Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TELEPOLIS.PL pyta o przenośność

TELEPOLIS.PL pyta o przenośność

WitekT 8 Października 2005 00:27

0 0
Już 10. października abonenci poczują wolność - kończy się 34-miesięczny okres zawieszenia prawa do przenoszenia numerów. Z tej okazji zadaliśmy przedstawicielom operatorów i regulatora rynku kilka ciekawych pytań.

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Wywiady, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 9
  • 0

    1. ~  2005-10-08 11:32:58  host: 193.69.116.54

    Serwis m.Telepolis.pl nie dziala - Baza sql lezy !!! Kiedy zadziala ???

  • 0

    2.  2005-10-08 12:00:08

    Dzięki za zwrócenie uwagi - już działamy, zaraz powinno chodzić. :)

  • 0

    3. ~  2005-10-08 13:14:46  host: wap.plusgsm.pl

    U gory linki Wiadomosci,Artykuly,Telefony sa nie aktywne !!! Jakis blad jeszcze siedzi ze te buttony nie dzialaja

  • 0

    4.  2005-10-08 13:42:03

    dzieki, juz poprawione

  • 0

    5. ~  2005-10-08 13:48:56  host: gprs5.plusgsm.pl

    To ja Szalony :) Piszę to bo ma mobilnej wersji Nazwa Nicka gdzieś ginie :-) Mi linki u góry Wiadomości i Telefony nadal nie działają a Artykuły już tak :)

  • 0

    6. ~poznaniak  2005-10-08 14:07:05  host: c17-213.icpnet.pl

    A co z numerami stacjonarnymi?!

  • 0

    7.  2005-10-08 14:09:21

    poznaniak: od 1. stycznia.

  • 0

    8.  2005-10-08 15:15:02

    Szalony: jak mozesz to wez napisz mi jakos wiecej w czym problem, bo nie widze.. najlepiej na maila

  • 0

    9. ~  2005-10-08 22:07:24  host: gprs1.plusgsm.pl

    Szalony :-) Teraz nie mam dostępu do www :) Już jest ok z tymi buttonami ale jeszcze tylko jak się wejdzie w newsa to wtedy link Wiadomosci jest nie aktywny i trzeba wracać klawiszew powrót by wiadomości czytać . Pozdrawiam :)

Dodaj swoją opinię