Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telewizja Osobista Netii także na liniach TP

Telewizja Osobista Netii także na liniach TP

WitekT 21 Czerwca 2012 14:00

0 0
25. czerwca Netia zaprezentuje nową ofertę, która wprowadzi Telewizję Osobistą także na liniach należących do TP.

Oferta, którą zaprezentujemy będzie też pierwszym krokiem, zmierzającym do uspójnienia oferty Nowej Netii, czyli przede wszystkim Netii i Dialogu (ale jeszcze sprzedawanej pod osobnymi markami). Na razie mogę napisać tylko tyle, że dostęp do internetu na naszej sieci własnej będzie bardziej przystępny cenowo - pisze na firmowym blogu Netii Karol Wieczorek.

Jak dodaje, na warsztat wzięto również zapisy dotyczące długości umów lojalnościowych, jednak nie wyjaśnił co to oznacza.


Źródło tekstu: blog.netia.pl     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 1

    1. ~  2012-06-21 14:08:19  host: z36-06.opera-mini.net

    niech najpierw konsultanci przestana klamac w kwesti portow adsl2+ na infolinii... Jak wam mowia, ze sa wolne - nie wierzcie, bo zawsze tak mowia nawet jak nie sa. Netia to dno.

  • 0

    2. ~|  2012-06-21 14:11:20  host: 87-205-148-197.adsl.inetia.pl

    lol tytuł o TP a treść o Netii i Dialogu. Z czym do ludzi

  • 0

    3. ~Shadow_82  2012-06-21 14:25:31  host: 195.136.20.133

    @1: Stary - pracowalem tam kiedys... Oni nie klamia, oni po prostu nie wiedza czy maja wolne porty w danej technologii...

  • 1

    4. ~  2012-06-21 14:27:59  host: z27-14.opera-mini.net

    Telekomunikacja Polska - ponad trzy lata temu pozbylem sie tego dziadostwa. Jak slysze TP to mnie mdli .

  • 0

    5. ~  2012-06-21 14:35:11  host: 178-37-210-104.adsl.inetia.pl

    Chyba na liniach należących do orange.

  • 0

    6.  2012-06-21 14:45:17

    Czy Netia Player od Neti działałby jakbym go pożyczył od kolegi jeśli mam Neostrade?

  • 0

    7. ~zibi  2012-06-21 14:52:32  host: proxy.netia.pl

    @3 system tego nie pokazuje... @6 raczej wątpie beda umowy na 9 miesięcy na technologii CU ETTH

  • 0

    8. ~wojciech  2012-06-21 15:03:38  host: 77-253-165-173.adsl.inetia.pl

    tia... netia z wmawianiem userowi, że na bank się da nawet jak fizycznie nie ma portów (nie to, że ich brakuje - ICH NIE MA) -- radośc nie zna końca... vdsl@tp? też nie, może kiedyś...

  • 0

    9. ~zibi  2012-06-21 15:10:02  host: proxy.netia.pl

    jakby Ci płacili od sprzedaży a nie jakości też byś pomijał to czy są porty czy ich nie ma

  • 0

    10. ~pixel  2012-06-21 15:13:28  host: 77-255-24-252.adsl.inetia.pl

    też żałuję umowy z netią. Niestety, poznański konkurent INEA nie pozwala rozdzielać sygnału internetowego na komputery, więc pozostaje dno: widziane od góry (Netia) i od dołu (TPSA) :-(

  • 0

    11. ~zibi  2012-06-21 15:14:37  host: proxy.netia.pl

    ano co poradzić wiara w kablówkach pozostaje ;]

  • 0

    12. ~  2012-06-21 15:16:42  host: 178-37-210-104.adsl.inetia.pl

    @10 Co to znaczy nie pozwala? Mając do wyboru 100mbit za 90zł czy 50 za 70 vs beton w netii/tp nawet bym się nie zastanawiał.

  • 0

    13.  2012-06-21 15:19:46

    @10 ze niby w domu najzwyklejszego routera za ich modemem nie mozesz postawic ze skopiowanym MAC adresem? :O komus tam sie chce jeszcze sprawdzac TTL itp. pierdoly?

  • 0

    14.  2012-06-21 15:20:53

    @2 tytul traktuje o usludze netii (ktora wchlonie dialog) na laczach ktore uzywaja... ehhh to czytanie ze zrozumieniem...

  • 0

    15.  2012-06-21 16:47:01

    Fajnie szkoda że mam umowę i n na kartę bo tak może bym dodał tv jakby było to opłacalne :) obecnie płacę 109,90 (internet no limits + telefon no limits na stacjonarne) +20zł tv razem daje to 129,90.

  • 0

    16. ~zibi  2012-06-21 17:15:43  host: proxy.netia.pl

    @15 nie pamietam jakie kanały będą ale ta telewizja + HBO GO TV za 54,90 i 2 pierwsze miechy za 2zł, nie wiem czy cena dekoderu się zmieniła dowiem się jutro

  • 0

    17. ~Olsztyn  2012-06-21 17:30:57  host: public110603.xdsl.centertel.pl

    Oferta jak najbardziej konkurencyjna w porównaniu do tego co daje TP.

  • 0

    18. ~@1  2012-06-21 17:33:45  host: public110603.xdsl.centertel.pl

    @1 a skąd ten biedny konsultant ma wiedzieć, czy u Ciebie na wsi są wolen porty czy nie? TP nie przekazuje na bieżąco informacji opaertorom alternatywnym. Ale ty oczywiscie tego nie wiesz, a sie madrzysz, jakbyć wszystkie rozumy pozjadał. Konsultanci korzystaja z aplikacji CHECK https://netiaonline.pl/skantarek/standard/checkForm.do . Nie oczerniaj tego OPA, bo nie zasz się i Toja wypowiedź jest *** warta.

  • 0

    19. ~  2012-06-21 17:39:32  host: v11-16.opera-mini.net

    @ 18 racja, dupek się nie zna.

Dodaj swoją opinię