Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TELEPOLIS.PL: Cegiełka z telefonem na aukcję lub ogłoszenie

TELEPOLIS.PL: Cegiełka z telefonem na aukcję lub ogłoszenie

WitekT 30 Kwietnia 2015 09:36

14 3

Sprzedajesz swój telefon na aukcji albo w serwisie ogłoszeniowym? Masz problem z wymienieniem najważniejszych parametrów technicznych? TELEPOLIS.PL wychodzi Ci z pomocą!

Dziś wprowadziliśmy cegiełkę, która dla przykładowego telefonu wygląda tak:

Dane telefonu LG G4
Zobacz dane techniczne LG G4 na TELEPOLIS.PL




cegielka allegromCo zrobić, aby taką cegiełkę wstawić w aukcję lub ogłoszenie? Wystarczy wyszukać swój telefon w naszym katalogu telefonów, a następnie przejść do zakładki Na Twoją stronę. Po kliknięciu na okienko z kodem html, kod ten zostanie automatycznie zaznaczony. Wystarczy skopiować go do schowka, a następne wkleić do ogłoszenia.

Jak podoba Wam się nasza nowa funkcja serwisu?

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: telepolis.pl

w sumie: 34
  • -2

    16.  2015-04-30 11:26:12

    Marcin: taaaa, wstyd nam za taki błąd. :-) Zaraz będzie poprawiony.

  • 0

    17.  2015-04-30 12:15:09

    Bardzo dobra opcja. Kiedyś był katalog Allegro, ale od dawna go nie ma.

  • 1

    18.  2015-04-30 12:17:11

    http://tlp.is/66d z=bzdury, częstotliwość 0 MHz, nie ma LTE800, a ma...

  • -2

    19.  2015-04-30 12:29:25

    Spacedust: 0 MHz pojawia się w momencie, kiedy ta pozycja nie jest wypełniona w katalogu - fakt, jest to mylące, popracujemy nad tym. Co do LTE800 - już poprawione. :-)

  • 0

    20. ~Red  2015-04-30 12:42:15  host: staticline18294.toya.net.pl

    Przy tej ilości błędów jakie są w Telepolis to aż strach używać tych danych

  • 0

    21. ~j  2015-04-30 13:02:31  host: dns.studioaurum.pl

    do 300 kb/s

  • 0

    22. ~Jurand  2015-04-30 13:03:42  host: dns.studioaurum.pl

    * 300 mb/s :p

  • 0

    23. ~regulator  2015-04-30 14:08:30  host: 46.204.109.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Szkoda, że nie ma w tej bazie Moto G 2nd gen. (XT1068), bo akurat chcę sprzedać.

  • 0

    26.  2015-04-30 14:25:42

    świetny pomysł :D
    dotychczas trzeba było robić kopiuj wklej całych tabelek :P

  • 0

    27.  2015-04-30 21:10:50

    Świetny pomysł ale słaba nazwa. Mi osobiście cegiełka kojarzy się z jakimś finansowym wsparciem

  • 0

    28. ~  2015-04-30 23:02:35  host: n11-02-08.opera-mini.net

    a mi że starymi telefonami.

  • 0

    29. ~xy  2015-05-01 12:29:37  host: 095160107123.warszawa.vectranet.pl

    @8; NIe słuchaj takich rzeczy, jak coś jest dobre po zmieniać na lepsze? Zawsze mnie wkurzało jak człowiek się do czegoś przyzwyczaił a tu strony wprowadzają zmiany dla zmian i trzeba wszystkiego od nowa szukać.

  • 0

    30.  2015-05-03 10:38:54

    Czy Telepolis będzie odpowiadał za błędy w katalogu?

  • -1

    32.  2015-05-03 12:46:27

    mmokrzycki: poprawiamy te drobne błędy w momencie, kiedy ktoś je zgłosi w komentarzu. A co do ponoszenia odpowiedzialności, to jest ona nawet wykluczona przez samych producentów na ich stronach. :-)

  • 0

    33. ~Andżej z Sosnowca  2015-05-04 12:59:28  host: dns.studioaurum.pl

    flachy na stów i oblewamy zwycięstwo ;)

  • 0

    34. ~ziomek  2015-05-04 13:09:14  host: dns.studioaurum.pl

    w sumie to aż tak potrzebne nie jest na waszym miejscu bardziej bym własnie najpierw te '' drobne '' błedy poprawić ;)

  • 0

    35.  2015-05-04 13:59:57

    ziomek: poprawiamy je na bieżąco. :-) Ba, nawet zwracamy czasem uwagę na błędy producentom (i poprawiają na swoich stronach). Największe boje mamy z Samsungiem, który ma problem z wytłumaczeniem czym różni się jeden model od drugiego na różnych rynkach. ;-)

  • 1

    36. ~ziomek  2015-05-04 15:58:34  host: dns.studioaurum.pl

    najlepsze są te pojedynki telefonów :p Jablotron-iphone 6 :D

  • 0

    37. ~woojt78  2015-05-06 11:05:39  host: public-gprs516368.centertel.pl

    14: a tak na marginesie i ogólnie do tego co w sieci się konsumuje: materiały wideo bardzo mnie denerwują... chcę sobie poczytać, a nie oglądać.
    Jestem już za stary na współczesne treści, młodzi tylko chcą oglądać?
    I jeszcze jako dygresja….
    Przypomina mi się w tym momencie książka, gdzie akcja toczy się w przyszłości. Główny bohater, kapitan statku kosmicznego, lubił komunikaty tekstowe z komputera pokładowego. Nikt z pasażerów już nie umiał czytać...

  • 0

    38. ~***  2015-11-05 11:28:59  host: 109241112113.pruszczgdanski.vectranet.pl

    w tej cegielce jest link "zobacz dane na telepolis" - on musu byc zrobiony zeby sie w nowym oknie otwieraja, inaczej nie ma opcji zebym na aukcje wstawil

Dodaj swoją opinię