Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TELEPOLIS.PL patronem medialnym konferencji "Własność intelektualna a nowe technologie"

TELEPOLIS.PL patronem medialnym konferencji "Własność intelektualna a nowe technologie"

sirmark 4 Października 2009 16:45

0 0

TELEPOLIS.PL jest patronem medialnym konferencji Własność intelektualna a nowe technologie, organizowanej przez MM Conferences.

Konferencja odbędzie się w dniach 6-7. października w Businessman Institute w Warszawie.

Spotkanie poprowadzą znakomici specjaliści omawianej dziedziny prawa, praktycy i zwolennicy zmian na rzecz skutecznej regulacji nowych mediów przez prawo autorskie i inne akty prawne.

Warsztaty zostały zorganizowane, aby przekazać praktyczną wiedzę oraz wyjaśnić wątpliwości, jakie nasuwają się w trakcie korzystania z zasobów Internetu, a także prowadząc działalność w tym obszarze.
Dozwolony użytek w obliczu nowych technologii - aktualny stan prawny i wyzwania na przyszłość omówi Piotr Dynowski, Bird&Bird
O Roli ZAiKS-u w zakresie zbiorowego zarządzania prawami autorskimi opowie Prof. Henryk Kuźniak, Wiceprzewodniczący, Stowarzyszenie Autorów ZAIKS
Marcin Serafin, Prawnik, Kancelaria Prawna Maruta i Wspólnicy Spółka Jawna przedstawi nowe trendy w telefonii komórkowej, natomiast Roman Bieda, Prawnik, Kancelaria Prawna Maruta i Wspólnicy Spółka Jawna pokaże jakie są praktyczne aspekty funkcjonowania serwisów internetowych i odpowiedzialności ich administratorów (w tym Web 2.0)
Katarzyna Ślaska, Biblioteka Narodowa poruszy zagadnienia związane z licencjami na publikacje cyfrowe, a także omówi nielegalną dystrybucję w internecie
Kwestie prawne związane z nowymi technologiami - Małgorzata Darowska, Kancelaria Prawnicza Salans.

Główne zagadnienia:
Dozwolony użytek w obliczu nowych technologii - aktualny stan prawny i wyzwania na przyszłość
Słowa klucze w reklamach wyszukiwarkowych
Nowe trendy w telefonii komórkowej
Ochrona dóbr osobistych w Internecie
Przyszłość płatnej prasy w internecie
Rola ZAiKS-u w zakresie zbiorowego zarządzania prawami autorskimi
Książka w internecie - rodzaje i formaty publikacji w internecie, licencje na publikacje cyfrowe

Szczegółowy program konferencji i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.mmcpolska.pl .

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1.  2009-10-04 17:18:27

  a mialem juz nadzieje, ze Ci wszyscy z zaiksu wymarli :~~

 • 0

  2. ~nick  2009-10-04 23:28:44  host: dhr70.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Musiałbym być wybitnie naiwny gdybym liczył na to że patron medialny tej konferencji wyleje tony pomyj na prawach autorskich, zaiksach i innych tego typu oszołomach...

 • 0

  3.  2009-10-04 23:33:18

  nick: my tu nie jesteśmy od wylewania pomyj - jak Ty to robisz w swoich komentarzach. My jesteśmy od merytorycznego i suchego opisywania faktów. W przeciwieństwie do Ciebie nie wyznajemy zasady, że jeżeli fakty są przeciwko Tobie, to tym gorzej dla faktów.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet