Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TELEPOLIS.PL patronem medialnym konferencji "Własność intelektualna a nowe technologie"

TELEPOLIS.PL patronem medialnym konferencji "Własność intelektualna a nowe technologie"

sirmark 4 Października 2009 16:45

0 0
TELEPOLIS.PL jest patronem medialnym konferencji Własność intelektualna a nowe technologie, organizowanej przez MM Conferences.Konferencja odbędzie się w dniach 6-7. października w Businessman Institute w Warszawie.

Spotkanie poprowadzą znakomici specjaliści omawianej dziedziny prawa, praktycy i zwolennicy zmian na rzecz skutecznej regulacji nowych mediów przez prawo autorskie i inne akty prawne.

Warsztaty zostały zorganizowane, aby przekazać praktyczną wiedzę oraz wyjaśnić wątpliwości, jakie nasuwają się w trakcie korzystania z zasobów Internetu, a także prowadząc działalność w tym obszarze.

Dozwolony użytek w obliczu nowych technologii - aktualny stan prawny i wyzwania na przyszłość omówi Piotr Dynowski, Bird&Bird
O Roli ZAiKS-u w zakresie zbiorowego zarządzania prawami autorskimi opowie Prof. Henryk Kuźniak, Wiceprzewodniczący, Stowarzyszenie Autorów ZAIKS
Marcin Serafin, Prawnik, Kancelaria Prawna Maruta i Wspólnicy Spółka Jawna przedstawi nowe trendy w telefonii komórkowej, natomiast Roman Bieda, Prawnik, Kancelaria Prawna Maruta i Wspólnicy Spółka Jawna pokaże jakie są praktyczne aspekty funkcjonowania serwisów internetowych i odpowiedzialności ich administratorów (w tym Web 2.0)
Katarzyna Ślaska, Biblioteka Narodowa poruszy zagadnienia związane z licencjami na publikacje cyfrowe, a także omówi nielegalną dystrybucję w internecie
Kwestie prawne związane z nowymi technologiami - Małgorzata Darowska, Kancelaria Prawnicza Salans.

Główne zagadnienia:
Dozwolony użytek w obliczu nowych technologii - aktualny stan prawny i wyzwania na przyszłość
Słowa klucze w reklamach wyszukiwarkowych
Nowe trendy w telefonii komórkowej
Ochrona dóbr osobistych w Internecie
Przyszłość płatnej prasy w internecie
Rola ZAiKS-u w zakresie zbiorowego zarządzania prawami autorskimi
Książka w internecie - rodzaje i formaty publikacji w internecie, licencje na publikacje cyfrowe

Szczegółowy program konferencji i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.mmcpolska.pl .

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1.  2009-10-04 17:18:27

  a mialem juz nadzieje, ze Ci wszyscy z zaiksu wymarli :~~

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2. ~nick  2009-10-04 23:28:44  host: dhr70.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Musiałbym być wybitnie naiwny gdybym liczył na to że patron medialny tej konferencji wyleje tony pomyj na prawach autorskich, zaiksach i innych tego typu oszołomach...

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  3.  2009-10-04 23:33:18

  nick: my tu nie jesteśmy od wylewania pomyj - jak Ty to robisz w swoich komentarzach. My jesteśmy od merytorycznego i suchego opisywania faktów. W przeciwieństwie do Ciebie nie wyznajemy zasady, że jeżeli fakty są przeciwko Tobie, to tym gorzej dla faktów.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-211-26-114.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet