Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telepolisowy św. Mikołaj rozdaje prezenty!

Telepolisowy św. Mikołaj rozdaje prezenty!

WitekT 24 Grudnia 2013 22:26

15 14
Ho, ho, ho! Wszyscy grzeczni czytelnicy dostają w prezencie na Święta Konto Premium od telepolisowego św. Mikołaja!



Wszyscy użytkownicy, którzy byli zarejestrowani w serwisie, otrzymali Konto Premium na 48 godzin. Jeżeli ktoś już miał wykupione takie konto, to jego abonament został przedłużony o ten czas. Tych, którzy nie byli zarejestrowani, zachęcamy do założenia konta już teraz - może prezent przyjdzie następnym razem. :-)

Ho, ho, ho! Wesołych Świąt! :-)

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: telepolis.pl

w sumie: 127
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    132. ~a ja wolę siedzieć tutaj !!!  2013-12-26 15:13:50  host: public-gprs516816.centertel.pl

    Choć nie mam konta na tym serwisie telekomunikacyjnym, to i tak tutaj często zaglądam. Z strony telepolis.pl ko rzystam kilka lat ,lubię wiedzieć co się dzieje na rynku sieci komórkowych w Polsce !!!.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    133. ~gosciu  2013-12-26 15:28:46  host: ip-93-154-208-223.free.aero2.net.pl

    telix.pl tez jest spoko. jak tak dalej bedzie szedl rozwoj tego portalu to bedie kolko wzajemnej adoracji

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    134.  2013-12-26 15:37:42

    gosciu: że zamykamy czasem jakiś artykuł? Proszę Cię... ;-) Telix też nie będzie miał żadnych perspektyw rozwoju bez pieniędzy. Widzisz u nich jakieś wywiady, felietony? Nawet testów mają mniej od nas...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    135. ~  2013-12-26 15:47:54  host: n14-06-04.opera-mini.net

    gościu co ty pieprzysz telix dla telepolis do pięt nie dorasta

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    136.  2013-12-26 16:24:38

    Wesołych Świąt całej ekipie Telepolis!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    137.  2013-12-26 16:25:43

    witek tak się zafixował natego piataka że nie zauważył jak mu konkurencja odjeżdża

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    138.  2013-12-26 17:12:58

    Jakoś tak głupio wyglądam bez gwiazdki przy nicku :P.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    139.  2013-12-26 17:25:19

    wypasiony: a która i w jaki sposób? :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    140.  2013-12-26 17:42:47

    Wszystkiego dobrego teleplay ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    141. ~  2013-12-26 18:41:57  host: cpc2-kemp6-2-0-cust122.9-2.cable.virginm.net

    co daje to konto? - zgadzam się z aroma opiniami, ze 48 godzin (ledwie) to dziwaczny prezent...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    142.  2013-12-26 18:49:51

    141: odpowiedź na Twoje pytanie padła w komentarzach - wystarczy przeczytać. Skoro 48 godzin to za mało, to ile powinniśmy dać za darmo i dlaczego?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    143. ~Calm7  2013-12-26 21:13:00  host: n11-10-01.opera-mini.net

    A rózgi będą..? ;-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    144.  2013-12-26 21:23:45

    Ja osobiście czytam ten portal bo lubię. To czy mam premium czy nie nie ma dla mnie znaczenia. Ludzie wyluzujcie - Święta są.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    145. ~Calm7 * Uważajcie na ZIELONE !  2013-12-26 21:29:13  host: n11-10-01.opera-mini.net

    Święta, święta, i po świętach :-D Jutro do pracy! * PS. 144). Ja nie tylko lubię go czytać, ale bana nie dostaję, więc nie wysiadam, ciągle zostaję ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    146.  2013-12-26 23:14:28

    Jeśli dostałem prezent to fajnie, jeśli nie to trudno. Mówiąc szczerze, nawet nie sprawdzilem ;D

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    148. ~mkkot  2013-12-27 01:10:24  host: n13-03-02.opera-mini.net

    Witek, szczerze, zamknij kazdy news na 24h i daj te premiumy po 5-10zl na rok, ja bym to wziął.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    149. ~  2013-12-27 10:51:58  host: user-94-254-147-29.play-internet.pl

    Ja mam jeszcze konto premium, ale wolę być wylogowany i wspierać serwis reklamami

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    150.  2013-12-27 12:59:35

    Niektórym się w tyłku poprzewracało... Polska-dziwny naród. Wszystko chcieliby za darmo i na całe życie i to musieliby się jeszcze zastanawiać. Szkoda słow. Witku, powinieneś zablokować możliwość komentarzy ( chociaz wiem, że to podręca atmosferę i wejścia na stronę ). Można wyjść z siebie dosłownie jak czyta się komenty niektórych...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    151.  2013-12-27 13:32:37

    Dostałem Premium. Dzięki