jones     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-31-188.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet