Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TelePlay możliwy do aktywacji w roamingu

TelePlay możliwy do aktywacji w roamingu

LuiN 4 Lutego 2011 20:24

0 0

Sieć Play umożliwiła aktywację usługi TelePlay nawet gdy numer jest zalogowany do zagranicznych sieci.



Aby włączyć TelePlay będąc poza granicami kraju należy wysłać SMS o treści START na numer 18353 ("1TELE"). Numer jest bezpłatny na terenie Unii Europejskiej, a poza Unią cena jak za zwykły SMS według cennika usług w roamingu.




Aby następnie skorzystać z usługi TelePlay należy zalogować się na stronie tele.playmobile.pl.

Dzięki TelePlay możliwe jest wykonywanie i odbieranie połączeń głosowych oraz wysyłanie i odbieranie wiadomości SMS za pomocą przeglądarki internetowej. Koszty wiadomości i połączeń są takie same jak z użyciem telefonu komórkowego na terenie Polski.

Szerzej o TelePlay pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 44
  • 0

    27. ~medyk  2011-02-05 19:10:20  host: dsbg-5d82b7f4.pool.mediaways.net

    a u mnie nie dziala - kieruje do strony play24 i nic... mimo poprawnej aktywacji

  • 1

    28. ~  2011-02-05 19:50:36  host: 213.25.50.41.net.kth.pl

    @27. Logujesz się na numer, który nie jest ustawiony jako domyślny w play24. Wejdź w edycję profilu i to zmień.

  • 0

    29. ~  2011-02-05 20:09:14  host: user-188-33-204-174.play-internet.pl

    jesli nie działa - sprawdzić kiedy indziej, mi się tez tak zdarzyło - jak zwykle cos nie dziala w Play, ale oczywiscie masz aktywowany numer do tej usługi i logowanie na play24 jest do głównego numeru, który jest aktywowany. Jesli masz 2 numery na play24, a główny jest inny, to bedzie otwierała sie play24 (chyba że coś zmienią)

  • 0

    30. ~medyk  2011-02-05 21:57:51  host: dsbg-5d82b7f4.pool.mediaways.net

    Dziękuje Wam za pomoc, loguje sie na numer glowny - i przenosi mnie na play24. Nie wiem czy swoj nr glowny ustawic dodatkow jako numer administracyjny - probowalem i tez nie dziala, przemnosi na kazdej z przegladarek do play24 Dziekuje.

  • 0

    31.  2011-02-05 22:07:35

    Drugi dzien testow i ok! Dzwonie i odbieram na glownym numerze. Jakos polaczenia jest ok. super sprawa jak dla mnie

  • 0

    32. ~  2011-02-05 22:10:27  host: z11-14.opera-mini.net

    ad 26. Play nie jest moj. Postaram sie powtorzyc wyniki i rzucic skan. Mnie to troche tez zaskoczylo. rcicho

  • 0

    33.  2011-02-05 23:56:12

    Trzeba korzystać z usługi zanim wydadzą ją komercyjnie i platnie. Usługa fajna ale jeszcze kilku rzeczy brakuje. Czekamy na finał ;)

  • 0

    35. ~P_70  2011-02-06 09:08:19  host: 088156112032.stk.vectranet.pl

    grószka to gdzie ten twój kolega mieszka?,niech ustawi sieć ręcznie na plusa i będzie zasięg wszędzie,co do tele.playmobile to sprawa naprawdę super,nie trzebva trzymać tel.przy uchu tylko słuchawki,mikrofon do kompa i gadać do woli w play(dawny stan darmowy)

  • 0

    36. ~tl111  2011-02-06 09:16:41  host: 195.225.69.204

    17 - A jakie to zagrożenia widzisz w serwerze sip które są większe niż dla normalnego dostawcy usług voip np. Halonet, Betamax czy wynikające z użycia bramki gsm ? Napisz coś więcej.

  • -2

    37.  2011-02-06 09:21:04

    Widzę że w Play dalej walka o przetrwanie, trzeba kombinować żeby korzystać :D:) jak dla mnie to nie poważne aby to użytkownik sieci musiał ręcznie coś jeszcze ustawiać aby normalnie korzystać z telefonu i jego oczywistych zadań jak rozmowy czy wiadomości sms.

  • 0

    38. ~  2011-02-06 09:29:19  host: p20-03.opera-mini.net

    35 pytasz się jak wiesz że tutaj pisanie nazwy tej miejscowości jest surowo zabronione, albo system wstawi że masz niskie iq, albo gwiazdki a nawet jak napiszesz ze znakiem dolara to i tak komentarz będzie usuniety.

  • 0

    40. ~...  2011-02-06 11:10:32  host: 188.146.142.122.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @37 yyyyyyy?

  • 0

    41.  2011-02-06 11:24:18

    Ad 26. Tu link do filmiku pokazujacego speed Play: http://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=SG fWjD6k06Q

  • 0

    42.  2011-02-06 11:25:26

    Kilka razy było ponad 3mb/s ale aparat mnie zawiódł i filmiki bardzo nieostre.

  • 0

    43.  2011-02-06 12:07:16

    Jeszcze raz poprawny link: http://www.youtube.com/watch?v=SGfWjD6k06Q

  • 0

    44.  2011-02-06 12:24:34

    U mnie internet mobilny Playa w telefonie na przestrzeni prawie roku się pogorszył. Wcześniej miałem 1 mbps większość czasu a teraz w przeważnie w okolicach 250 kbps http://www.speedtest.net/result/1145150038.png

  • 0

    45. ~Abonent  2011-02-07 04:30:51  host: z05-07.opera-mini.net

    pomysł usługi świetny. Koniec z koszmarną drożyzną roamingu. Oby finalnie usługa była atrakcyjna cenowo i jakościowo.

  • 0

    46. ~kmicic  2011-02-07 12:25:17  host: public24855.cdma.centertel.pl

    gsmonline informuje o prędkościach internetu Play rzędu 9 Mb/s w Warszawie.

  • 0

    47. ~pduncz  2011-02-09 12:40:35  host: 73.red-88-25-104.staticip.rima-tde.net

    Z Hiszpanii nie daje sie aktywowac TelePlay, przychodzi SMS zwrotny: "TelePlay: Czy jest lekarz na pokladzie? Mamy awarie! Sprobuj ponownie pozniej. www.Tele.Playmobile.pl". Tak juz od 2 dni...

  • 0

    48. ~piterborz  2011-12-06 22:09:23  host: user-31-175-65-251.play-internet.pl

    kiedy ruszy w końcu płatna usługa? po okresie 2 tygodni bezpłatnego korzystania aktywowałem ale nie mogę się zalogować bo mam czekać na sms aktywacyjny. rok może dwa?

Dodaj swoją opinię