Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TELEPOLIS.PL ma już rok!

TELEPOLIS.PL ma już rok!

Redakcja 29 Sierpnia 2005 14:19

0 0

Serwis TELEPOLIS.PL świętuje w sierpniu pierwszy rok działalności.

Zdobył w tym czasie ponad 50 tysięcy stałych czytelników, którzy generują prawie 800 tysięcy odsłon w skali miesiąca. Czyni to wortal jednym z największych w polskim Internecie spośród zajmujących się tematyką telekomunikacji. Biorąc jednak pod uwagę to, że TELEPOLIS.PL ma wyłączność na obsługę serwisu Telefonia Wirtualnej Polski, jest niekwestionowanym liderem z prawie trzema milionami odsłon miesięcznie!

Rok to odpowiedni okres czasu do oceny dotychczasowych osiągnięć i stopnia realizacji założonych celów. Patrząc na systematyczny wzrost liczby czytelników można być zadowolonym z pracy - szczególnie czytając przychylne komentarze pod wiadomościami i na forum - powiedział Witold Tomaszewski, redaktor naczelny serwisu TELEPOLIS.PL.

Włożyliśmy w ten serwis całe serce, poświęcamy mu bardzo dużo czasu. Dużo już zrobiliśmy, ale pomysłów mamy znacznie, znacznie więcej - dodał Marcin Kozłowski, redaktor serwisu TELEPOLIS.PL.




Z okazji pierwszego roku działalności zorganizowany został konkurs, w którym wygrać można moc cennych nagród, które ufundowali Alcatel i POP. Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań, a potem mieć tylko trochę szczęścia... Konkurs skończy się 11. września, wtedy wyłonionych zostanie piętnastu szczęśliwców, którzy wygrają telefony, torby, koszulki i wiele innych gadżetów.

O TELEPOLIS.PL

Tematyką wortalu jest szeroko pojęta telekomunikacja - zarówno stacjonarna, jak i ruchoma. Obejmuje ona telefonię w najróżniejszej postaci, sprzęt telekomunikacyjny, a także nowe technologie służące do przekazywania danych i komunikacji międzyludzkiej. Codziennie na stronach TELEPOLIS.PL pojawia się nawet kilkanaście wiadomości, a w ciągu miesiąca kilka obszernych artykułów. Serwis może pochwalić się jedną z najdokładniejszych baz telefonów komórkowych w Internecie - prawie 800 modeli opisywanych jest przez ponad 50 parametrów.

Mechanizm bazy danych został zbudowany od podstaw. Szczególny nacisk położono na zaawansowane funkcje wyszukiwawcze, a także intuicyjność menu i rozkładu wiadomości, a co za tym idzie - wygodę użytkownika. Całości dopełnia forum dyskusyjne, na którym fachowych odpowiedzi udzielają redaktorzy serwisu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    21.  2005-08-29 17:34:02

    Gratulaje, byle tak dalej... znaczy do przodu!

  • 0

    22. ~murzyn od... etc.  2005-08-29 17:41:54  host: xxx.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Murzyni przywykli to bycia czarnym tlem blyszczacych gwiazd ;-)
    Wszystkiego dobrego :)

  • 0

    23. ~me  2005-08-29 17:48:48  host: 104-165.espol.com.pl

    WitekT 2005-08-29 15:54: ale 1.09 juz za 3 dni, a przeciekow nie ma :( No chyba ze era zamierza czekac na ruch orange.

  • 0

    24.  2005-08-29 17:49:26

    murzynku: uuu... parę światełek na Ciebie poświeci, nie martw się. :)

  • 0

    25.  2005-08-29 17:49:46

    me: Era ma urodziny 16. września. :)

  • 0

    26. ~me  2005-08-29 17:54:15  host: 104-165.espol.com.pl

    WitekT: wiem ze urodziny sa 16. ale promocje dla indywidualnych koncza sie 31.08. Myslisz ze narazie je tylko przedluza do 16? PS. Ktos wie kiedy wystartuje orange z oferta?

  • 0

    27. ~murzyn od... etc.  2005-08-29 17:55:56  host: xxx.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT: Swiatelek? Na cmentarz mnie wysylasz?...

    Dzieeeeki :-/
    :D

  • 0

    28. ~kulboj  2005-08-29 18:00:17  host: ddq43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    100 lat 100 lat 100 lat 100 lat niech Telepolis żyje nam :)

  • 0

    29.  2005-08-29 18:04:59

    murzynek: wiesz, jak opijemy rocznice telepolis, to możemy skończyć na cmentarzu, a już na pewno na wytrzeźwiałce. ;)

  • 0

    30.  2005-08-29 18:22:28

    Nio, to ja też składam na ręce WitkaT i SirmarK'a najserdeczniejsze gratulacje ;) Oby było coraz lepiej, bo moim zdaniem wszystko idzie w jak najlepszym kierunki :) Napewno, z cala odpowiedzialnoscia moge powiedziec ze jestescie najlepsi ;) P.S ...a swoja droga to milo mi ze wlasnie w tym serwisie wtracam swoje cztery grosze na forum i news'ach a nie jakims innym :D :))

  • 0

    31.  2005-08-29 19:34:50

    Oczywiście, życzę tradycyjne sto lat, ale również więcej reklamodawców, bo jak widzę u góry strony są wolne miejsca na reklamę. Też jak D@ario lubię wtrącić swoje parę groszy na forum i news'ach, dlatego tu często bywam.

  • 0

    32.  2005-08-29 19:40:06

    gratulacje i wszystkiego najlepszego na przyszlosc :)

  • 0

    33.  2005-08-29 21:47:56

    Wszystkiego Najlepszego - za rok tez sie spotkamy tylko ze juz chyba w duzo wiekszym gronie.Oby tak dalej!!!

  • 0

    34.  2005-08-29 21:51:34

    Gratulacje, ale jak dla mnie to zdecydowanie za malo golych bab w serwisie ;-)

  • 0

    35. ~p  2005-08-30 07:16:03  host: 217.98.71.177

    bravo telepolis.pl bardzo was lubie bo wiem ze wy szybko i zetelnie podajecie informacje co dzien jestem na waszej stronie aby tak dalej a bedzie dobrze pozdrowienia dla wszystkich z telepolis pitus

  • 0

    36.  2005-08-30 09:23:33

    Sto lat!!! :-)

  • 0

    37. ~zofia  2005-08-30 11:05:26  host: aqg22.internetdsl.tpnet.pl

    Gratulacje od całej załogi!

  • 0

    38.  2005-08-30 11:39:59

    Dziękuję jak najserdeczniej TelePolis. Wasz portal stanowi dla mnie pierwsze i podstawowe źródło wiedzy o świecie telekomunikacji. Jesteście szybcy, solidni, niezawodni, a gdy trzeba, przyznajecie się do błędów. Wszystkiego dobrego na nowy rok pracy! Sto lat!

  • 0

    39. ~ojciec  2005-08-30 13:24:02  host: aku5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gratuluję!!!Życzę aby Wasza cięzka i pełna poświęcenia praca dała satysfakję Wam i Waszym Czytelnikom.Pamiętajcie też o rodzinach!

  • 0

    40.  2005-09-02 21:02:17