Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telewizja TP również z ofertą operatorów alternatywnych

Telewizja TP również z ofertą operatorów alternatywnych

LuiN 6 Lipca 2009 11:39

0 0

Od tygodnia z usług telewizyjnych Telekomunikacji Polskiej mogą korzystać klienci, którzy mają plany telefoniczne u jej konkurentów. Na telewizję abonenci usług telefonicznych konkurentów narodowego operatora czekali dwa lata - pisze Rzeczpospolita.

Do tej pory problem leżał po stronie systemów informatycznych operatora. W efekcie nie było możliwe zamawianie usług telewizyjnych na liniach dzierżawionych konkurentom, a wariantu TV + Internet klient nie był w stanie uruchomić nawet jeśli chciał korzystać z oferty TP za pośrednictwem anteny satelitarnej.
Od lipca z oferty skorzystać mogą już także klienci, którzy korzystają z usług konkurentów TP. Liczba klientów telewizji TP jest obecnie szacowana na około 250 tys. Sieci kablowe obsługują w Polsce ponad 4 mln abonentów, satelitarne - około 4,5 mln.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~~  2009-07-06 21:29:37  host: 87-205-166-64.adsl.inetia.pl

    To jak abo socjalny z TP + internet od Netii na łączach TP to mogę jeszcze zamowic telewizje TP ??

  • 0

    2. ~ukenamuniu  2009-07-07 00:23:04  host: 86-143-n1.aster.pl

    pewnie możesz zamówić, ale tele-pizzę..

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-234-65-78.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.