Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Teleprzelew z limitem w Simplusie i Sami Swoi

Teleprzelew z limitem w Simplusie i Sami Swoi

WitekT 28 Listopada 2006 11:32

0 0
Od 28. listopada w Simplusie i Sami Swoi wprowadzony zostaje warunek pozostawienia na koncie użytkownika realizującego Teleprzelew kwoty w wysokości minimum 3 zł.

Przykład - przy stanie konta Użytkownika wynoszącym 10 zł może on wykonać Teleprzelew o maksymalnej wartości 7 zł. Przy próbie realizacji Teleprzelewu, który nie uwzględnia ww warunku Użytkownik otrzyma stosowny komunikat przez SMS.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~  2006-11-28 12:03:35  host: abjq77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i jeszcze w uzupełnieniu postu nr 1 dodać należy - sprzedaży aktywowanych starterów na allegro za 1 zeta.

  • 0

    3.  2006-11-28 12:08:16

    taki już jest ten Polkomtel.dlatego ja polecam wam tak-taka lub heyah.

  • 0

    4. ~remik  2006-11-28 12:09:46  host: chello087206151164.chello.pl

    no to jest właśnie cały Polkomtel. Kombinują jak koń pod górę, żeby swoim klientom nie ułatwić zbytnio życia. I żeby nie było zbyt różowo. Żenua :)

  • 0

    5. ~alma  2006-11-28 12:17:06  host: 212.160.172.70

    a który prepaid oprócz simplus i SS ma teleprzelew??? więcej obiektywizmu Panowie; a tak na marginesie bardzo fajna usługa i często z niej korzystam. pzdr

  • 0

    6.  2006-11-28 12:18:44

    dobrze, że jest wybór i są inni operatorzy.A Simplus podobnie jak Sami Swoi miał od początku pod górke.

  • 0

    7. ~Paweł  2006-11-28 12:20:23  host: bpl147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~2 tak, tak. Już pan "jazbal" nie posprzedaje odpalonych starterów w 90gr na koncie... Wzięli się za niego! :D

  • 0

    8. ~  2006-11-28 12:44:40  host: 193.69.116.81

    co za chora siec...

  • 0

    9. ~alma  2006-11-28 12:44:59  host: 212.160.172.70

    a który prepaid oprócz simplus i SS ma teleprzelew??? więcej obiektywizmu Panowie; a tak na marginesie bardzo fajna usługa i często z niej korzystam. pzdr

  • 0

    10. ~orzeuek  2006-11-28 13:13:52  host: host-ip5-91.crowley.pl

    eee tam zaraz chora. głąby jesteście i tyle, że narzekacie. było dobrze i się skończyło. nie raz kupowałem starter za 9PLN, aktywowałem rozmowy za 5gr, po paru dniach się kończył pakiet i 3pln przelewałem na swojego głównego simplusa a pozostałe - niecałe 1pln zużywałem i karta szła do kosza :) A sim+ miał jedną aktywację więcej do statystyk ;)

  • 0

    11.  2006-11-28 13:29:29

    Powiedzmy sobie szczerze, jest to zabieg głównie przeciwko cwaniaczkom z Allegro.

  • 0

    12. ~sympatyczny  2006-11-28 13:34:02  host: chello081018196007.chello.pl

    Neo, remik, *8: hipokryci. co jest chorego w tym ze ktos sie broni przed naduzyciami?

  • 0

    13. ~dt  2006-11-28 13:35:58  host: wap.plusgsm.pl

    Ale macie problem. Prawda jest taka ze nie macie takiej uslugi i to jest zrodlem waszych komentarzy. Dla normalnego uzytkownika ta zmiana jest bez znaczenia.

  • 0

    14.  2006-11-28 14:30:54

    a niedługo rocznica wielkiego padnięcia platformy Simplusa.

  • 0

    15. ~  2006-11-28 18:46:05  host: p07-02.opera-mini.net

    Zlodziejowi zawsze malo...

  • 0

    16. ~remik  2006-11-28 19:40:08  host: chello087206151164.chello.pl

    myślę że plus się rozwinie w tych ograniczeniach bo niby czemu ktoś ma nadużywać Plusa kupując starter za 9 i aktywując 1oo minut rozmów po 5 gr minuta?. Pewnie wprowadzą taki warunek, że z promocji "niemożliwe a jednak" będzie można skorzystać dopiero po doładowaniu kwotą minimum 25 zł. Ojej nie wiem czy nie podpowiedziałem Plusowi jak się obronić przed naciągaczami ;) Ale może nikt z Plusa tego nie przeczyta hehe.

  • 0

    17. ~r  2006-11-28 19:44:44  host: chello087206151164.chello.pl

    no ale pewnie 15 stycznia zakończą tą "niemożliwą" promocję i nie będzie problemu

  • 0

    18. ~  2006-11-29 21:22:26  host: dvb190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przy 3 zł na koncie mogli przynajmniej znieść lub zmniejszyć opłatę za potwierdzenie.

  • 0

    19. ~kferro  2006-12-01 18:15:01  host: abuz17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak, to już można nazwać kradzieżą. Brak możliwości dysponowania swoim mieniem, zmiana warunków trwania umowy, to są chwyty godne jednego operatora w tym kraju. Zarząd "Plus" złodziejem jest i tyle.

  • 0

    20. ~  2007-03-10 01:41:10  host: chello087206161180.chello.pl

    no właśnie zlikwidowali teleprzelew w sami swoi, kij im w przełyk

  • 0

    21.  2007-05-11 17:21:14

    Pojebani - kupilem specjalnie karte 100 pln zeby z resztka przeslac sobie na moj zloty nr SS! i co i nie da sie!!!! Wyłączyli ćpuny :(:(:(:(:

Dodaj swoją opinię