Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telewizja internetowa TP z poślizgiem

Telewizja internetowa TP z poślizgiem

WitekT 9 Lutego 2005 13:34

0 0
Telekomunikacja Polska przesunęła termin wprowadzenia pilotażowej usługi telewizji internetowej. Usługa przygotowywana jest dla użytkowników Neostrady.

Usługa telewizji interaktywnej oraz wideo na żądanie w wersji pilotażowej miała zostać uruchomiona jeszcze w I kwartale br. we Wrocławiu i Warszawie, a pełna oferta miała być dostępna przed wakacjami.

Tymczasem wiadomo, że wprowadzenie usługi z pewnością się przesunie. Pilotaż ma zostać uruchomiony do końca bieżącego roku. Początkowo ruszy jedynie w Warszawie. W innych rejonach kraju pojawi się znacznie później.


Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~:-(  2005-02-09 16:11:00  host: dm100.internetdsl.tpnet.pl

    a czego innego można było się spodziewać po TPSA :-(

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet