Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telewizja internetowa na Tajwanie

Telewizja internetowa na Tajwanie

WitekT 20 Sierpnia 2004 14:47

0 0

Na Tajwanie powstała jedna z największych sieci świadczących usługi IPTV - telewizji internetowej. W chwili obecnej z jej usług korzysta 30 000 użytkowników, a plany przewidują pozyskanie w ciągu roku 100 000, a za trzy lata miliona abonentów.

Firma Chunghwa Telecom to obecnie największy operator telekomunikacyjny na Tajwanie, obsługujący 3 miliony linii ADSL.
W skład wdrożonego rozwiązania wchodzi platforma Alcatela do świadczenia usług IPTV - Alcatel Open Media Platform i otwarty serwer wideo (ang. Open Video Server) oraz serwery i przystawki telewizyjne (ang. set top box) dostarczone przez firmy Acer i Ambit.

Platforma Alcatel Open Media Suite jest już komercyjnie wykorzystywana m.in. przez kanadyjskiego operatora SaskTel oraz włoskiego FastWeb, a wielu innych intensywnie testuje to rozwiązanie.

Źródło tekstu: Alcatel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-8.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet