Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TELEPOLIS.PL patronem medialnym konkursu iPlus

TELEPOLIS.PL patronem medialnym konkursu iPlus

WitekT 3 Października 2005 23:19

0 0
TELEPOLIS.PL objął patronat medialny nad konkursem zorganizowanym dla użytkowników usługi iPlus w Plus GSM.

W konkursie wygrać można kartę SonyEricsson GC89 bądź jednego z 50 iPodów. Szczegóły konkursu na stronie www.iplus.pl.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~pedros77  2005-10-04 00:25:35  host: host-81-190-158-169.olsztyn.mm.pl

    No to gratulacje...

  • 0

    2.  2005-10-04 00:49:57

    hehehe ;) Telepolis ma te znajomości widać ;)...

  • 0

    3.  2005-10-04 09:10:58

    no no... niezle...

  • 0

    4. ~  2005-10-04 09:46:54  host: external.ciech.waw.pl

    Witek: gratuluję.

  • 0

    5. ~pyp  2005-10-04 10:48:22  host: 212.160.116.244

    Gartulacje, Gratulacje.

  • 0

    6. ~Kylo  2005-10-04 11:20:32  host: pc210.zs1.lublin.pl

    Widać właśnie jak telepolis.pl faworyzuje Plus gsm...

  • 0

    7.  2005-10-04 11:37:32

    Dlaczego niby faworyzuje Plus GSM? Ostatnio był konkurs z byłą Ideą i czy to oznaczało, że ich faworyzuje? Nie. To może i Nokięfaworyzuje, bo na forum wyświetlany jest konkurs Nokii?

  • 0

    8.  2005-10-04 16:07:52

    Kylo: nikt tu nikogo nie faworyzuje.. sprawy patronatu czy konkursow to zupelnie inna sprawa niz prezentowanie informacji w newsach.. A poza tym zadnego operatora nie oszczedzamy, jesli robi cos "zlego"

  • 0

    9. ~  2005-10-04 22:39:37  host: gprs5.plusgsm.pl

    Telepolis wybija sie wsrod portali Telekomunikacyjnych in :) Gratuluję rozwoju

  • 0

    10. ~margeo  2005-10-04 23:26:13  host: c120-55.icpnet.pl

    Do WitkaT: Wybacz,ze w tym miejscu,ale.. mam pytanie-zarejestrowalem sie na forum,jednak do chwili obecnej nie dostalem maila z Telepolis,wiec nie moge dokonczyc logowania-co moge zrobic?poprostu czekac?Pozdrawiam :)

  • 0

    11.  2005-10-04 23:38:14

    Kylo: trochę nam smutno, że tak uważasz. Zapraszam do polemiki na forum, z pewnością wszystko sobie wyjaśnimy. Teraz trudno mi odpowiadać na argumenty w stylu "bo tak"...

  • 0

    12.  2005-10-04 23:39:49

    margeo: już Cię ręcznie zatwierdziłem, więc nie musisz klikać w nic w mailu, jakby ewentualnie przyszedł. Zapraszam do logowania. :)

  • 0

    13.  2005-10-04 23:48:19

    WitekT: DZIEKI :)

  • 0

    14.  2005-10-05 00:03:06

    margeo: do usług. :)

Dodaj swoją opinię