Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TELEPOLIS.PL patronem medialnym konferencji o MVNO

TELEPOLIS.PL patronem medialnym konferencji o MVNO

WitekT 9 Stycznia 2007 11:56

0 0

TELEPOLIS.PL objął patronat medialny nad konferencją MVNO, Perspektywy rozwoju rynku operatorów wirtualnych w Polsce, która odbędzie się w dniach 26-28. lutego w warszawskim hotelu Bristol. Konferencja organizowana jest przez Institute for International Research.

Coraz odważniejszym poczynaniom potencjalnych MVNO sprzyja aktywna polityka liberalizacji regulatora. Jak pokazują doświadczenia rynków zachodnich wirtualne sieci są naturalną konsekwencją ewolucji rynków telefonii mobilnej. Konferencja, gromadząca przedstawicieli środowisk biznesowych zainteresowanych problematyką MVNO, stanowić będzie doskonałą okazję do dyskusji o realnych szansach powodzenia wirtualnych przedsięwzięć w Polsce.

Na konferencji zaprezentowane zostamą analizy uwarunkowań prawnych i regulacyjnych istotnych dla MVNO, będą omówione specyfiki ekonomiczne i technologiczne polskiego rynku telekomunikacyjnego w kontekście możliwości świadczenia nowych usług w telefonii mobilnej. Wśród wielu zagadnień poruszanych w trakcie spotkania będą między innymi zasady współpracy operatorów, modele i strategie biznesowe, scenariusze i rozwiązania marketingowe dla rynku MVNO.




Zagraniczni goście konferencji, reprezentanci międzynarodowych operatorów telekomunikacyjnych podzielą się swoim doświadczeniem, udzielą rad i przedstawią wnioski z lekcji MVNO płynących z rynku europejskiego.

Szczególnej uwadze polecamy tematykę dnia specjalnego konferencji - Launching MVNO. Developing Effective Business Models and Successful Partnerships - 28. lutego. Będzie to całodniowe seminarium dedykowane wszystkim podmiotom rynkowym planującym działalność pod szyldem MVNO. Seminarium poprowadzą doświadczeni eksperci brytyjskiej firmy doradczej Redbox Consulting specjalizującej się w strategii i marketingu usług telekomunikacyjnych.

Więcej informacji na stronie www.iir.pl.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2007-01-09 12:37:17

    No i piknie :)

  • 0

    2.  2007-01-09 13:01:39

    Nie zapijcie tam w bristolu :D

  • 0

    3.  2007-01-09 14:25:47

    br> nie potrzebne jest przed 3 akapitem ;]

  • 0

    4.  2007-01-09 14:32:34

    Jedi: już poprawione - dzięki! ;)

  • 0

    5. ~piti110  2007-01-09 14:53:47  host: 83.238.70.51

    zabalują HOPOKI

  • 0

    6.  2007-01-09 14:56:36

    nono "HOPOKI" tylko uwaga z % na takich konferencjach najlepsza jest impreza na koncu...

  • 0

    7. ~123  2007-01-09 18:41:23  host: feg2.internetdsl.tpnet.pl

    http://www.egospodarka.pl/19538,Beda-nowe-numery-telefonow,1,38, 1.html

  • 0

    8.  2007-01-09 19:24:15

    7. stara informacja to po pierwsze, po drugie po kit dajesz tu linka, co to ma do tematu?

  • 0

    9. ~Hot  2007-01-09 20:17:42  host: ogorek.akron.net.pl

    A kiedy telepolis.pl obejmie patronatem swój własny serwer? Jakies 3 tygodnie temu Witek pisał że na pewno w starym roku albo coś podobnego ;-) Perfekciany strasznie się ślimaczy...

  • 0

    10.  2007-01-09 20:27:48

    Hot: powiem tylko tyle - dziś na konto firmy leasingowej wpłynęła pierwsza rata płatności za nowy, dodatkowy serwer. Czekamy teraz na ruch Comarchu...

  • 0

    11. ~jojo  2007-01-09 22:33:33  host: efi99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam tylko nadzieję, że ruch Comarchu będzie trochę szybszy niż obecne działanie serwera. ;-)

  • 0

    12. ~ja  2007-01-09 22:37:25  host: host-d9adacc1.elsat.net.pl

    male info w stylu promocja plusa X ;) Heyah przedluzylo pakiety... tym razem do 2008r

  • 0

    13.  2007-01-09 23:28:03

    No właśnie,bo mi serwer telepolis.pl zaczyna działać po 23.00 Życzę z całego serca, żeby patron medialny nie dał ciała z ....szybkim serwisem prasowym

  • 0

    14. ~marcin  2007-01-10 20:21:15  host: eds138.internetdsl.tpnet.pl

    Panie Witku, chcialbym zapytac o stronke telepolis, i cos mi sie wydaje ze cos wszystko strasznie od jakiegos czasu zwolnilo, nie kiedy stronki laduja mi sie bardzo dlugo, i tak odczuwam ze coraz czesciej wlasnie tak mam. Takie mam wrazenie, bo wczesniej jakies np pol roku temu wydaje mi sie ze o wiele szybciej wczytywaly mi sie stronki;) Pozdro

  • 0

    15. ~marcin  2007-01-10 20:25:23  host: eds138.internetdsl.tpnet.pl

    Kurcze ale napisalem komentarz:P powyzej:=) Za duzo tych odczuc i takich tam:P:D

  • 0

    16.  2007-01-10 20:27:45

    marcin: dodatkowy serwer już w drodze, będzie lepiej.

  • 0

    17. ~marcin  2007-01-10 20:32:12  host: eds138.internetdsl.tpnet.pl

    Czyli sluszne mialem odczucia:D. Ale fajnie ze nowy juz w drodze:), bo stronka jest , od ktorej chyba sie juz uzaleznilem:D. Najlepsza wg mnie od wszystkich ktore sa poswiecone telekomunikacji, ale to takie moje skromne zdanie;). Czesc

  • 0

    18. ~Jural  2007-01-11 02:04:37  host: 82.160.20.5

    Cóż ja za dnia czytam telix i gsmonline, a dopiero w nocy Telepolis :D Inaczej się nie da...

Dodaj swoją opinię