Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TELEPOLIS.PL szuka pracownika do warszawskiego biura

TELEPOLIS.PL szuka pracownika do warszawskiego biura

WitekT 7 Czerwca 2010 11:53

0 0

Szukasz pracy w Warszawie? Interesujesz się telekomunikacją? Może chciałbyś pracować w TELEPOLIS.PL?

TELEPOLIS.PL szuka pełnoetatowego pracownika do biura w Warszawie. Obowiązki - codzienna praca redakcyjna, czyli opracowywanie wiadomości i artykułów dotyczących rynku telekomunikacyjnego, testowanie sprzętu, pomoc czytelnikom w komentarzach i na forum, itp.

Wymagania:
znajomość podstaw technicznych działania sieci telekomunikacyjnych i bieżących wydarzeń na światowym rynku,
znajomość technicznego angielskiego,
znajomość obsługi podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint),
lekkość w posługiwaniu się poprawną polszczyzną.

Dodatkowe umiejętności, które będą mile widziane:
doświadczenie w pisaniu tekstów (publikacje w prasie lub Internecie),
umiejętność montażu filmów i obróbki zdjęć,
znajomość podstaw języka HTML,
znajomość podstaw ekonomii i rachunkowości (wskaźniki finansowe),
znajomość technicznego francuskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego.




Co oferujemy:
pracę w miłym zespole w centrum Warszawy,
elastyczny czas pracy,
ciekawe możliwości rozwoju i nauki rzemiosła dziennikarskiego,
atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności i postępów.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na adres . Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty, na które czekamy do końca czerwca.

CV musi zawierać dopisek Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 203
  • -1

    189. ~simplusowiec  2010-06-08 17:17:31  host: dynamic-78-8-84-152.ssp.dialog.net.pl

    a jakie wynagrodzenie pewnie 1300 brutto :P

  • 0

    190. ~  2010-06-08 17:54:43  host: wapgw3.wapgw.era.pl

    1300 to sami sobie moga pracowac w warszawie... min to 4000zl ...

  • 0

    191. ~fism  2010-06-08 18:59:36  host: 83-238-229-159.adsl.inetia.pl

    190 komentarzy osób, z których ci najgłośniej krzyczący na pewno nawet nie rozważają wzięcia udziału w konkursie, heh ;)

  • 0

    192. ~edmund  2010-06-08 19:04:02  host: 093105117048.siedlce.vectranet.pl

    Dla mnie najciekawsze to będzie, że tutaj sobie zawsze piszemy (my czytelnicy) na Ty np z Witkiem a później w garniturze kulturalnie proszę pana jak to na rozmowie :) a jeśli po udanej to znowu na Ty ;)

  • 0

    193. ~Chincik  2010-06-08 19:19:50  host: 48-mo4-1.acn.waw.pl

    Ja chincik psijechal z chin, ja chsiec podjac placa w telepolis, ja znac rinek ja praciowac w fokśkion ja uciec i szkiac lepsiejsa placa ja placiowac za najmneijsia klajowa mogie placiowac po 20 godzina wisilam CV postrofienia dla polaki dobry narod ale zlodzieje

  • 0

    194. ~draw  2010-06-08 19:44:23  host: public8949.xdsl.centertel.pl

    Do 174 LuiN Nie ma nic złego. Smieszy mnie jednak poszukiwanie 1 pracownika na taką skalę. Gdyby to jeszcze było eksponowane stanowisko, to bym to zrozumiał, ale jak widać chodzi -przepraszam za zwrot- o "szaraczka".

  • 0

    195.  2010-06-08 20:01:25

    draw: po pierwsze - mieliśmy schować gdzieś głęboko link? Danie newsa to jakaś wielka skala? Możesz wyjaśnić? Po drugie - nigdy nie byliśmy typowym portalem, zawsze byliśmy i bedziemy "nietypowi".

