Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TELEPOLIS.PL na Twitterze, Blipie i Facebooku

TELEPOLIS.PL na Twitterze, Blipie i Facebooku

WitekT 29 Marca 2010 17:23

0 0

Zapraszamy na nasze strony w serwisach społecznościowych - od dziś TELEPOLIS.PL ma swoje oficjalne profile na Twitterze, Blipie i Facebooku.

Profile na Twitterze i Blipie mają charakter informacyjny - w skrócie prezentujemy tam wszystkie wiadomości. Dzięki temu nasi stali czytelnicy, którzy lubią korzystać z tych serwisów, będą mogli być na bieżąco z ważnymi wydarzeniami w branży.




Z kolei Fan Page na Facebooku będzie miał trochę innych charakter - będą tam promowane nasze własne, najciekawsze materiały. Będą pojawiać się też informacje, które nie znajdą się w głównym serwisie ze względu na ich "lekki" charakter, jak chociażby uchylanie rąbka pracy redakcji.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 139
  • -1

    122. ~SE fan  2010-03-30 22:46:09  host: 109.243.85.196

    74. NG: "Teraz wszyscy są na facebooku - począwszy od Lady Gaga a skończywszy na hurtowni opakowań z Pcimia." - wyobraź sobie że jesteś w mylnym błędzie - np. ja i moja Firma nie jesteśmy i nie zamierzamy być na jakimś tam facebooku, czyżbyśmy zatrzymali się w średniowieczu? pocieszę cię że - mimo to - doskonale radzimy sobie i bez jakiegoś facebooka.

  • 1

    123. ~wilk100  2010-03-30 22:56:44  host: host-217-172-241-120.gdynia.mm.pl

    Wybaczcie ale czy wielu osobom za przeproszeniem zal dupe sciska ? .Co w tym złego ze portal jest na spolecznosciowkach? Czy telepolis fotografuje sie w lustrze w kiblu czy na tle mebloscianki w bialych kozaczkach w pokoju? To ze chca trafic do wiekszej liczby ludzi to normalne. Co maja byc enklawa dla wybranych ? Jakos tego zrozumiec nie moge. Nie korzystam z NK bo mnie to nie interesuje ale zaczalem korzystac z tweeta z tego wzgledu ze masa portali o telefonach/pda wypuszcza tam newsy i jest wygodniej to czytac. Zreszta : nie chcesz nie korzystaj , od tego masz strone.

  • -1

    124. ~SE fan  2010-03-30 23:25:08  host: 188.33.121.199

    moim skromnym zdaniem dzięki użytkownikom tychże portali tzw. społecznościowych, którzy zauważą telepolis zacznie się napływ buractwa na telepolis.pl i z porządnego serwisu zrobi się bagno typu onet.pl czy interia.pl :( wielka szkoda, a nawet jak już ktoś pisał: żal.pl

  • 1

    125.  2010-03-31 01:15:23

    #120. juz to poprawilem. #124. uwazasz sie za jasnowidza? a 6 wygrywajacych liczb w lotto mozesz mi podac? tylko na priv ;)

  • 0

    126. ~darek  2010-03-31 04:25:18  host: 87-79-n2.aster.pl

    >>>>>WESOŁEGO>>ALLELUJA!!>>>>&g t;>,

  • 1

    127. ~NG  2010-03-31 07:28:25  host: 109.243.62.104

    122 - Tak. Zatrzymaliście się. :) Myśl jak chcesz. Twój biznes - Twoja sprawa. Nie uważam, że przez to, że telepolis będzie na fb, nagle zacznie się napływ owego "buractwa". A co to znaczy być w "mylnym błędzie"??? Pierwsze słyszę! :D

  • 0

    128.  2010-03-31 08:11:33

    koledzy!! buractwa już jest pełno na telepolis... co się więc może zmienić? ;-) Mogłoby, gdyby użytkownicy zchowywali określony poziom. tak - bo buractwo "nie toleruje" wyższego poziomu niż samo tego potrzebuje... Prosta sprawa. Wystarczy więc swojego buractwa się pozbyć i na pewno inne nie przyjdzie ;-)

  • -1

    129. ~wibra  2010-03-31 08:30:49  host: nat2-138.ghnet.pl

    A co to jest facebook ? Gdzie się to instaluje w telefonie ? Pod baterią czy zamiast karty SIM ?

  • -1

    130. ~kamil  2010-03-31 09:08:50  host: agq230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zastanawia mnie czy facebook, twitter itp dopłacają polskim firmom za promowanie ich serwisów? bo kilka razy dziennie słyszę te nazwy radiu, widzę w TV i nawet tu... masakra... ktos tu pisal ze nie rozumie pojecia braku szacunku do samego siebie. chodzi o to zeby nie poddawac sie kupie ktora zalewa nas z zachodu ;)

  • 1

    131.  2010-03-31 09:13:26

    ~kamil - nie przesadzaj z tym brakiem szacunku do siebie objawiającym się korzystaniem z zagranicznych pomysłów... Kim Ty jesteś jeśli używasz od zawsze komórki zagranicznego producenta? Jakim musisz być człowiekiem, bez grosza szacunku dla siebie, używając komputera wyprodukowanego za granicą, korzystając z obcych systemów i programów? Ty nie masz szacunku do siebie a wymagasz od buraków wzajemnego szacunku??? ;-D

  • 1

    132.  2010-03-31 09:19:00

    kamil: jeżeli cośjest po prostu dobre, to dla mnie może być nawet z Marsa.

  • 1

    133. ~kamil  2010-03-31 09:19:22  host: agq230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Polacy nie gęsi :P można pisać "po naszemu" także chińskim piórem, trzeba wybierać to co jest wartościowe z tego zalewu szitu ;)

  • 1

    134. ~miniekl  2010-03-31 09:40:57  host: adsz84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    redakcjo: napiszcie artykul o akcji www talknav com /protest pomóżmy osobom niewidomym w innych krajach podpiszmy tą petycję...

  • -1

    135. ~SE fan  2010-03-31 17:58:14  host: 109.243.137.219

    mylny błąd to mylny błąd po prostu :)

  • -1

    136. ~Poll  2010-03-31 18:22:48  host: tr1-97.netfala.pl

    "TELEPOLIS.PL na Twitterze, Blipie i Facebooku" Oczekujecie wyrazów współczucia ?

  • -1

    137. ~simplusowiec  2010-03-31 21:14:32  host: 188.33.21.177

    "TELEPOLIS.PL na Twitterze, Blipie i Facebooku" - Quo vadis tele polis ? :(

  • -1

    138. ~wszechwiedząca  2010-04-01 22:31:58  host: 80.51.91.246

    KIEDY WRESZCIE wprowadzicie newsletter???

  • 1

    139.  2010-04-04 12:55:01

    Poll: nie - to informacja dla zainteresowanych, najwyraźniej nie dla Ciebie.

  • 1

    140.  2010-04-04 12:55:27

    simplusowiec: a możesz tak dokładniej powiedzieć o co Ci chodzi, bo nie rozumiem?

  • 0

    141. ~Poll  2010-04-05 22:18:05  host: tr1-97.netfala.pl

    Witek - ja tylko żartowałem . Nie bierz tego do... Was .

Dodaj swoją opinię