  • 0

    196. ~edmund  2010-06-08 20:10:28  host: 093105117048.siedlce.vectranet.pl

    Trochę na dyskusja jest bez sensu. Portal szuka pracownika, gdzie ma o typ napisać? Chyba logiczne, że na portalu. Chcą mieć wybór spośród wielu kandydatów więc wielu kandydatom pozwalają poznać ofertę i nie ma tu nic dziwnego. To nie jest ogromna korporacja która co miesiąc zatrudnia 150 osób więc zatrudnienie każdej kolejnej jest ważne, wybór jest trudny i trzeba mieć z czego wybierać. Poza tym uważam, ze osoby które biją tu najwięcej piany o sposób ogłoszenia i pieniądze nawet nie wyślą cv.

  • 0

    197. ~  2010-06-08 21:25:54  host: chello089075042080.chello.pl

    Praca ok ale to Warszawka wiec powinniscie dodawać super bonus za prace w uragajacych warunkach :D Tak btw mam pytanie czy nowy pracownik bedzie mial Admina na forum bedzie mogl banowac usuwac niewygodne wiadomosci oraz najwazniejsze CZY BEDZIE MIAL DOSTEP DO ELYTARNEGO KLUBU VIP NA FORUM :d

  • 0

    198. ~nigel  2010-06-09 01:37:36  host: valhalla.waw.pl

    Są jakieś perspektywy awansu? ;)

  • 0

    199.  2010-06-09 07:51:22

    ~draw - wiesz co mnie śmieszy? wczorajszych 10, może 15 maili jakie dostałem z zaproszeniem do skorzystania z usług firm, które je przysyłają... oprogramowania specjalnie dla mie np. a jak odpowiadam z zapytaniem o cenę systemu do robienia tego co robię, to nie mają ojęcia o czym mówię. A jak już ktoś się odważy zaptać, to zwykle - czy jest na to rynek w kraju? Tylko co mnie to obchodzi? Podanie informacji we własnym serwisie o tym, ze się poszukuje pracownika to nic dziwnego i nic w tym śmiesznego.

  • 1

    200. ~neo  2010-06-09 16:49:36  host: user-109-243-15-39.play-internet.pl

    Szkoda, że nie telepraca przez net :) no i niestety nie byłbym w stanie pracować charytatywnie, wszyscy dookoła chcą tylko kasy ;) a rozumiem, że Redakcja krezusem raczej nie jest - każdy orze jak może. Ważne że w ogóle jest i może ktoś się skusi komu pasuje przynajmniej na dobry początek.

  • 0

    201.  2010-06-09 17:02:40

    Skąd się wszystkim bierze, że mają pracować charytatywnie??? No już nie wiem jak mam napisać, że płaca będzie UCZCIWA.

  • 0

    202. ~T Mobile  2010-06-09 18:32:18  host: 51.v47.interkam.pl

    @182 :D

  • 0

    205. ~Octopus  2010-06-11 10:25:53  host: 82-210-131-229.home.aster.pl

    hmmm przedszkole ?

  • 0

    206. ~  2010-06-11 16:00:25  host: 199.67.203.142

    Artykuł sugeruje jakoby były biura w innych metropoliach, tak więc ja poczekam jak będzie rekrutacja do biura paryskiego

  • 0

    207. ~  2010-06-14 10:05:10  host: ip-94-42-51-246.multimo.pl

    Jakiego rodzaju umowę oferujecie?

  • 0

    208.  2010-06-14 22:10:26

    Niestety, ale za rok to byłbym zainteresowany ;)

  • 1

    209. ~qwerty  2010-06-15 07:52:16  host: 77-253-34-213.adsl.inetia.pl

    Wygląda na to że Witek padł ofiarą własnych dzieci-neostrady. Zazwyczaj dzieci ręką w rękę oceniali każdy ruch operatora - w roli samozwańczych mietków-ekspertów. A teraz - no cóż... kto mieczem wojuje od miecza ginie :) Pozdrowienia dla redakcji.

  • 0

    210.  2010-06-15 17:19:38

    He, he. Z tym "ginięciem" to przegięcie :) Ale gdzie drwa rąbią tam drzazgi i wióry lecą, taki biznes. A swoją drogą "mietek-ekspert" to w skrócie (teraz taka moda) to m-e....

Dodaj swoją opinię